Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-03-2014, 00:23   #1
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 65
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 47
Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi
Uobičajeno Kanger Protank II mini problem

Procesljao sam forum i nisam pronasao da je neko imao ovakav problem, pa zato otvaram novu temu u nadi da resenje postoji.
Naime, stigao mi je gore pomenuti klir, ali navoji na konektoru i metalnoj bazi-prstenu se ne gadjaju (da tako kazem), pa se ne moze zavrnuti do kraja.
E sad, to sto je ruzno zbog zazora koji postoji i nije toliko strasno i zazmurio bih zbog toga. Medjutim, vazduh jedva prolazi tj. kao da su na konektoru sve tri rupe zacepljene (a nisu). Pa vucem kao sivonja i jedva nesto.
Sta raditi? Da pokusam na silu da zavrnem, frljdeknem ga u smece ili imate neki predlog? Hvala.
Ne mogu naruciti neki od pomenuta dva dela posebno jer ne znam na kojem navoj ne valja.

Staro 24-03-2014, 00:30   #2
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger Protank II mini problem

Zazor je, ako sam razumeo dobro, između osnove i tanka?
Jesi li probao da naviješ bez tanka, da vidiš dokle će da idu navoji?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 00:31   #3
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,859
Pohvaljen: 12,849
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Koja baterija/mod?
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 01:03   #4
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Izmedju osnove (onog od materijala tamne boje) u koji se uvrce grejac i onog dela iznad na koji se gore nastavlja pyrex.
Na bateriju se zavrce dobro bez problema.
Uspevam da zavrnem nepun krug. I dalje nece

---------- Post added 24-03-2014 at 01:20 ----------

Staro 24-03-2014, 02:27   #5
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,971
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Probaj sa 510 / EGO adapterom,ja sam skoro u radnji hteo da vratim klir ,medjutim imao sam i adapter pri sebi ,jer na e viku nije hteo da radi,kada sam stavio adapter
izgleda shashavo ali radi,verovatno ti sama baterija ili mod tim navrtanjem staju u polozaj gde rupe i sam protok vazduha nije slobodan !
ali to bi trebalo vishe od kruga da se zavrne zar ne?
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 03:16   #6
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 310
Pohvaljen: 225
Nivo reputacije: 56
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

slican problem sam i sam imao..osim sto je bio kriv zbog pyrexa takodje nije hteo do kraja da se zavrne..proveri da li je loza(navoj)odradjen do kraja(barem 2-3 koraka ili navoja na onom tamnijem delu) ako jeste moraces malo sile da upotrebis..meni se klir ili ti taj deo razradio posle nekoliko odvijanja/zavijanja..ako to budes radio budi krajnje oprezan sa silom zavijanja-odvijanja..i da, upotrebi neku tecnost koja ti se ne svidja za parenje kao sredstvo za podmazivanje dok ga budes razradjivao.. a za vazduh probaj ovo sto je kolega @sirius naveo..
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 09:48   #7
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
Probaj sa 510 / EGO adapterom,ja sam skoro u radnji hteo da vratim klir ,medjutim imao sam i adapter pri sebi ,jer na e viku nije hteo da radi,kada sam stavio adapter
izgleda shashavo ali radi,verovatno ti sama baterija ili mod tim navrtanjem staju u polozaj gde rupe i sam protok vazduha nije slobodan !
ali to bi trebalo vishe od kruga da se zavrne zar ne?
Nema on problem sa tim, vec sa zavrtanjem baze na telo klira.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 09:50   #8
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,610
Pohvaljen: 6,144
Nivo reputacije: 988
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Danijels, skini o-ring i jedno 10-ak min odvrni, zavrni dokle ide i proteraces ga bez ikakve sile. Proslo vise puta na kineskim navojima, a foru mi otkrio Todd u nekom od rivjuova.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 10:42   #9
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Evo Zogu, odvrcem, zavrcem prsti mi otpadose! Kao da sam trecinu kruga proterao. Ali dalje ni da makne. Probacu opet kad odmorim. Ali mi i dalje nije jasno zasto je protok vazduha tako los? Zapinjem kao sivonja i jedva vucem!
Jel moguce da je zatvoren dotok vazduha time sto se ne zavrce do kraja?

Staro 24-03-2014, 12:19   #10
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 310
Pohvaljen: 225
Nivo reputacije: 56
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

bajo,probaj da zamenis grejač..
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2014, 12:21   #11
Milan015
Aktivan član

Milan015's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 16
Milan015 je na dobrom putu

Ako smem da pitam gde si uzeo klir? Da nije mozda neki fejk u pitanju. Ja imam isti i koristim ga vec 10ak dana bez bilo kakvih problema

Sent from my iPad
Milan015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 12:22   #12
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Slažem se, uz ProTank ponekad stigne glava sa navojem drugačijim nego što treba da bude, zaguši ili čak potpuno zatvori protok vazduha.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 12:30   #13
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Probao tri grejaca i sa svakim isto. Narucen sa FT. Ovo mi je drugi. Prvi je radio besprekorno i dadoh ga drugaru jer me satrao da mu ga prosledim da ima i on stakleni. Veli, ti meni das taj polovan, a ti sebi naruci nov ja placam!!!
Bas sam dobro prosao sa tom transakcijom! Pravo!
P.S. Sta mislite da probam klestima na silu da zavrnem da se navoj napravi? Jedan od ova dva materijala (dela) mora biti meksi.

Staro 24-03-2014, 12:34   #14
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,735
Pohvaljen: 2,966
Nivo reputacije: 378
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

Odlicna logika. Pametniji popusta :-). Ono sto prezivi sluzice kao rezervni deo.

Sent from my PAP4044DUO using Tapatalk
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2014, 12:37   #15
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Ha, ha! Znaci velika je verovatnoca da jedan nastrada?

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:30 sati.