Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-01-2020, 00:42   #1
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Theatro by Van & Del Design

Danas mi je stigao ovaj prelepi atti. Za sada samo kratak tizer jer još uvek nisam ni stigao da steknem neki ozbiljniji utisak.

U najkraćem - lep, funkcionalan, jednostavan za korišćenje, neverovatno mnogo air control opcija, pokriva sve tipove parenja, lako se coiluje iako ima malecne šrafove.

Izrađen je od SS i polished ultema. Kapacitet tanka je 2,5ml ali može da se dodatno kupi i tank kapaciteta 5ml.

Što se tiče vate wicking je malo zeznut zbog konstrukcije, kanala za dotok tečnosti, pažnje potrebne da se vatom ne pokriju dovodi vazduha i zato što su rupe na air control-u veoma nisko na bazi pa može doći do curenja. Ovaj atti ima learning curve i moram se igrati sa njim neko vreme da bih realno izneo prednosti i mane.

Ono što je mene iznenadilo sa jedinim setup-om do sada je to što ima udubljenja na zidovima baze (poput Squape Rs) da se spusti coiling rod i jednostavno namesti coil. To sam uradio i tu sam se zeznuo. Za moj ukus taj položaj nije dobar jer je TH neverovatno jak (ne grub da grebe već baš jak, više puta mi se blago zavrtelo u glavi a pario sam 14mg freebase, srećom, za razliku od uobičajenih 18mg) a aroma mi je bila slabija nego na Squape Rs i Iatty Reloaded. Sledeći put ću da spustim maksimalno coil, to bi trebalo dosta da ublaži TH a poveća aromu.

E da, jedna "mana" - tečnost se mora puniti old-school. Zatvori se juice i air control, sipa se tečnost, prisloni se top cap, okrene se atty naopako i onda se zatvori. Onda se otvori juice flow i vrati u uspravan položaj. Jedino tako se može izbeći punjenje bunara tečnošću, grgotanje prvih par minuta korišćenja i eventualno curenje na rupama za vazduh. To je i zbog toga što atty uopšte nema navoje, sve je po principu pritiskanja i locking mehanizama.

Za baš prve utiske dovoljno, pisaću detaljnije i realnije za par dana.

I par slika:

Priložene Slike
File Type: jpg 20200117_144917.jpg (61.8 KB, 156 pregleda)
File Type: jpg 20200117_190559.jpg (22.8 KB, 100 pregleda)
File Type: jpg 20200118_013202.jpg (16.0 KB, 99 pregleda)
File Type: jpg 20200118_013920.jpg (20.4 KB, 101 pregleda)

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2020, 01:11   #2
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Theatro by Van & Del Design

I dve recenzije:

Staro 18-01-2020, 17:08   #3
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 627
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 125
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Bravo ja cekam moj za sad od Van&Del posedujem Jazz i Poet i prezadovoljan sam.. Vanja i Del su napravili odlican aty kao i uvek..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2020, 17:44   #4
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Jesi vec narucio i samo cekas isporuku? Posto je druga tura otisla par sati nakon sto su na FB rekli da je u prodaji.

Staro 19-01-2020, 09:44   #5
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 627
Pohvaljen: 775
Nivo reputacije: 125
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Ma jok cekam ortaka ide kod Saše(Dela) pa će da mi donese..
Za mene je ostavio Del tako da nema frke.. Nego kakav je za mtl

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2020, 23:00   #6
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Jos moram da ga istestiram. Ljudi kazu da je ok ali ja jos nisam pogodio setup kakav volim. Eksperimentisem sa coilom najnize moguce a zeza me i drip tip. Ovaj koji dolazi uz njega je za RDL i DL ali ne za MTL. A ovi sto imam a pasuju (plici/kraci "ulaz") su sve neki dugacki pa mi ni oni ne pomazu. Treba mi jos par dana da bih rekao nesto vise, ovako bi bili samo povrsni utisci a ne zelim da ga negde zakinem a da je do mene.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:11 sati.