Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-02-2019, 17:20   #166
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,629
Nivo reputacije: 309
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

Citat:
Originalna poruka od samposebi Vidi poruku
otislo mi staklo, ne mrem nać na fasteku, mož pomoć
Kod:
https://www.3fvape.com/misc/28783-replacement-tank-tube-for-vandy-vape-berserker-v15-mtl-rta-transparent-glass-25ml.html#.XHLSHRgo9-E
Kod:
https://www.3fvape.com/misc/28784-replacement-bubble-tank-tube-for-vandy-vape-berserker-v15-mtl-rta-transparent-glass-25ml.html
Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2019, 11:55   #167
vords
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 3
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 6
vords je na dobrom putu

Da li se meni cini ili 1.5 trosi tecnost malo vise?
Ili je to zbog male zapremine tanka!
vords nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2019, 18:21   #168
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 214
Pohvaljen: 176
Nivo reputacije: 41
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

ma ja mislim da ne, meni ono normalno troši, neznam. I 2,5 ml i nije baš malo, a i možeš i odozdo da ga puniš, tu dobiješ još 1ml,al ja to nisam radio do sada.
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2019, 19:52   #169
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 43
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 17
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 10
Boban je na dobrom putuBoban je na dobrom putu

I meni troši normalno. Možda si stavio drugačiji grejač nego obično...

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2019, 20:55   #170
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Htedoh malo pre to da kažem al mi misli odlutaše, kolega @vords vidi, što se tiče v1.5 mnogi koje znam a koji nisu amateri u ovom našem sportu ga ne vole, al ja sam bersektaš i sve ih volem, e sad što se tiče tvog pitanja velika je verovatnoća da ti se tečnost koju pariš u njemu dopada pa da si izpurnjao to za čas, pa ti se možda učinilo da troši mnogo. E sad neznam dal si početnik il ne, al ako si početnik više bi trebalo da obratiš pažnju na dry burn, mada me čudi da to nisi pomenuo, ali možda si dobro namestio cotton pa nisi imao problema, jer ako reče da brzo troši onda si morao da vučeš veoma aktivno, a ako si vukao tako a pod predpostavkom da si početnik onda je morao da ti se javi dry burn, jedino kažem ako si imao sreće pa si idealno postavio pamuk, za mene v1.5 nije loš ali treba ga zna ti.
Zahvalili :
Staro 25-02-2019, 21:19   #171
vords
Nov član

vords je na dobrom putu

Nije sad da trosi npr. kao sirena ali u odnosu na berserker v1 cini mi se da trosi vise.
A grijec pravim isti kao na v1 na 2mm i 0.32 kantal.
I ne nisam rekao da je los, naprotiv berserker 1.5 mi je mozda i bolji od v1
Staro 25-02-2019, 21:32   #172
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Vidi meni je dobar.! Ja pravim 0.25mm kantal na 2mm prečnik, evo baš sad parim na velikom bersu, pošteno ja mislim da je bolji veliki, al to ti je sve individualno.! Ja više volim tanke žice do 0,28,mada na drugim glavama koristim i veće do 0,35.!
Zahvalili :
Staro 25-02-2019, 21:48   #173
vords
Nov član

vords je na dobrom putu

Isprobat cu i tanju zicu,pa cu javiti ima li promjena u potrosnji.
Staro 25-02-2019, 22:01   #174
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Vidi treba da se proba sve, pa šta kome odgovara, ja sam se našao tu do 0,28,mada čak i 0,28 mi je možda malo punija, neznam tako osećam kad parim, al to ti kažem samo za berserkere, e sad reče ti ja, na drugim atomizerima cepam i deblje žice. Mora š da eksperimentišeš malo, to ti je čar ovog sporta.!
Staro 02-03-2019, 21:23   #175
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Pre par dana mi stigao još jedan V1.5, e sad na svim berserkerima koje posedujem apsolutno ni na jednom, verovatno sam imao i malo sreće, nisam imao falš vazduha, svi su bili ama sa nula falš vazduha, e ovaj što mi stgao je imao taj famozni falš vazduh. Znam da ga mnogi osporavaju, mislim na V1.5, al meni je ok. Ustvari šta je poenta priče, vidim ja on vuče taj falš vazduh, rekoh šta sad i ajd padne mi napamet pošto imam još jedan, da stavim prsten od ovog dobrog na ovaj drugi, uradim ja to i gle, nema falša, super rekoh, ali šta dalje, i tako dok sam mozgao mada i nemam baš mnogo mozga, ((prim. aut.) znate ono kad čitate nešto pa primedba urednika, u ovom slučaju autora ovog posta)) padne mi napamet da odem do drugara automehaničara i da pokušam da premažem sa tečnim metalom sa unutrašnje strane prsten na berserkeru V1.5, uradim ja to i sutradan ga probam i gle nema više falš vazduha.! I rekoh sebi ala si ga opravio svaka ti čast.!
Zahvalili :
Staro 02-03-2019, 23:04   #176
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 49
Pohvala: 325
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 34
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Moram priznati da uz sav trud ne vidim u čemu je frka sa tzv. falš vazduhom, ukoliko govorimo o istoj stvari. Na starom Bersu kad zatvorim prstenom sve rupe ima toliko dotoka vazduh da se može komotno pariti. Prsten ne dihtuje, dobro pa šta, otvorim samo manju rupu i parim kao da sam otvorio veću. Vazduh sve jedno ide tamo gde treba da ide, dakle kroz usisne rupe pa na otvor ispod grejača, ne gubi se ništa na aromi i punoći pare. Samo je kontrola usisnog vazduha manja, ali meni to ne znači ništa jer ionako se ne može pariti na najmanjim usisnim rupama.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-03-2019, 23:08   #177
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Da, al ka vuče okolo prstena to je problem, onda nemožeš da ga kontrolišeš, ja volim very resticted mtl, i sve oećam, svaki i vrlo mali falš, ovaj drugi koji mi stigao sav bio u falšu.!

---------- Post dodan 03-03-2019 u 00:12 ----------

Znaš, on može da vuče f a lš na samoj rupi afc, a može i oko prstena, što bi značilo da mu je cnc mašina skinula više materijala nego što je trebalo, i onda to nije taj atimizer. Kapiraš.!?

Moderator poruka

KORISTI EDIT U PRVIH 15 MINUTA!

Zahvalili :
Staro 02-03-2019, 23:15   #178
samposebi
Senior

samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

da, ali sve jedno važi prethodni post
Staro 02-03-2019, 23:20   #179
Mejden
Senior

Mejden's avatar

He, al ja imam bersove gde ima nula falš vazduha, znači vučeš vakum, ustvari nemožeš kad povučeš da povučeš ništa, znači idealno.!
Staro 02-03-2019, 23:21   #180
samposebi
Senior

ok blago tebi, ali mislim da se nismo razumeli
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:14 sati.