Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-10-2011, 23:03   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,237
Pohvaljen: 1,506
Nivo reputacije: 368
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno 3.5ml Clear Giant Cartomizer V2

Ovaj kartomizer radi na 510/eGo 3.7V baterijama ili jos bolje na baterijama napona preko 5V.

Duzina:80mm
Promer:14mm
Otpor: 2.8-3.0 ohm
Tip: 510/eGo
Kapacitet: do 3.5ml

Za razliku na kartomizer V1 kod punjenja nije potrebna igla, tecnost se ukapava na rupicu.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-11-2011, 02:54   #2
Fidel
Aktivan član

Fidel's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 6
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 26
Fidel je na dobrom putuFidel je na dobrom putuFidel je na dobrom putu
Uobičajeno Re: 3.5ml Clear Giant Cartomizer V2

Od svih CE2 verzija koje sam probao u mom 3-mesecnom vapor-stazu, smatram da je ova daleko najuspelija. Sada ima i u LR verziji 2.3-2.5 Ohm-a. Cini mi se da je na ovom forumu malo, nezasluzeno, zapostavljen. Trenutno je na HC na sale-u $5.10. Ja ga koristim nedelju dana, a onda bacam (zbog higijenskih razloga, a i mrzi me da ga cistim). Jedan primerak sam koristio, i uspeo da ga 'vozim' cele 3 nedelje, uz ciscenje i dry-burn, naravno. Interesantno da je jos uvek radi, ali su fitilj i zica toliko bili prljavi da nije vise bilo smisla cistiti ih. Inace parim oko 5 ml tecnosti dnevno. Toplo preporucujem da se proba.
Fidel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-11-2011, 03:05   #3
Fidel
Aktivan član

Fidel's avatar

Kao sto si rekao u postu, vazno je napomenuti da je potrebno korisiti bateriju veceg napona - oko 5 V. Za normalnu, 3.7 V bateriju, preporucujem LR verziju 2.3 -2.5 Ohm-a. Inace kvalitet plasticne cevi je odlican, i nijena mi nije pukla do sada. Nisam primetio nikakvo curenje, cak ni posle 3 nedelje upotrebe. Nekako mi se cini da tecnost nema punu aromu, i to bi mi bila jedina zamerka.
Staro 05-04-2012, 23:47   #4
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,237
Pohvaljen: 1,506
Nivo reputacije: 368
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju

Imam ga nekoliko meseci (kupljen na HC), pa se setih da bi bilo vreme da ga probam.
Kod te kupovine obracao sam paznju na tezinu, pravio sam zalihe baterija (ne znam cemu ce mi x eGo baterija ali sta je tu je) i uzeo samo jedan (2.3-2.5Ω).
CE2 kliromizerima nisam bio zadovoljan jer su pucali i curili ali me najvise od svega nervirao mali gumeni usnik idealan za lizanje tecnosti, pa sam izgubio volju da probam iste sa plasticnim cevcicama, a oni me uz F1 (eGo-W) onim sto daju podsecaju na ovaj kartomizer, s tim sto bih njemu dao lepu prednost u odnosu na F1; tecnost PG 18mg, solidan TH i lep okus na bateriji 3.7V.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-04-2012, 00:50   #5
Fidel
Aktivan član

Fidel's avatar

3-4 meseca kasnije, jos uvek koristim ovaj 'Giantomizer', pa sam se i navikao na njega. Ne treba spric za punjenje, a cisti se vrlo jednostavno. I meni je bio cudan usnik u pocetku, a sada mislim da mu je to prednost u odnosu na druge verzije CE2; male su sanse da propusti tecnost.

Hasta la Victoria Siempre!
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:18 sati.