Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Umbrella Ekocigarete e-cigarete.rs

Umbrella Ekocigarete

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-07-2017, 23:44   #46
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,407
Pohvaljen: 1,020
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju
Uobičajeno Re: NOVO - Umbrella DIY baze i sirovine

Pario sam fumantijine baze dok ih je bilo jer su bile najjeftinije,nisam se pitao ni ko proizvodi ni ko puni odgovarale su mi,a valjda sam imao srece da ne naidjem na turu koja je mirisala na klozet onaj nazad u basti

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2017, 23:50   #47
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 379
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Ko nju nije pario taj nije pravi vaper
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-07-2017, 00:24   #48
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 204
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Vremena se menjaju, uspomene ostaju. Slabo je ko od nas i znao ista o tome, bilo je bitno da ne dajemo 450 dinara za 10ml pa se srkalo sta je jeftinije. Bila i najezda kayfuna koji su trosili 10 ml za 2 dana pa niko nije ni pitao sta je u flasi. Da se slucaj Fumantia ne bi ponovio, zato ovde postoji neko koga zanima nesto malo vise osim cene i dizajna flasice. Cak i da je u pitanju PGI kvalitet, a ne extra pure, u redu je, samo neka napisu koji je. To je trebalo da pise i na ambalazi, ali marketing je bitniji. Ja licno koristim meilab koji je 99.5% i ne bunim se, ali ga zato i ne placam kao super premium kvalitet. Ovde bas lici na to da je ipak u pitanju PGI kvalitet koji se reklamira kao vrhunski pa niko iz ambrele ne zeli da potvrdi niti da napise koju rec o tome. Dakle, ako prodaju za 999 dinara nesto sto svako u apoteci moze kupiti za 550, njima to ne ide u prilog. Ako gresim, neka me demantuju.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-07-2017, 07:53   #49
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,985
Nivo reputacije: 379
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Mislim da ni na FA bazama ne pise ovo o cistoci a ovo apoteka mislim da svaki trgovac moze da prodaje po ceni za koju on misli da treba a na kupcu je da odluci sta ce i di ce.
Odjavljujem ovde vrtimo prazne price
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-07-2017, 17:01   #50
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,225
Pohvaljen: 338
Nivo reputacije: 111
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

30 vg?
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2017, 17:56   #51
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

@maestro

Mnogo piskaras bespotrebno a i sam znas kakvu bazu paris i kako mirise.
Dakle, nemoj da pises bezveze iz dosade i smaras sa nepotrebnim stvarima.

Tebi je Fumantia u redovnoj upotrebi a pises o FA kao da ih mrzis iz nekog razloga...

Malo je licemerno pariti nikotin iz bureta koji ima "miris" a generalnom uvozniku pisati u temi o tvojim tripovima.

Ostavi temu na miru da oni koji zele imaju sta pametno da procitaju.

Pisi direkt njima ako ti nesto smeta.
Da bar koristis pa smaras sto ne valja, nego lupetas bespotrebno.

Ae na kupanje, zdravooo
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2017, 18:25   #52
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

O cemu ti to? Sto, da nisi dobio zalihu od ambrele pa su ti sad oni najbolji distributer?
Staro 06-07-2017, 18:57   #53
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Edituj, edituj

Mozda mi daju nesto kad procitaju

Pogledaj sta si pisao, ne lici mi na tebe, zaista.

Paris to sto paris a ne secam se da si tada trazio neke papire i poreklo sirovina koje koristis.

Nikotin koji koristis dobro znamo kakav je i kakvog je mirisa pa i i iskustva korisnika sa foruma.

Iskreno, ne mogu sebi da ubacim u glavu razlog i zasto si toliko zainteresovan za nikotin i antifriz odjednom?

Sta tebi bode oci, sta ti smeta, ne razumem?
Staro 06-07-2017, 19:02   #54
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pa to te pitam, sta ja koristim, Fumantiu? Izgleda da ne kapiras brate zasto postavljam u ovoj temi pitanja. Iscitaj lepo sve sto sam pisao i bice ti jasnije.
Staro 06-07-2017, 20:48   #55
Guru
Banned

Citam citam, zato se i pitam.

Koju bazu koristis unazad par godina? (Fumantia je sarkazam, mada du bile ok baze )
Staro 07-07-2017, 10:57   #56
maestro
Veteran

maestro's avatar

Koristim 100mg nikotinsku bazu koja u sebi ima glicerin od 99.90% i PG 99.94% cistoce. Glupo bi bilo da postavim tudje sertifikate u ovoj temi. Tu bazu secem meilabom za koji takodje znam procenat cistoce. Plus na sve to, ta baza koju koristim je 20% jeftinija od ovih, a meilab 40% od PGa i VGa koji se nude ovde. No, "ja ne smaram" zbog cene vec zbog toga sto distributer nije objavio sertifikat i procenat cistoce sirovina, a napisali su da je kvalitet "vrhunski", koliko je to vrhunski u procentima? Ako su skuplje zato sto su kvalitetnije, odlicno, rado cu biti kupac njihovih proizvoda. Kod drugih distributera je jasno naveden uvoznik, plus slika analize sirovina i cistoce istih. Protiv Flavour Arta nemam nista, niti ih pominjem ovde. Svaka cast Ambreli sto uvoze arome najviseg kvaliteta, ali to ne znaci da se na drugim proizvodima treba fuseriti sto konkretno u ovom slucaju mislim na ove baze koje su izbacili u njihovoj reziji. Jel razumes sada zasto smaram?
Staro 07-07-2017, 12:09   #57
Guru
Banned

Marketing cika Maestro, marketing.

Ja koristim 99.9% PG nikotin, a nigde sertifikata nema, sto ne znaci da je los (a najbolji je od svih koji sam probao).
Mozda ne smeju da objave, poslovna tajna?

Insistiras previse, kupi najjeftiniju bazu, probaj, sudi.
Ja znam da je njihova baza bolja od one sto mirise na memlu, nadam se da se razumemo.
Svacija roba je najbolja a oni smeju da napisu sta god zele bez da potkrepe to.
Ako im administracija to trazi, onda neka postave listove o kontroli kvaliteta i dobavljacu.
Hocu reci, boli ih uvo za jednog maestra i gurua (lol ) sto pisu i traze sertifikat, bla bla bla...

Nisam spominjao cenu, već to da sam paris ili si pario sumnjiv nikotin a nisi trazio JAVNO neki papir.
'el se razumemo sada?
Staro 07-07-2017, 12:19   #58
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,450
Pohvaljen: 15,022
Nivo reputacije: 2405
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Ako im administracija to trazi, onda neka postave listove o kontroli kvaliteta i dobavljacu.
Jesi mi dobar? Aj smirite se. Ako nećete da kupujete ne morate, ako hoće da kače msds nek kače... Ne mešajte forum u poslove domaćih prodavnica. Podforum imaju, u obavezi su da odgovaraju na pitanja. Nisu u obavezi da kače sertifikate i slikaju laboratoriju... Bilo je slučajeva da se prodavnica pohvali slikama, ali to je njihova stvar.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2017, 12:27   #59
Guru
Banned

Smiren 😊
Staro 12-07-2017, 12:38   #60
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 163
Pohvaljen: 420
Nivo reputacije: 107
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Da se vratimo na temu...koja vi trebala da bude - pretpostavljam - kakve su a ne odakle su ove baze i sirovine.

Dakle pitanje za kolege koji su radili sa vise raznih sirovina, ja sam do sada nazalost samo sa Meilab: kako vam se cini gustina VG-a ???

Meni se cini da je gusci od Meilab ? U Meilab sam dodavao obicno 8% u VG, direkt u bocu pre mesanja. Nesto mi izgleda da bi u ovaj trebalo vise da bi se dobila slicna gustina ?

Nagadjam sa procenom, nezgodna je boca, toliko je tamna da se ama bas NISTA ne vidi kako je i sta je unutra, pa je tradicionalni sistem "izbaci x%, dodaj istu kolicino H2O, muckaj" malo otezan...

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > Umbrella Ekocigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:12 sati.