Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-08-2017, 13:26   #151
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,179
Pohvaljen: 1,354
Nivo reputacije: 209
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Re: E-cigareta i moj sadasnji zivot

Evo opet da se malo oglasim u ovoj temi. Posto raspolazem sa malo manje slobodnog vremena nego ranije, tako je i moje pisanje na ovom forumu postalo nesto redje nego uobicajeno. Radim. Ugkavnom nocu, a vecinu dana provedem spavajuci i sa porodicom. Uglavnom.
Forum mi je pomogao da, pre izvesnog vremena, otvorim vrata nekog sveta razlicitog od onoga u kojem sam do tada ziveo, posladnjih par godina. I to je bio trenutak koji mi je trebao i koji me je poveo stazom na kojoj sam se potpuno oporavio. Radim. Ponovo se deuzim sa ljudima. Normalno funkcionisem.
Skinuo sam se sa lekova. Nisam bio kod doktora vec dugo, dugo vremena. Nema potrebe. Radim, zivim, funkcionisem... I zadovoljan sam i sretan. Malo slobodnog vremena mi jednostavno ne dozvoljava da cesce pisem na forumu, sto nikako ne umanjuje znacaj vas ljudi sa ovoga foruma, u mom oporavku. Trudim se da sve ispratim i ponesto i napisem. Uglavnom jos sam tu.
Naravno i dalje koristim e cig i svaki oblak pare me podseti kako je ovaj forum bio i ostao jedan od prvih i velikih koraka na putu ka potpunoj promeni u mom zivotu. Mislim da su se kockice slozile da to sve ide bas onakvim tokom kako je i islo i da se pozitivne stvari, za mene, dese bas u trenutku kada je mozda bilo i najgore.
Slucajnost ili ne? O tome vise i ne razmisljam. Jednostavno znam da mi je e cig promenila zivot, totalno, i bukvalno. I naravno, pomogla mi da ostavim cigarete, sto je iz moje sadasnje perspektive, i ne tako bitno, koliko su bitne druge i za mene, mnogo vece stvari. Na prvom mestu uspeo sam da sredim psihicko zdravlje. Pa onda i fizicko... A nikada to ne bih pomisli kada sam prvi put povukao paru iz prve e cig...

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2017, 13:29   #152
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,181
Pohvaljen: 6,453
Nivo reputacije: 951
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Lepo je pročitati vesti o promenama na bolje!

Drago mi je zbog tebe, Toni!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2017, 14:22   #153
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 587
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 49
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od AntonToni Vidi poruku
@ vapoholick bas me nasmeja. Govorio sam ja to mojoj zeni dok mi jos nije bila zena,dok je bila beogradjanka a ona mi nije verovala.
vapoholic je najduhovitiji clan foruma
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2017, 14:41   #154
x-man
Senior

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 385
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 86
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Svaka cast Toni, sve je resivo. Drago mi je to sto sam procitao za lekove i doktora.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2017, 15:31   #155
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,362
Pohvaljen: 2,133
Nivo reputacije: 379
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Evo i ja koju da rečem

I mene slabo ima po forumu, dešavalo se sve i svašta

Prvo se sve loše ispucalo a sad ide sve na bolje.
Gubitak kilaže bez objašnjivih razloga, atrofiranje mišića i na kraju nemogućnost hodanja bez štaka. Sad idemo na bolje, štake su bačene, šetnja i na kraju počeo da trčim Idemo dalje..više...jače

A da, vejp je i dalje tu

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2017, 18:47   #156
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,610
Pohvaljen: 1,278
Nivo reputacije: 286
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Držite se obojica, samo napred, nema nazad!

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2017, 22:23   #157
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,605
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 167
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ja i dalje pijem po 1 latu i 1 cetvrtinu rivotrila,inace sam super,jedino ovih 115 kg,a vama svaka cast obojici

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2017, 23:08   #158
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,362
Pohvaljen: 2,133
Nivo reputacije: 379
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Veruj mi bilo kakava konstantna kilaza je bolja od naglog povecanja a narocito od naglog gubitka kilaze Najbitnije je u svakom mogucem trenutku naci zanimaciju da mozak nema kad da razmislja bilo sta zbog cega psiha podrhtava

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-08-2017, 07:53   #159
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 587
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 49
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

Ja rokam 20mg onzapina i ugojio sam se mnogo
milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2017, 17:03   #160
ezgeta
Banned

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&serbian100%
Pohvala: 184
Pohvaljen: 252
Nivo reputacije: 0
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

nabasah slucajno na ovu temu pa me ganulo,a evo i nateralo da napišem koju.jedino ljudi koji su se na neki nacin susreli licno ili posredno sa slicnim problemima u zivotu mogu do nekle razumeti razmere na koliko ljudi utice ,ne samo licno nego i na blisko okruzenje i koliko je tesko svima.punu podrsku od srca i pohvale za ogroman napor i trud,borbu protiv sebe samog,zeljom za oporavak i da nikad ne odustanete da se borite do god ste zivi,radi sebe i svojih.
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:23 sati.