Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-03-2015, 11:36   #1
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 54
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi
Unhappy Havarija sa PT mini-jem

Sinoć oko 19h i 45min sam imala "događaj".

Izlazila sam iz auta, u levoj ruci držala 3-4 sitnice, a među njima i el. cigaretu sa našrafljenim PT minijem. Desnom rukom zalupih vrata, a iz leve na beton ispade Ona! Bila je u kutiji, ali pala je sa visine od 1m.

Kad sam otvorila kutiju, sve je naizgled bilo u redu samo mi se učinilo da se klir malo odvojio, kao odvrnuo.... Pokušah da ga zavrnem kad ono proklizava! Avaj! Ne može da se zavrne Kao da navoj više nema kraja. Zavrćem i zavrćem, ali ništa. Samo kad dođem do dela gde je pretpostavljam nekad bio kraj navoja osetim kao da tu pruži mali otpor, ali lako proklizne i dalje ide u krug...

Uzela sam lupu gledala i gledala, zvala žmua u pomoć, ali ništa. Sve je naizgled u redu, ništa nije slomljeno (čak ni staklo), samo navoj više nema kraja. Ne mislim na navoj koji ide na konekciju sa baterijom nego onaj drugi koji odvćem kad hoću da dopunim tečnost.
Inače sve radi, grejač i sve, ali ne mogu da ga koristim jer - iscureće tečnost.

Da li se nekom ovo desilo?
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 11:53   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,859
Pohvaljen: 12,849
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Havarija sa PT mini-jem

Mojoj drugarici se desilo. Jako je tanak navoj. Mislim da ako je navoj “oblajznuo“ na delu koji se skida gde su rupice za vazduh onda kupi samo taj deo (bazu) mislim da sam viđao po domaćim radnjama. Ako je onaj deo iznad gde piše Kangertech, onda nisam siguran da to ima kao rezervni deo u prodaji.
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 13:21   #3
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 272
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 54
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi

A kako sa saznam gde je oblajznuo?
Mislim kako da znam da li je navoj iznad rupica za vazduh (na tamnijem delu (bazi)), ili je onaj drugi u koji se gore pomenuti navrće (i gde piše kanger)?
Gledala stara majka i kroz lupu, ali ne vredi, ne vidim nikakvu promenu.
Pomozi si-i-inko, osevapićeš se
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 13:52   #4
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 406
Pohvaljen: 445
Nivo reputacije: 107
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Jel to ova baza, druga s`leva?

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 13:52   #5
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 386
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 43
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

Kod vodoinstalatera nek ti da malo kučine
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 13:55   #6
smokey
Veteran

smokey's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 772
Pohvaljen: 873
Nivo reputacije: 161
smokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalusmokey je za svaku pohvalu

Sjajna ideja! Mada je mozda bolji izbor teflon traka?
To sto Saul predlozi stvarno moze pomoci. Samo ne smes pretezasti nego stezati na osecaj da ne oklizne.
smokey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 13:57   #7
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,144
Pohvaljen: 849
Nivo reputacije: 155
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

@admiral
Prije će biti da je oblajznula baza (tamniji dio). Mekana je mnogo. Ako je to, kupi AFC umjesto te baze.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 14:22   #8
Sloba
Senior

Sloba's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 409
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 60
Sloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svima

AFC baza je najbolje resenje.

Sloba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 14:30   #9
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 2,234
Nivo reputacije: 389
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Zar moze afc baza na ptmini?

Sent from my iPhone using Tapatalk

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 14:35   #10
standza
Veteran

standza's avatar

Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Mislim da se tu nesto iskrivilo i da uopste i ne dolazi do srafljenja i imas osecaj da proklizava iako ne hvata uopste navoje. Desilo mi se to. Kada sam pokusao da ispravim slomio sam ga.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2015, 14:35   #11
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Staro 24-03-2015, 14:42   #12
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Cekaj pa onda sa afc bazom ide pt mini i na Pv?

Staro 24-03-2015, 14:44   #13
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

E to je već bogohuljenje!
Staro 24-03-2015, 14:46   #14
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Ali od svih klirova sto sam probala meni je pt mini 2 najljepsi i najbolji!

Zahvalili :
Staro 24-03-2015, 15:01   #15
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 406
Pohvaljen: 445
Nivo reputacije: 107
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Ako je baza otisla, imam ja jednu koja mi ne treba.

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:29 sati.