Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-01-2019, 20:55   #46
Dee_Monk
Aktivan član

Dee_Monk's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Exceed D19
Pohvala: 72
Pohvaljen: 47
Nivo reputacije: 9
Dee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Sta sad? Moze pomoc veterana nekog?

Gledam sinoc u elektronsku, uzmem je, 30min se davim, kasljem...i pri kraju nekako lakse ide para.
Danas evo vec 40 min parnjam, isto kao i analognu...nema menjanja nacina, sat-dva dok se ne naviknu pluca i grlo i tjt.

Jeste individualno je.

Znaci:

Human-> Settings-> Lungs-> add vape.
Odes na "save" i miran si.

Sutra mi je slava, tako da jos sutra sam na mixu analogne i elektricne. Ponedeljak- analogne- Zbogom!

Edit: vala ide tecnost, tank je 2ml...gledacu da mi to bude nekakva dnevna doza....posto ne znam kad da treba da stanem sa parenjem.
Dee_Monk je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 09:57   #47
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 59
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 22
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Ne opterećuj se potrošnjom tečnosti, kako god okreneš manje je štetno nego smrduše, a i znatno jeftinije.
Win-win situation

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Danas, 20:37   #48
Dee_Monk
Aktivan član

Dee_Monk's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Exceed D19
Pohvala: 72
Pohvaljen: 47
Nivo reputacije: 9
Dee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putuDee_Monk je na dobrom putu

Nedelja vece - dan kad sam zapalio, analognu.(necu da pisem zadnju ili poslednju, morbidno mi zvuci)

Ponedeljak vece- sastavljeno 24h bez analogne.

1 Dan bez analogne- RESEN!!!!

Obicno sam uz kafu po 5 cigara pusio, a posle rucka (jela) samo 1 cigaru.... i ne znam kojom logikom, al me najvise "vuce" posle jela, tako da sam sve u 16 posle rucka pario.(ta posle jela je uvek bila najsladja).
Neke sad velike potrebe za analognom nemam (sem to, posle jela), malo duze parim i problem resen.

Za 24h- potrosnja mi je oko 2,5ml.
Tecnost narucio danas, 50ml vocne mix (12mg nikotina) i 50ml jagode (6mg), jbg zenski deo populacije me smorio da im nabavim jagodu.

Problem- fali mi jos jedna, evo baterija mi se ispraznila, pa je skinem sa punjaca- povukao par puta, i opet je vratio na punjac.
Skontao sam da mi treba rezervno resenje u slucaju da se moja pokvari, ili isprazni baterija. (da ne bih dosao u iskusenje da zapalim analognu)

Trenutno ima atomizer eCom-C (joyetech) koliko sam skontao fali mu baterija. Dal da nabavljam bateriju za njega ili neki polovan jeftiniji starter kit da kupim??? (pogledacu oglase na sajtu).
Otvoren za svaku sugestiju.

Iskreno smejem se sam sebi, ponosam sam i na sebe i na vas....ljudi, hvala vam PUNO!!!
Zao mi je samo, sto nisam ranije otkrio forum i ove cari.

Odustajanja nema, samo napred, samo gazim!!!
Dee_Monk je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:44 sati.