Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-09-2015, 11:13   #1
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,136
Pohvaljen: 839
Nivo reputacije: 154
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu
Uobičajeno Najbolji klir za većinski VG

Koji klir je najbolji za većinski ili max VG? Vaša iskustva.
Mislim isključivo na stock grijače.

Kanger SUBTANK je vario korektno
Nautilus mini BVC loše i kratak vijek grijača
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2015, 11:41   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,245
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Najbolji klir za većinski VG

Probao sam Eleaf iJust 2 i mogu ti reci da je bruka -Imam ga sa nikl 200 glavama a nov Melo koristi iste ,na healt cabinu koshta nepunih 10 doll,a pocheli su da prave glave i sa titanijum coilovima i ono shto nas interesuje najvishe - rba glava za klir pa ti stavljaj shta ocesh !!
Meni lichno mnogo bolje od OCC kangerovih
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-09-2015, 12:31   #3
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,100
Pohvaljen: 1,541
Nivo reputacije: 296
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ja na Aerotanku nikako nisam mogao da parim vg tecnosti morao sam mnogo da razbijem vodom ali mi onda te tecnosti nisu bile ok za parenje.Kada premotam grejac onda je druga prica.Ja koristim vg tecnosti pa zbog toga i familiji pravim iste ,e sad imam problem zato što svako ima drugu opremu i prema opremi moram da prilagodjavam tecnos.Iz tog razloga bih im uzeo svima isto i da se ne maltretiram vise.U uzem izboru mi je bas Eleaf iJust 2 zbog cene a i izgleda da dobro radi sa VG bazom.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-09-2015, 21:09   #4
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 114
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 73
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od dbranko Vidi poruku
Koji klir je najbolji za većinski ili max VG? Vaša iskustva.
Mislim isključivo na stock grijače.

Kanger SUBTANK je vario korektno
Nautilus mini BVC loše i kratak vijek grijača
Koliko sam primjetio Ameri, koji su nas sve i nafurali na tecnosti sa vecinskim VG udjelom, nenormalno hvale onaj Uwell Crown Tank (FT SKU: 3172400 i 3410300) i njihove 0,5ohm-a SS grijace, a hvale i sve ostale stock grijace. Takodjer, koliko sam ja shvatio Uwell je firma koja pravi grijace za vecinu firmi, tako da valjda su za sebe i ostavili najbolje.
ZimicM je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-09-2015, 22:05   #5
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 294
Pohvaljen: 297
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

A koliko sam ja primetio,ovo bi pitanje bilo slično ovoj formulaciji:
Koji auto najbolje ide na dizel a koji na benzin?

Nisam čuo da je neko rekao da se ne kupuje npr. Opel ili BMW sa agregatom isključivo na dizel ili benzinski pogon.
Rekao bih pre da je to stvar ličnih potreba,afiniteta,simpatija itd...ili se varam?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2015, 23:34   #6
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Problem je naci fabricke glave koje rade sa cistim Vg.Mada sve vise to ispravljaju i rade na tome.Ali mislim da ce koriscenje ovih tecnosti uvek praviti problem zato sto strasno prljaju grejac.Na taifunu mi je lako promenim vatu i teraj dalje a grejace treba menjati cesce a ovi novi i nisu bas jeftini.
Zahvalili :
Staro 22-07-2016, 19:13   #7
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
A koliko sam ja primetio,ovo bi pitanje bilo slično ovoj formulaciji:
Koji auto najbolje ide na dizel a koji na benzin?

Nisam čuo da je neko rekao da se ne kupuje npr. Opel ili BMW sa agregatom isključivo na dizel ili benzinski pogon.
Rekao bih pre da je to stvar ličnih potreba,afiniteta,simpatija itd...ili se varam?
Naravno, lupiš i ostaneš živ.
Zahvalili :
Staro 22-07-2016, 22:31   #8
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,485
Pohvaljen: 4,445
Nivo reputacije: 729
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Subtank mini mi je super radio sa većinskim VG-om, pretpostavljam da bi i Uwell lepo fercerao.

Problem je samo što VG baš krmači grejač, i stock glave ne bi izdržale veliki protok tečnosti kroz sebe pre nego što bi oslabile performanse i pojavio se zagoreli ukus, tako da bi morale često da se menjaju, ili premotavaju...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-08-2016, 10:47   #9
Mijo
Nov član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 6
Mijo je na dobrom putu

Rekao bih da Joyetech Ultimo može da reši stvar. Ima 4 velika otvora za protok tečnosti i nenormalan airflow pa mislim da bi odlično radio posao. Od fabričkih grejača ima clapton (50-90w) i keramiku (40-80w), postoji i RBA postolje sa notch grejačima, nabavlja se posebno.
Mijo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-08-2016, 10:50   #10
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Na prvi pogled obećava. Uwell Crown mi sad radi poso.
Staro 16-08-2016, 10:53   #11
Mijo
Nov član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 6
Mijo je na dobrom putu

Ja koristim 50/50 tečnosti tako da ne znam pouzdano, ali sam oduševljen njime, pogotovo keramičkim grejačem.
Mijo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-07-2017, 23:03   #12
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 38
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 12
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Definitivno na osnovu licnog primera mogu da potvrdim da nije samo do tipa grejaca nego i do snage na kojoj se pari vecinski VG..

Imao sam Joyitech AIO bez ikakvih problema pario FA i RL tecnosti.. Posle kupio KTS gothic tecnost (koja je vecinski VG) stavio nov grejac cubis od 1 oma i bukvalno ga je gothic sprzio posle 10 udisaja..grejac sam morao da bacim...Posto nisam imao pojma sta je PG-VG tada pomislio sam da je los grejac..Stavio nov cubis od 0,5 i ista situacija..Zagoritis posle 10 udisaja..Samo je razlika sto je ovaj 0,5 posle radio normalno na drugoj tecnosti kada sam je zamenio a onome od jednog oma nije vise bilo spasa..

Kada sam nabavio E grip II (koji koristi iste cubisove grejace samo sto sada mogu da podesavam snagu ) opet sam sipao istu tecnost pojacao snagu na 37 w odvrnuo protok na maximum i sa zadovoljstvom popario preostalih 8 ml gothica..Posle kupio jos jedan gothic i popario bez problema M2L ..

Znaci defionitivno AIO nije imao snagu da izgura gustinu Gothic-a
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-07-2017, 00:19   #13
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,510
Pohvaljen: 1,781
Nivo reputacije: 354
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Kako onda ja tecnost sa 87% VG-a ( ostalih 8% je voda i 5% aroma i nic ) parim na 6.5W i protanku 2 ?
Ahh da , i vatu menjam na potrosenih 70-80ml ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-07-2017, 00:59   #14
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 166
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ti se ne racunas, tvoj protank je na steroidima.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-07-2017, 09:35   #15
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

A i 6w nije neka snaga da nebi moglo da se pari.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:47 sati.