Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-03-2013, 09:55   #166
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 31
Pohvala: 134
Pohvaljen: 7,883
Nivo reputacije: 1063
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju
Uobičajeno Re: Potrosnja tecnosti ?

Ahahahaha, da da.
Ne unosim nista vise nikotina nego npr Bole.
A u-wick sam koristio mozda 3 nedelje sve ukupno.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2013, 12:33   #167
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,075
Pohvaljen: 1,209
Nivo reputacije: 413
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ludnica
Odradicu ja ponovo merenje posrkanosti tecnosti pa cemo da vidimo
Ma ja sam i dalje na 18 mg, nikako da se nakanem da pocnem da smanjujem malo, neda mi se!!

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2013, 13:04   #168
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 155
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Otprilike 100-110ml. mesecno.Srcem non stop.Cini mi se da je ova baterija srasla sa mojom rukom.
lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-05-2013, 21:12   #169
Mini
Senior

Mini's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 210
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 55
Mini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosi

Otprilike mesec dana koristim e cigare. Trošim tečnosti sa 6mg ili te sa 6mg prekrstim sa 0mg. Otprilike mi ode 1,5 do dva ova šta god bila (tank, klir)...još nisam pohvatala sve te nazive. Rekla bih da je to 2-3ml tečnosti?
Mini nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-05-2013, 17:57   #170
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,075
Pohvaljen: 1,209
Nivo reputacije: 413
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Meni je malo opala potroshnja, previshe radim pa bash nemam vremena da sisam pljugu
generalno sam od 3-5 ml, mada sada vidim da mi bocica od 10 ml potraje bogme po 4-5-6 dana, shto je za moje standarde skandal

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2013, 10:03   #171
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 46
Pohvala: 2,178
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 505
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Ja se i dalje, posle godinu dana, drzim na 2-2.5 ml dnevno (12mg/ml) bez suzdrzavanja.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2013, 13:25   #172
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 302
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Meni bocica traje dva dana i ostane koja kap za treci dan
12mg

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2013, 14:01   #173
imimic
Iskusan član

imimic's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 36
Pohvala: 68
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 41
imimic je poznat svimaimimic je poznat svimaimimic je poznat svimaimimic je poznat svimaimimic je poznat svimaimimic je poznat svima

Oko 5ml dnevno 9mg,ali G-Bell dual coil trosi momacki kao Lada,ali vredi
imimic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2013, 16:38   #174
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 886
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 123
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

3-4ml dnevno reklo bi se,al ne odmaram nikako
cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2013, 20:24   #175
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 302
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Spustio sam na 6mg i spaljujem skoro 8ml dnevno.Pri tom parim na Vivi, mislim da preterujem ali ne mogu da stanem.Ili su mi klirovi busni.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2013, 20:38   #176
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,512
Nivo reputacije: 742
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Au Pukovniče, ja kad doteram do 6, već brinem... Mada ako ti ne smeta boli te ćoše, koja koncentracija nikotina?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2013, 21:57   #177
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Godine: 43
Pohvala: 653
Pohvaljen: 714
Nivo reputacije: 146
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Ja trošim 2ml,18mg dnevno.Smatram da je bolje više nikotina,a manje svega ostalog nego obrnuto.
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2013, 22:20   #178
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 45
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 825
Nivo reputacije: 159
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Ja bih mogao 2 ml, jedino na 2.4 CC i sl. (a toliko i bude - ceo dan parim, a stalno još ima). Mada, kako uglavnom koristim Vivi.. i ja kao Pukovnik, između 5 i 10 ml. Ona troši tako.. nešto začitam - tek tank (polu)prazan. Više me je i smorilo stalno dopunjavanje.
Nic - 8 mg.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2013, 22:38   #179
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 232
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 60
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Pa koja je poenta da se pari tečnost sa low nicotinom reda 6mg ako na kraju uneseš i više nikotina zbirno nego da si na 18mg sa manjom potrošnjom tečnosti ?
Jedino ako neko troši isti broj ml dnevno nevezano za nicotin level, što nešto i ne verujem da bi bio slučaj.
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2013, 22:45   #180
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Godine: 43
Pohvala: 653
Pohvaljen: 714
Nivo reputacije: 146
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Ja tih 2ml trošim na tanku sa Boge kartovima.Već danima mi je takva potrošnja.Ja posle 22 godine pušačkog staža i zadnjih 10 god.na 2 kutije crvenog Marlbora trošim toliko i to me zadovoljava potpuno.Zaista mi je uvek bila čudna ta potrošnja veća od 4-5ml.
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Osnovni pojmovi

Pošalji link

Tagovi
potrosnja

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:11 sati.