Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-11-2011, 22:41   #1
Para
Senior

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 43
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 0
Para je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putuPara je na dobrom putu
Uobičajeno Ima li neko bilo kakvih smetnji?

Naime, da li ste od početka parenja primetili bilokakve promene, smetnje, manifestacije. Bilo šta? Ja ne osećam ništa za 30 dana, osim što ponekad šmrckam, jer furnjam kroz nos
Para nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2011, 22:51   #2
Danilo
Video Reviewer

Danilo's avatar

Registrovan: Sep 2011
Godine: 40
Pohvala: 110
Pohvaljen: 216
Nivo reputacije: 71
Danilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosiDanilo ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ima li neko bilo kakvih smetnji?

Ima smetnji kako ne ... prva je kad vozim stalno mi magla ipred , cak i kad je suncano a drugo, zale se ukucani da sam prestao da ih budim jutarnjim krljanjem, na poslu jos gore - kolege pusaci grebatori su poceli da me izbegavaju. Sve u svemu ... samo problemi

Tebi je možda, kada te mnogo ljudi hvali i preporučuje, znak da su oni kokošari. Meni je to znak vrednosti i poverenja.
Danilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-11-2011, 22:53   #3
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Osim toga da sada posle izlaska uveče moram kompletnu garderobu da bacim na pranje jer ubija koliko vonja na dim, drugih smetnji nemam

I da, smeta mi što sam po matematici uštedeo gomilu novca parenjem, ali mi fizika zakazuje pa te pare nigde ne vidim...
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-02-2012, 21:51   #4
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,994
Pohvaljen: 1,185
Nivo reputacije: 394
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Citat:
na poslu jos gore - kolege pusaci grebatori su poceli da me izbegavaju. Sve u svemu ...
ahahah haahah ahahahah haahahahah

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2012, 20:33   #5
kra3y
Iskusan član

kra3y's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 55
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 33
kra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putu

ja mislim da sam preterao prva 2-3 dana, ceo dan sam pario tecnosti koje izgleda imaju vise nikotina nego sto mi treba tako da je krenulo da mi lupa srce ko ludo i osecao sam se lose.. kapiram da treba prvo isprobati koji odnos nikotina vam odgovara i ne preterivati sa uvlacenjem.. za nekoga ko je pusio oko pakle, ne toliko jakih pljuga dnevno, mislim da je 24 ili 18 mnogo.. evo sada koristim neku od 12mg i za sada je ok.. mozda predjem i na 9..
kra3y nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2012, 17:23   #6
krle
Nov član

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 21
krle je na dobrom putu

Još uvek nisam siguran da li ima veze sa parenjem... moža ponovo propušim da bi saznao, ali u poslednje vreme me muči stomak... nadima me.. a nisam jeo pasulja skoro... S druge strane, mnogo ređe me zaboli glava od kada parim... a i pluća sam počeo da osećam kad parim po ceo dan, naročito uveče, pre spavanja, ... Nisam hipohondar!... mada nisam ni 100% zdrav... pušilo se dugo... a da ne zaboravim,... ponovo moram da perem zube, jer ne mogu više da se vadim na duvan!
krle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2012, 19:27   #7
Vasa
Iskusan član

Vasa's avatar

Godine: 41
Pohvala: 33
Pohvaljen: 9
Nivo reputacije: 28
Vasa je na dobrom putuVasa je na dobrom putu

Jedina smetnja mi je sto koristim My-T,ludak od Mod-a...Toliko je mocan da cesto preteram pa mi se malo vrti u glavi
Ali resenje je u manjem uredjaju Ego-T kupicu i Ega i resen problem.
Vasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2012, 20:14   #8
henry_lee
Nov član

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
henry_lee je na dobrom putu

možda se poklopilo, ali počele su mi izlaziti neke bubuljice uglavnom po butinama ili tu negde. poneka na ruci. sad, da li je to od toga ili nije, ne znam...

pošto mi se ne da prekinuti sa parenjem i vraćati na cigarete ovo će i dalje ostati misterija.

BTW, idem kod kožnog krajem meseca pa ću ga pitati, ali već nazirem dubokoumni odgovor.
henry_lee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2012, 20:34   #9
Vasa
Iskusan član

Vasa's avatar

Godine: 41
Pohvala: 33
Pohvaljen: 9
Vasa je na dobrom putuVasa je na dobrom putu

Kazu da ima nekolicina parioca koji su alergicni na PG,preporuka je koristiti VG.
Probaj samo VG...Mozda nestanu bubuljice...
Vasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-04-2012, 16:59   #10
Elmrsomudo
Moder

Godine: 39
Pohvala: 27
Pohvaljen: 37
Elmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putu

Ja sam imao zesce smetnje prvih 4-5 dana ruke su mi se tresle zujalo mi u usima suva usta nesvestica prestao sam da koristim el cigaru jedno 6-7 dana za to vreme sam naravno citao po raznim forumima sve o e cigarama i uspeo sam da zakljucim da sam valjda osetljiv na PG tako da sam iscimao ortaka da mi da neku PG/VG 16 ml tecnost lm od te tecnosti mi nije bilo nista lose i sad evo uveliko parim
sta se desavalo nemam blage veze kad sam zvao omiljene zombolike dilere iz umbrele rekli su mi ladno da je to zato sto mi se organizam navikava ( aj da su mi ugradili bubreg pa i da poverujem )
ja mislim da je to ipak bilo zbog 36 mg kung fu zung pung maow e tecnosti koja se zvala virginia a smrdela je ko spaljena plastika
Elmrsomudo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2012, 17:13   #11
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 447
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Elmrsomudo Vidi poruku
Ja sam imao zesce smetnje prvih 4-5 dana ruke su mi se tresle zujalo mi u usima suva usta nesvestica prestao sam da koristim el cigaru jedno 6-7 dana za to vreme sam naravno citao po raznim forumima sve o e cigarama i uspeo sam da zakljucim da sam valjda osetljiv na PG tako da sam iscimao ortaka da mi da neku PG/VG 16 ml tecnost lm od te tecnosti mi nije bilo nista lose i sad evo uveliko parim
sta se desavalo nemam blage veze kad sam zvao omiljene zombolike dilere iz umbrele rekli su mi ladno da je to zato sto mi se organizam navikava ( aj da su mi ugradili bubreg pa i da poverujem )
ja mislim da je to ipak bilo zbog 36 mg kung fu zung pung maow e tecnosti koja se zvala virginia a smrdela je ko spaljena plastika

Moguce da si osetljiv malo na PG,a susenje usta je normalna stvar,meni se to desava jos uvek....

A cek u cemu je fora pa si toliko opleo po generalnim,jel su te nesto naljutili ili zgodna radnica u helankama nije bila bas ljubazna sa tobom?

Imas ovde temu http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=594 i toplo ti je preporucujem
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2012, 17:41   #12
Elmrsomudo
Moder

Elmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putuElmrsomudo je na dobrom putu

Ma nisam uopste osetljiv na pg sad najnormalnije parim od ortaka "brendirani" PG
i nimalo mi ne smeta istina nije 36 mg nego 24 to je bilo do "virdzinije"

a drage nam generalne devojke ne mogu da crnim one su divne i krajnje predusetljive spremne su da pomognu koliko god mogu mislim vise da je u pitanju ljubav prema novopecenim biznismenima koji narucuju ego-t preko ali babe za 6-8 evra po komadu ( ja licno nasao dual pakove za 15 dolara na sto paketa)
i prodaju ti za 40-50 evra a ne potrude se ni pristojnu tecnost da ti nabave

izvinjavam se na preteranom trollovanju prema doticnoj firmi nemam ni 7 postova a vec sam ih dva puta opleo
Staro 22-04-2012, 18:59   #13
qutlacha
Senior

qutlacha's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 78
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 71
qutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosiqutlacha ima čime da se ponosi

Ovo sve kako si opisao meni deluje kao reakcija organizma na prestanak pušenja
(naravno pod pretpostavkom da si skroz batialio analogne).
Može da bude i prjaka koncentracija nikotina - 36mg, mada ako si uzeo od generalnih,
koliko mi je poznato, njihove najjače tečnosti su 24mg.

“Never take life seriously. Nobody gets out alive anyways.”

qutlacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2012, 19:35   #14
Elmrsomudo
Moder

Citat:
Originalna poruka od qutlacha Vidi poruku
Ovo sve kako si opisao meni deluje kao reakcija organizma na prestanak pušenja
(naravno pod pretpostavkom da si skroz batialio analogne).
Može da bude i prjaka koncentracija nikotina - 36mg, mada ako si uzeo od generalnih,
koliko mi je poznato, njihove najjače tečnosti su 24mg.
nisam tad jos skroz batalio analogne da u pravu si nije 36 nego 24 laspus sta ces
Staro 11-05-2012, 22:19   #15
malena
Aktivan član

malena's avatar

Registrovan: May 2012
Pohvala: 1
Pohvaljen: 6
malena je na dobrom putu

Niko ne pominje nikakvu smetnju..evo ja sam tek pocela i primetila sam suzenje disajnog prstora..toga kod cigara npr nema..cigare imaju katran,i bude iskasljavanja ali kod parenja osetim jako suzenje disajnih puteva.Posto sam zdr,radnik rekla bih da ove tecnosti sadrze nesto sto izaziva vazokonstrikciju krvnih sudova..bas se oseti u odnosu na cigare.Cudi me da niko od vas to ne pominje..ili ste se privikli jer ste duze u tome..
malena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:09 sati.