Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Ixilia
Zaboravljena šifra? Registracija

Ixilia ixilia.rs

Ixilia.rs

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-12-2016, 17:16   #121
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,214
Pohvaljen: 1,380
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: Probajte Ixilia tečnosti BESPLATNO - promotivni period do kraja godine

Nesto sumnjas kada dajes prvo suprugi da proba?

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-12-2016, 17:24   #122
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,830
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Probajte Ixilia tečnosti BESPLATNO - promotivni period do kraja godine

Pa što sam se ženio inače...
Ona je stari zamorac!
Moja lična napomena je da su bočice odlične, pipeta odvojena, fenserica, ali je u tom odnosu sa većinskim PG nepraktično rešenje. Super bi bilo da je većinski VG pa ko dripa, milina. Za sipati u kayfun nije baš. Lakše da joj prespem u bočicu sa pipom.
Ixiliji svakako hvala još jednom!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-12-2016, 17:37   #123
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I ja bih vise vileo da je vecinski vg.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 22-12-2016, 21:13   #124
vitez koja
Iskusan član

vitez koja's avatar

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 152
Pohvaljen: 65
Nivo reputacije: 37
vitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svimavitez koja je poznat svima

evo da i ja pohvalim ixilia,i akciju i tecnosti koje su me odusevile.
porucio sam za probu vocne tecnosti rubus i karna i moja preporuka za obe.
hvala urosu i ixili

vitez koja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-12-2016, 23:12   #125
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

@Viteze, kako si ih koristio? Razvlazene,ciste,d2l,m2l, na kojoj opremi? Cisto me zanima da mogu malo da uporedim utiske. Hvala.

Staro 23-12-2016, 00:40   #126
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 492
Nivo reputacije: 126
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Tecnost probana na Tf gt3 / full otvoren. Ss316L, 0.7 oma / TC 150 ° do 200 ° .
- Cremal 6mg/ml
Ukusna karamela. Nije previse sladunjav ukus. Dobro izdozirana i prijatna a sve dok TH ne udari u grlo. Ne znam ciji je Pg i da li je koriscen neki pojacivac ali je Pg ostar i jak. Posle 2ml ( otprilike ) pocinje da mi smeta. Probao sam Pg od nekih drugih proizvodjaca u odnosu 75℅ ( Vg 20℅, H2O 5℅ ) ali nisam dobio isti osecaj kao sa ovim. Bas me interesuje kako bi bilo da je Vg vecinski.
- Tiha 6mg/ml
Coffee ... Uuuuu sto dobro. Ukus kafe u prvom planu. Lepa kombinacija. Malo gorci, ali prijatno.
Opet taj Pg i udar tj preciznije da napisem, grebanje. Neko je valjda napisao-predlozio da bi sa manjim procentom Pg-a ove tecnosti bile bolje (?). Ovako kako jeste ostaje da su tecnosti za one koji traze odredjenu jacinu. Takodje mislim da i procenat nikotina, uz proizvodjaca, da ima udela u TH. Mozda sa 0℅ nikotina nije Pg ovoliko jak.
Pakovanje. Za sad cista petica. Ostaje da se vidi kakvog je kvaliteta zatvarac sa pimpetom jer su mi dosadasnji popucali od "zatezanja"
Jos jednom da se zahvalim Ixilia na datim tecnostima.
Pozdrav

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2016, 08:21   #127
Ixilia
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
E-cig: EdSylver
Pohvala: 0
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 16
Ixilia je na dobrom putuIxilia je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od atasic Vidi poruku
Stigle Rubus i Zip tecnosti 6mg kod mene jos prosle nedelje....
Hteo bih ovom prilikom da se zahvalim Ixilia-i na odlicnoj saradnji.
Aroma obe tecnosti mi se jako dopada,Zip je duvan sa mentolom, a Rubus je malina sa jagodom u pozadini( takodje Rubus ima jos neke vockice al posto sam ih samo probao nemogu da odredim)...bile bi vrhunske da je odnos 70:30 u korist Vg-a...zbog previse pg-a mi je TH prejak i posle par povlacenja ne mogu vise da parim....
Pozz svima
Nema potrebe da se zahvaljujete, stojimo na raspolaganju za sva pitanja i sugestije:-). Veliki pozdrav od Ixilia tima:-)
Ixilia nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-12-2016, 08:26   #128
Ixilia
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od Gabi Vidi poruku
Konacno i ja da napisem svoje misjenje, nisam tako davno u svetu parenja, ali meni se svidjalo i Rubus i Karna... Karna manje zbog jakog limuna, to mi nekako neka letnja varijanta...
Ps: pakovanje je extra!!

Tapatalkkal küldve az én 6037Y eszközömről
Zahvaljujemo se na podeljenim utiscima:-). Ovim putem Vas obaveštavam da je došlo do promene u TPD proceduri, shodno propisanim evropskim standardima kvaliteta, neophodno je da od početka 2017 godine sve ambalaže budu od 10 ml.
Staro 23-12-2016, 08:28   #129
Ixilia
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Stigle tečnosti, hvala!

Supruga kaže javiće se sa utiscima.
Drago mi je da su tečnosti dostavljene, nadam se da ćete biti zadovoljni aromama:-). Pozdrav
Staro 23-12-2016, 08:30   #130
Ixilia
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od vitez koja Vidi poruku
evo da i ja pohvalim ixilia,i akciju i tecnosti koje su me odusevile.
porucio sam za probu vocne tecnosti rubus i karna i moja preporuka za obe.
hvala urosu i ixili
Hvala na pohvalama, trudimo se da naša akcija bude uspešno sprovedena na obostrano zadovoljstvo:-).
Staro 23-12-2016, 08:33   #131
Ixilia
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od nikouro Vidi poruku
Tecnost probana na Tf gt3 / full otvoren. Ss316L, 0.7 oma / TC 150 ° do 200 ° .
- Cremal 6mg/ml
Ukusna karamela. Nije previse sladunjav ukus. Dobro izdozirana i prijatna a sve dok TH ne udari u grlo. Ne znam ciji je Pg i da li je koriscen neki pojacivac ali je Pg ostar i jak. Posle 2ml ( otprilike ) pocinje da mi smeta. Probao sam Pg od nekih drugih proizvodjaca u odnosu 75℅ ( Vg 20℅, H2O 5℅ ) ali nisam dobio isti osecaj kao sa ovim. Bas me interesuje kako bi bilo da je Vg vecinski.
- Tiha 6mg/ml
Coffee ... Uuuuu sto dobro. Ukus kafe u prvom planu. Lepa kombinacija. Malo gorci, ali prijatno.
Opet taj Pg i udar tj preciznije da napisem, grebanje. Neko je valjda napisao-predlozio da bi sa manjim procentom Pg-a ove tecnosti bile bolje (?). Ovako kako jeste ostaje da su tecnosti za one koji traze odredjenu jacinu. Takodje mislim da i procenat nikotina, uz proizvodjaca, da ima udela u TH. Mozda sa 0℅ nikotina nije Pg ovoliko jak.
Pakovanje. Za sad cista petica. Ostaje da se vidi kakvog je kvaliteta zatvarac sa pimpetom jer su mi dosadasnji popucali od "zatezanja"
Jos jednom da se zahvalim Ixilia na datim tecnostima.
Pozdrav

Послато са PSP3452DUO
Nema na čemu da se zahvaljujete:-). Hvala Vama na podeljenim utiscima, naravno da ćemo uzeti u obzir komentare sa forum kako bi prilagodili proizvod samim potrošačima:-). Veliki pozdrav:-)
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Ixilia

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:00 sati.