Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2017, 18:38   #46
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 582
Nivo reputacije: 167
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Phenomenon Lite vs Zest V2

Odlicno....sad jos samo da ga narucim

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 10:26   #47
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 915
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 157
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Evo ga sa tim plasticnim drip tipom...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 11:00   #48
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

Jel leže do kraja?

Staro 17-05-2017, 11:07   #49
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 915
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 157
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Do kraja

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2017, 11:29   #50
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Do haha

---------- Post dodan 17-05-2017 u 12:30 ----------

Eto resenja za kondenz

Zahvalili :
Staro 17-05-2017, 17:30   #51
vukpavlovic74
Iskusan član

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kf3
Pohvala: 50
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 21
vukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svima

Zna li neko kakvog je kvaliteta tank na Lite-u. Hoće li da pukne kad vetar malo jače dune ili se drži...? I zna li neko da uporedi kvalitet pare na Zest-u i Lite-u?
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-05-2017, 13:11   #52
vukpavlovic74
Iskusan član

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kf3
Pohvala: 50
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 21
vukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svimavukpavlovic74 je poznat svima

Greška...hteo sam da napišem zna li još neko (pošto je Banema napisao da se njemu tank dobro pokazao)...
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 14:03   #53
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Stigao je i meni zest.
Vejp mi je najslicniji nerazbusenom heronu, mozda zest ima malo jaci TH.
Aroma je super, punjenje prelako, mozda najlakse od svih atomizera.
Mana je sto pri zavrtanju i odvrtanju atija sa moda pod obavezno mora da se okrene tank i pomeri otvore za vazduh. Mozda bi se to resilo da se stave deblji oringovi, da malo cvrsce stoji tank.
Meni trenutno najbolje lezi doggy i bolji mi je od zesta, a najveca mana na zestu mi je ipak za nijansu manje vazduha nego sto volim.
Kada bih ostao samo sa njim, ne bih imao nikakav problem da ga koristim.
Sve u svemu odlican MTL atomizer, u klasi ruze, herona i kayfuna

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-05-2017, 15:01   #54
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: 22/25/510/810 DIY
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,804
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

@zogu

Jel ako si me poslusao?

Slazem se za doggy, bolji je od Zest-a, taman koliko treba
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2017, 09:46   #55
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 388
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 108
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Dakle, posle nekih mesec i nešto dana korišćenja Zesta, mogu slobodno da kažem da je meni postao atomizer za svakodnevnu upotrebu, do te mere da gotovo ništa drugo i ne koristim.
Vazduh je podešen stalno na dve rupice, kontrola tečnosti otvorena za pola do celog kruga, i ako izuzmemo punjenje koje me još uvek nervira, nikakvih problema.
Ono što mu je relativno nedostatak, bar meni, je da ublažava i izobličava voćne arome i mixeve sa voćkama, dok većina duvana i deserta prosto blistaju u njemu.
Meni je Zest kombinacija najboljih osobina Rose v2s i razbušenog Herona, ako izuzmemo način punjenja.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-06-2017, 09:19   #56
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Evo i mene posle nekih 2-3 nedelje, ne znam ni sam kada mi je Zest stigao.

Na pocetku mi je smetalo malo manje vazduha, ali ipak je to to, nisam ga razbusivao i ne treba nista dirati.
Mene punjenje uopste ne smara, cak sam razmisljao da napravim video kako ga punim iz bocice od 100ml, pipetom i malom vejp bocicom. Ni u jednoj varijanti do sada nisam prosuo ni kap, cak ni posle nekoliko piva. Ne znam @drako sta ti je tu problem, svuces tank malo ispod baze, nakrivis malo atomizer i onda na oringove naslonis bocicu i napunis...
Ono sto meni smeta je:
malo teze postavljanje vate. Treba je postaviti bas malo, ali ako se stavi premalo hoce da curi. AKo se stavi previse zatvori se kanal i zagoreva, narocito kada je tank pun i podpritisak neodgovarajuci.
Iskustvo mi je pokazalo da je bolje postaviti malo vise i onda odviti chimney za pola kruga.
Takodje me kod postavljanja nervira sto pri zavrtanju chimneya hoce da pomeri vatu. Uvek sam vise voleo varijante gde su odvojeni chimney i komora.
To je meni ujedno najveca mana ovog atija.
Na klonu su losiji i navoji, pa chimney hoce da se nasrafi nakrivo, a pri tom veoma lagano ide i tek na pola se primeti da nije krenuo kako treba.
Sto se grejaca tice, rupice za vazduh su dosta udaljenje jedna od druge, standardni microcoil na koji sam ja navikao (8x0.35mm oko 2mm) je uzi od tog razmaka i rupice su prakticno ispod vate. Nisam primetio da smeta u radu, ali sam ipak promenio i sada koristim spaced coil identican ovom malopre opisanom i kao mozda je i malo bolje...
Kondenz se javlja i kod mene, nije previse dosadan ali je prisutan. Nisam probao da stavljam drugi drip tip, gumice itd, ne smara do te mere da sam eksperimentisao.

Sve u svemu ponavljam da je ovo sjajan atomizer, koristim ga mozda i preko 50% vremena, on i doggy su mi u svakodnevnoj upotrebi, rade potpuno razlicito i nekako mi se dopunjuju, kada mi jedan dosadi nasrafim drugi i tako u krug.

Na zalost ne mogu slickama da dokumentujem gore opisano jer sam jos uvek bez telefona...

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:44 sati.