Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-04-2017, 11:02   #1
alex222
Aktivan član

Registrovan: Mar 2017
E-cig: VTC Mini , Vaporesso NALU RDA ,Nectar RDTA
Pohvala: 11
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 5
alex222 je na dobrom putu
Uobičajeno UK , USA , etc..

Da li je neko SKORO NARUČIVAO tečnosti iz inostranstva? Ako jeste odakle i šta je uzimao...Postavio sam ovo jer bukvalno kao da imamo različite receptore za ukus ,ameri kazu do jaja tečnost i onda naruči neko vamo i kaze da nije toliko dobra koliko je hvaljena ... Ja inače ne uzimam , ali sam uzeo jer je bilo neki ne normalan popust (75%) na cheapthrills . com. Imaju samo 4-5 ukusa , ali sam uzeo 120ml glazirane krofne od njih...Pa da vidimo
alex222 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-05-2017, 14:23   #2
V011
Banned

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima
Uobičajeno Re: UK , USA , etc..

Mene isto zanima neka prodavnica iz Evrope na kojoj ima cesto discount za 30ml - 50ml pakovanja. Cuo sam da ima nekih prodavnica online gde se bas isplati narucivati a postarina je bespltana preko 10-20 eura.
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-07-2017, 01:00   #3
ReD_Fox
Aktivan član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 14
Nivo reputacije: 4
ReD_Fox je na dobrom putu

Ima jos zainteresovanih za ovu temu.......
ReD_Fox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-07-2017, 01:05   #4
alex222
Aktivan član

Pa koliko vidim , i ne bas :P @VO11 nisam ulazio bas bas dugo na forum , tako da nemoj da mislis da sam samo ignorisao tvoju poruku i leftao hahah xD Meni je ova tema najzanimljivija i najbolja , medjutim nema toliko ljudi. Bas sam narucio skoro 120ml , i pogodi , evo vec 50 i neki dan , posta i dan danas nije donela paket , pracenje paketa samo odjednom nestalo u mom rodnom gradu , nema kome da se obratim ,odem licno kod ovog , kaze mi idite kod onog, ja odem kod onog , i opet sve u krug , niko se nejavlja itd. Stvarno nemam reci , mom bratu zakinu po jedan paket redovno ako poruci 3 ili vise manjih paketa. Ja mislim da ovo ima samo u Srbiji , a o bezveznom naplacivanju necu ni da spomenem nista Tako da , nazalost jeste rizik narucivati tecnosti iz Evrope , NEKIMA. A ako ste zainteresovani najbolje vam je ENGLESKA i AMERIKA sto se tice tecnosti, najbrze stize I postarina nije skupa , mene izaslo 6 funti 120 ml tecnosti , (dve od 60ml). Ali eto , ipak sam tu gde sam i nisam dobio niti pare od firme , niti rec jednu od Poste . Da ne bude zabune , meni su zakinuli paket , oba moja prijatelja su narucila tecnosti iz ENGLESKE , jedan 60ml drugi oko 500ml mozda cak i vise , sa sve nikotinom. Stiglo im je za 15 dana ...Tako da u 80 posto slucajeva cete dobiti paket brzinski .
Zahvalili :
Staro 21-07-2017, 15:40   #5
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 44
Pohvala: 1,427
Pohvaljen: 1,077
Nivo reputacije: 180
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Koji su sajtovi u pitanju?

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2017, 15:46   #6
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Narkoman
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 01:32   #7
alex222
Aktivan član

@ljudva pa ima dosta sajtova , ja mislim eliquid.com i vapeclub.co.uk . Prvi je americki , drugi je velika britanija. Jedni od najpoznatijih :P od vapeclub uvek dobijes sveze tecnosti (tako vecina ljudi kaze)
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Naručivanje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:24 sati.