Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-05-2018, 20:27   #346
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,039
Pohvaljen: 328
Nivo reputacije: 55
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker / Berserker Mini MTL RTA/RDA

15tak dana putovao
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2018, 20:30   #347
misko2109980
Senior

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 234
Pohvaljen: 321
misko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosimisko2109980 ima čime da se ponosi

Dobro je,moji paketi poruceni pre nedelju dana,danas tek posli
misko2109980 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2018, 15:45   #348
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 242
Nivo reputacije: 83
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od vap Vidi poruku
SKU 9644361 klon od 12,47$ s nekim popustom bio

Počeću sa uslovno rečeno nedostacima...
Prsten za regulaciju dotoka zraka malo labaviji u odnosu na prsten kod originalnog velikog brata. Nije strašno.
Najviše otvoren zrak je kao kod velikog između 3 i 4. Bliže 4-toj rupici.
Na kecu uši otpadaju.

Bijelo providno staklo je zalutalo u paketu i zapravo paše na velikog Berza

Drugih mana nema

r 2mm, ss316l awg30, 7 namotaja i ne piški nigdje, što nisam mogao postići sa većim Berzom nego ići na 2.5mm zbog količine vate. Probao i Muji i CBv2.
Punio dva puta odozgo sa otvorenim afc-om i sve kako treba. Ne curi.

Šrafovi fino hvataju. Generalna izrada odlična. Falš vazduha nema
Oduševljen sam
Apsolutna preporuka od mene za one kojima paše manji cug.
kako si napisao sticem utisak kao da je bolji od originala .ako nema fals vazduh onda bolje od super . stize li uz njega neko staklo koje mu pase ? i to sto je mnogo tesan to volim .ne znam sta cekam(sto ga ne narucim).
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2018, 15:59   #349
vap
Senior

vap's avatar

vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

@Milanez pa samo to jedno staklo su fulali. Sve ostalo što im piše u opisu artikla je tačno. Sem tog bijelog koje je zalutalo, dobije se još žuto staklo i metalni dio koji savršeno odgovaraju. Ma sve je tu kao kod autentičnog.
Zahvalili :
Staro 09-05-2018, 16:28   #350
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,199
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 251
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Original nema fals vazduha a po slikama ne bih rekao da je bas bolje odradjen ovaj klon, sve deluje jeftino nekako, ne znam...

I need a beer
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2018, 16:31   #351
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 242
Nivo reputacije: 83
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

ja slusao beta pa zakljucio . meni je kod bersa najvise smetalo sto je balavio na afc mislim da je @zadimljivac prostora to isto napisao negde.dg ako imas vremena-koji je tesniji bers ili mini verzija ? bet na recenziji merio rupicu ispod grejaca i bila je veca na miniju od 24mm verzije
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2018, 16:33   #352
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 16
Pohvaljen: 252
Nivo reputacije: 44
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

I meni se čini da je mini prozračniji od maxi.
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2018, 16:41   #353
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,199
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 251
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Mini ima bolju regulaciju vazduha i nema falsa skoro uopste, rupe su iste kod mene... pricam o SS verziji atomizera.

I need a beer
dgproduction je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2018, 17:51   #354
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 91
Pohvaljen: 381
Nivo reputacije: 86
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

To sto balavi je od setupa. Desavalo mi se da balavi i cugnem tecnost, otvorim malo bolje namestim setup i nakon toga samo vozi. Kome balavi, nek proba da popravi setup, nisam isprobavao da li kada bije para tacno na gore ili pak sa strana uz zidove komore, uglavnom meni ni trunke kondenza. Imate par nacina, rascesljas i napravis nalik kocki ili pak priljubis uz deck, tj u spic, kako god definitivno zavisi od setupa.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 14:38   #355
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Pohvala: 603
Pohvaljen: 488
Nivo reputacije: 96
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu

I meni stigo klon minija, AFC labav ko... Jel se otvara nekako, makar i na silu? Ja ne mogu ovo da koristim, okrece se samo kad ga pogledam.

Mozda sam ga i ja dodatno razlabavio pokusavajuci da ga izvadim.

Inace je u svemu drugom OK. Prozirno staklo je takodje vece.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-05-2018, 16:24   #356
vap
Senior

vap's avatar

@MacVap isti sku?
Staro 11-05-2018, 16:34   #357
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Pohvala: 603
Pohvaljen: 488
Nivo reputacije: 96
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu

Da, 9644361. Mozda ce da se pritisne kad se zasrafi na mod, ali toliko sam se razocarao da me prosla zelja da ga operem i sklopim.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-05-2018, 16:37   #358
vap
Senior

vap's avatar

Gumice počele da vonjaju nakon 10-tak refila. Evo smiruju se polako
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:33 sati.