Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-10-2019, 01:48   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 613
Pohvaljen: 1,643
Nivo reputacije: 294
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Oz slide pod system

Slide pod colors:

- Stainless
- Black

Specifications:

Size: 110 x 21 x 9mm
Battery Capacity: 300mAh
E-juice Capacity: 1.5ml
Material: Stainless Steel
Coil: 1.8ohm Ni80
Battery: 300mAh

In the box:

- Oz slide
- Cartridge
- Usb
- User manual

Oz slide pod sistem se moze kupiti u dve boje, a ja imam crnu boju. Dimenzije ovog uredjaja su 110mm x 21mm x 9mm i ovaj po sistem mogu da kazem da deluje prilicno kvalitetno. Sto se tice udobnosti koriscenja sasvim je okej, a s obzirom na dimenzije uredjaja lako staje u dzep.
Uredjaj ima prilicno cist izgled, od detalja na uredjaju imamo samo jednu gravuru "Oz slide" sto ce se pretpostavljam mnogima svideti. Ovaj pod sistem se razlikuje od drugih pod sistema po tome sto se kertridz stavlja sa strane i po indikatoru baterije koji je veoma dobar na ovom uredjaju.

Kertridz se veoma lako stavlja i vadi iz uredjaja zato sto ima deo na kertrizu koji je tu kako bi se kertridz lakse izvadio iz uredjaja. Kao sto sam rekao ovde se kertridz stavlja sa strane sto je interesantno i drugacije nego kod drugih pod sistema pa ga ovo cini po meni veoma lepim sto je vrlo subjektivno. Kertridz takodje veoma lepo stoji u mestu i nema sanse da slucajno ispadne napolje. Kapacitet kertridza je 1.5ml sto je u principu okej kada uzmemo u obzir dimenzije ovog uredjaja jer je uredjaj zaista tanak i kertridz treba da upadne sa strane.
Na gornjoj strani kertridza se nalazi rupa gde ce prolaziti para, a sa donje strane kertridza se nalazi konekcija, rupa za protok vazduha i rupa gde se sipa tecnost. Rupa za vazduh je mala sto je veoma dobra za mtl parenje i najbitnije po meni. Sto se tice rupe za sipanje tecnosti, preko rupe se nalazi cep, a u pakovanju se dobijaju dva cepa. Rupa za sipanje tecnosti je okej velicine ako koristite gorilla bocice ili bocice sa tanjim vrhom i tako necete imati nikakvih problema sto se tice sipanja tecnosti. Zbog pocetnika bih rekao da kada prvi put sipate tecnost u kertridz potrebno je da sacekate par minuta kako ne bi bilo zagorelog ukusa. U kertridzu se nalazi grejac koji ima otpor 1.8ohm, a ovde je u pitanju ni80 zica.

Sa gornje strane uredjaja se nalazi rupa gde ce prolaziti para i usnik je udoban za koriscenje to jest veoma lepo legne na usne, ukoliko vam ne smeta sam materijal uredjaja.
Sa donje strane uredjaja se nalazi usb port koji cete koristiti da punite bateriju. Baterija koja se nalazi u ovom uredjaju ima kapacitet od 300mah sto i nije bas sjajan kapacitet po mom misljenju ali oni kazu da sa punom baterijom uredjaj moze da izgura 300 - 450 povlacenja sa ovim grejacem sa kojim stize sto uopste nije lose. Ovaj uredjaj se izdvaja od drugih pod sistema takodje po tome sto ima odlican indikator baterije. Na jednoj strani uredjaja se nalazi oled ekran koji je mali. Na ekranu se nalazi logo ali tu je i indikator baterije koji izgleda zaista odlicno, a kako izgleda mozete da vidite na slici, meni se veoma svidja ovaj indikator baterije jer se veoma jasno i lepo moze videti stanje baterije, a i izgleda veoma lepo. Sto se tice indikatora baterije ukupno imamo 5 crta na ekranu i svaka oznacava procenat baterije:

5: 100%
4: 75%
3: 50%
2: 25%
1: manje od 15%

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

Kvalitet ovog uredjaja je veoma dobar, uredjaj je napravljen od ss-a i u ruci deluje veoma kvalitetno. Dimenzije uredjaja su veoma dobre po mom misljenju a dizajn je lep ali ovo je subjektivno. Svidja mi se sto se kertridz ubacuje sa strane i zbog toga mi uredjaj nekako deluje lepse. Kertridz se lako menja sto je svakako dobro, a u pakovanju se dobija samo jedan kertridz sto je po meni totalno bezveze. Licno bih voleo da je kapacitet kertridza malo veci ali ovo ce verovatno ljudima biti okej jer se ovde koristi nic salt tecnost. Sto se tice kapaciteta baterije, deluje kao mali kapacitet ali oni kazu da moze uredjaj da izgura 300-450 povlacenja sa grejacem koji je u kertridzu sto u principu nije lose sa nic salt tecnostima, mada ja nit sam brojao nit sam cekao da se baterija isprazni pre nego sto sam punio uredjaj. Svidja mi se sto se na uredjaju nalazi mali ekran na kome se nalazi indikator baterije i sto veoma jasno moze da se vidi kada ce trebati uredjaj da se stavi na punjac.
Sto se tice arome mogu da kazem da je aroma sasvim okej, a takodje grejac nije smrdeo ni malo jer je upakovan posebno, samo bih voleo da kazem da ja koristim nic salt tecnosti sa mnogo arome pa je uglavnom svuda aroma dobra. Protok vazduha je dobar za mtl parenje, nije ekstra tesan ali je dobar u principu. Ovaj uredjaj ima automatski prekidac koji radi dobro.
Dakle ovaj pod sistem je veoma lak za upotrebu i deluje kvalitetno, a uz sve to radi sasvim solidno, pa bih pre svega mogao da ga preporucim pocetnicima, a nije los ni za iskusnije koji bi hteli nesto kao pomocnu varijantu.

Mane:

- Samo jedan kertridz u pakovanju
- Voleo bih da je kertridz svetliji da se lakse vidi tecnost

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar
- Svidja mi se dizajn uredjaja
- Zgodan za koriscenje
- Usnik lepo leze na usne ukolko vam ne smeta materijal
- Svidja mi se sto se kertridz ubacuje sa strane
- Kertridz stoji jako lepo u mestu
- Moze da se sipa tecnost sa gorilla bocicom
- 300 - 450 povlacenja kada je baterija puna, ali ovo uzmite sa rezervom
- Veoma lak za upotrebu
- Aroma je dobra
- Vazduh je dobar
- Mali ekran sa indikatorom baterije
- Dva silikonska cepa u pakovanju
- Uredjaj radi sasvim korektno
- Dobar je za pocetnke i za iskusnije kao pomocna varijanta

Uredjaj se moze kupiti ovde:

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/OZ-Slide-Pod-Kit.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:05 sati.