Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-06-2018, 16:33   #61
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 327
Pohvaljen: 973
Nivo reputacije: 186
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: FumyTech Gotank MTL RTA

Stigao danas Gotank v2, u toku pranje, sušenje, merenje.

E sad malo iznenadjenje za neke, mada sam ja očekivao to. Naime, kod verzije v2 otvori za dotok tečnosti su manji, iako vizuelno ne deluje tako, na prvu loptu. Kod verzije v1 prečnik kružnog otvora je bio 3.2 mm, a površina samog otvora je 8.04 mm2. Kod verzije v2 površina polukružnog otvora je 6,28 mm2.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-07-2018, 18:03   #62
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 75
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

Obrusih pravu ovaj put

Nije loše. Čini mi se da bi sirena 2 ovako zapravo trebala da radi.
Fina masna i zasićena para sa mnogo manjim grijačima.

Na "Mlijeku majke jednoroga" ima prolaz.
Duhan nisam stigao probati.

Način smještanja vate baš nije za početnike. Imam onu prvu verziju.
Mala zamjerka na zvuk i vibru koji dolazi sa samog grijača. Podsjeća me na one V8 američke automobile

Sve u svemu jedan sasvim pristojan ati.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-07-2018, 18:34   #63
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 352
Pohvaljen: 380
Nivo reputacije: 88
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Meni je gotank najtisi atomizer koji sam probao..kao što je napisao Bot i ja se često zapitam da sam dobro pritisnuo prekidač jer se ne čuje nikakav zvuk..koristim sam dve rupice za vazduh sa jedne strane..već na 4 zna da se čuje malo više

Послато са HTC One_M8 уз помоћ Тапатока
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-07-2018, 18:57   #64
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 487
Nivo reputacije: 75
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

@Danone u pravu si, ne cuje se skoro nista. Bio je user error, premalo vate sam stavio.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2018, 19:18   #65
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 327
Pohvaljen: 973
Nivo reputacije: 186
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Mene je na v1 smarao jedan dizajnerski detalj, a to su rupice za vazduh na crnoj pozadini. Uf, u uslovima slabijeg osvetljenja stalno sam okretao ati ka svetlu i nisanio ugao da vidim rupice. Kod verzije v2 pozadina je svetla, to je jedini razlog zbog čega sam promenio verziju Gotank-a koji koristim.

Više mi se svidja dek u verziji v1, a aroma mi je pak nešto bolja na v2, moguće da je ovaj utisak subjektivan, nisam ih koristio uporedo, a svaka nova stvar mora da je bolja, bar u početku. Na v2 nema ni anti spitback djavola, a poslednja dva otvora za vazduh su spojena u elipsasti otvor, ko zna zašto, max količina vazduha nije nešto bitno promenjena...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:54 sati.