Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-04-2017, 16:50   #46
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: A Billion Lives

Pogledao film, dobar je nekakako lako objasni sustinu. Mozemo slobodno reci "eto pokazali smo im", ali ovaj film nece doci do onoliko ljudi koliko zeli da spasi. Moj primer je takav, dok se nisam jednog dana iz cista mira trgnuo i iz cista mira nisam usao u radnju i kupio opremu za parenje, mogao sam pogledati 100 filmova i ne bih ostavio cigare. Hocu da kazem mnogo je bitniji marketing nego ovakvi umetnicki filmovi. Obican, glupi, covek nema vremena da misli (prosek, nista licno), i pusice zato sto kurir kaze da je parenje stetno .. takvih je mnogo i ja sam bio takav. 140 dana bistre glave i boljeg zivota je proslo od kada me jedna uobicajna setnja sa cerkicom pretvorila u vajpera .. iznenada i slucajno. 140 dana bez dima, 140 dana u upoznavanju divnih novih ljudi .. i onda moja keva (pusac) kaze .. sine, stetno je to, puno otrova (pravnik po struci) .. a sve sam joj objasnio ko u filmu, ciljani marketing tu je glavni trik, a duvandzije to znaju i to zloupotrebljavaju (primer "lice vinstona") .. a vajperi neki urbani tipovi, tetovirani, skoro ko narkomani .. pa sad vidite sta ce ta vecina misliti.
Lep dokumentarni film i nadom da ce poruka biti shvacena.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2017, 23:18   #47
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 441
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 142
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Ocekivao sam mnogo vise. Nekako je previse sporo i plitko. Imam utisak da vise "informacija" ima u jednoj 20 minutnoj epizodi Pen&Teller Bullshit. Shvatam da je pipavo ali je moglo malo agresivnije i mnogo dinamicnije, licnije i dublje da se ide. I nekako fali sustina. Sagovornici nisu pretstavljeni, samo potpisivanje nije dovoljno efektno. Osim onog Winston manekena, koji je odlican. Ne moze samo jedna strana da prica. Ako nemas intervju ni sa jednim jedinim protivnikom e-cigareta, onda nemas ni dokumentarac. Deluje kao diplomski rad.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-06-2017, 23:25   #48
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,837
Pohvaljen: 12,816
Nivo reputacije: 1992
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Za sagovornike je Đastin Biber nešto pričao da nisu hteli, a generalno film nije za nas...
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-06-2017, 23:39   #49
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 441
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 142
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Shvatam, ali valjda mu je to bio posao, da dobije taj komentar. Bez toga tvrdnje nemaju tezinu. Ovakav kakav je, film je lako diskreditovati kao jednostran.
Autorova njuska nije imala sta da trazi u filmu.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-06-2017, 23:48   #50
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ma dobro, hvala mu i za ovoliko... 🍻
Zahvalili :
Staro 12-06-2017, 20:25   #51
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 209
Pohvaljen: 170
Nivo reputacije: 54
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

Iz mog iskustva, treba ostro i brzo, direktno medju rogove. Kakve sve gluposti slusam od ljudi, neinformisanost totalna! Prvo sam pokusavao da objasnim, pa opet pokusavao, ne vredi, i danje paranoicno-tabloidna ubedjenja preovladjuju. Zuta stampa je ovde tvorac javnog mnjenja. Ne pomaze ni odnos prosecna dnevnica -2 x kutija cigara, mada je to izgleda u mom slucaju razmene iskustava i dijalozima se pokazalo kao najefektivnije oruzje u razbijanju predrasuda. Gledao sam ljude u mojoj okolini kako se plase majanskih prorocanstava, harpa i slicnih tema "ozbiljnih novina" koje pisu sta hoce i kako im se hoce ili mora. Govorio sam cesto i da ne moraju ostavljati cigare, vec da ce manje pusiti i slicno. Podelio stare Evode kolegama da probaju, davao e-tecnosti. Rezultat porazavajuc, neki cak nisu ni probali. I dalje se trudim kada osetim da postoji interesovanje.
radna skela je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-08-2017, 22:56   #52
Allegreto
Senior

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 349
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 47
Allegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svima

Uskoro ovaj dokumentarac dobice i prevod

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-08-2017, 00:58   #53
Allegreto
Senior

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 349
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 47
Allegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svimaAllegreto je poznat svima

I bi prevod

Kod:
http://titlovi.com/titlovi/a-billion-lives-260696/

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-08-2017, 23:48   #54
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 10
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 3
kawaii potato je na dobrom putu

Vrhunski i zanimljiv film. Najjace mi kad prikazuju ko je sve odbio da daje intervjue
kawaii potato nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2017, 06:43   #55
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

To je najveća slabost filma (po meni) Ako praviš priču o bilo čemu, pusti obe strane da kažu svoje. Ako nisi u mogućnosti da to izvedeš - nemoj praviti priču...
Zahvalili :
Staro 02-09-2017, 08:33   #56
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 345
Pohvaljen: 345
Nivo reputacije: 96
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

ovce su za šišanje.jbg.prirodna selekcija.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:27 sati.