Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-07-2017, 20:10   #31
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 294
Pohvaljen: 297
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pakla cigara vs tecnost e cig-a

Znam da nije tema,izvinjavam se ali stvarno ne znam da napravim setup i da parim 8-10w?!
Stalno citam da ljudi teraju kajfune na toj snazi ali tu ne nalazim nista,para suplja,TH nikakav,aroma onako bledunjavo.

Sve ispod 12w ja ne mogu da osetim nista?!
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:13   #32
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

@Milutin Obrad

Pa to, bas to, meni nije jasno.
Probao sve zivo, 0.25, 0.3, 0.32 kantal, ma kakbih 10W.

Da li napravio 1Ohm ili 1.5Ohm-a, na 10W nista, nicht, nema, cvrči ali nemaaa pare ni ukusa, nista, samo dimčić neki bezvezni :/

Samo 15W+
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:30   #33
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 583
Pohvaljen: 489
Nivo reputacije: 90
Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Pa kad ste zastranili .. evo ja danima vec na 8,5-10w .. zavisi da li sedim u kancelariji ili kod kuce ili sam u pokretu (mada retko parim na otvorenom) .. elem, upletena 0,2 kantal, na precniku od 2,5, 5 navoja . Izadje od 1,2 do 1,4 oma (zavisi od moda) .. metnes na 3-4mm od rupe .. vate koliko je potrebno, i uzivancija na manjoj snazi. E sad treba 2-3 pufa da se grejac razigra, al posle milina. Takodje probaj i moj omiljeni setap za pica paralela 0,2 i 0,25 .. na precniku 2mm oko 5-6 nav, jedan om .. meni prelepo.
Ono sto @Vukpavlovic pominje neka "garez" i kod mene je prisutna al samo sa nekim aromama .. npr kst vanila

*jbg neko pusta vozice, neko mota coil-ice*
Kinkel je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:30   #34
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,556
Pohvaljen: 12,452
Nivo reputacije: 1916
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja oko 9-10w od kako koristim kajfune... Tri godine valjda... Ništa specijalno... 9/10 namotaja, 0,32 kantal oko 2mm burgije... Navika...

EDIT

A i ne parim zbog zapremine oblaka već da ne pušim... 🍺
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:33   #35
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Znaci vi napravite dva tri dima koja izbacite dok ne povučete jedan koji udahnete?

@c-hell

Znam kako ti pariš, puff ti traje 7-8 sekundi...

Ja ne mogu tako, nema šanse.

Volim instant paru, prvi, drugi, treci dim, svaki je moj...
Staro 12-07-2017, 20:34   #36
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,556
Pohvaljen: 12,452
Nivo reputacije: 1916
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zato i juriš sveti gral...

Povlačenje mi 3-4sec
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:37   #37
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Kinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosiKinkel ima čime da se ponosi

Joj, ne .. @Guru, ne .. dok se ne ugreje malo, onda mozes satima normalno puckati .. 2,5A vuce, treba mu malo vremena. A, oko 3sec pufic

Staro 12-07-2017, 20:39   #38
Guru
Banned

Ne znam, Kaye na 1Ohm i 16W parim, UTA 20W, Skyline 18W....

Meni je tako uživanje, probao sam da smanjim snagu, povecam otpor...
Nije to za mene, nikakako...
Sa ovim dual 18650 modovima bih na 10w pario 5,6 dana.
Staro 12-07-2017, 20:46   #39
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Pa ok je ako ti odgovara .. meni na 12w prejako .. evo kako ja trenutno koristim sky .. da napomenem da su mi pufovi uvece duzi nego ujutru . A i potreban mi je dodatni vat.

Staro 12-07-2017, 20:53   #40
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 294
Pohvaljen: 297
Nivo reputacije: 82
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Da ali taj vejp je bruka,i dalje ne kontam.
Pa ne moze grejac da se ugreje,gledam ga kad radim draj?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 20:56   #41
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 394
Pohvaljen: 460
Nivo reputacije: 101
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Meni sve zavisi od grejaca, raspon otpora se krece od 1 Ohm do 1.8 Ohm kako kad i kako na koji atomizer. Sto se tice snage uvijek je podesavam da mi napon bude izmedju 4V i 4.2V to je za moj ukus idealno. Ustvari uopste toliko ne obracam paznju na snagu koliko na napon, on mi je mjerilo toga sto mi odgovara.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-07-2017, 21:00   #42
Kinkel
Senior

Kinkel's avatar

Pa ti si od 8-16w.. ja gledam struju . Trudim se da bude oko 2,7 - 3,3A, sto manja struja. Izguram oko 3 tanka od 4ml otprilike.

Staro 12-07-2017, 21:13   #43
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,605
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 167
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

@guru,mozda da uzmes pt sa klasicnim grejacem od 1.8 oma,paris nekoliko dana,pa predjes na kaju,bice ti dovoljno od 9-11 w
@vukpavlovic74 komndez je tecnost koja od stojanja potamni,bar ja tako mislim,pa i tecnos aklo duze stoji u atomizeru potamni,mislim da to ne bi trebalo da te brine

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2017, 02:58   #44
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kf-ovi, tfv4, sky
Pohvala: 149
Pohvaljen: 183
Nivo reputacije: 46
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Nema to veze sa bojom...kad je svetlija tečnost i kondenz u komori je svetliji, pa se kad je tečnost providna i ne vidi...i kad je tamnija jedva se primeti ali prebrišite salvetom unutrašnjost komore posle dva dana parenja i videćete...ponavljam da toga ima jako malo i da je u odnosu na cigare zanemarljivo ali pluća se završavaju mikroskopski sitnim alveolama i izgledaju ovako

Dobra stvar je to što parenje za razliku od pušenja ne uništava trepljaste ćelije pa se veći deo toga izbaci i pluća ostaju visoko funkcionalna. Nažalost između 2 i 5% sigurno ostane. To je onih 5% (kada kažu da je parenje 95% zdravije) koji malo remete vapersku nirvanu. E sad, ako spičiš 1000 pufova na dan, tih 5 % znaju da budu problem(čić)...
Što se snage tiče ja parim od 7,5 W pa nadalje, na KF V3 sam oko 10 W, ali recimo sa UTA-om odem i do 17,5W. Ali UTA-u koja mi je omiljeni ati, uzmem jednom u 2-3 dana, da se častim...umerenost je, čini mi se ključ, da bi parenje zaista bilo daleko zdravija varijanta...
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:07 sati.