Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD
Zaboravljena šifra? Registracija

Pipe, box & wood MOD e-lule, boks MODovi i MODovi od drveta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-03-2015, 10:04   #31
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kangertech K Box 40W

U bre, ovo nema ni televizor da citamo otpore i gledamo mocne rendzere! Kakav danak neiskustvu...

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2015, 10:16   #32
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,966
Nivo reputacije: 466
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Josh samo Viktor da uradi recenziju i tvoj je a @C- hell !?
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 11:48   #33
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 43
Pohvala: 1,483
Pohvaljen: 783
Nivo reputacije: 181
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Aman,pa do juče je korišćena mehanika i razni Nemezisi...ma ima da ga imam,šta više već je na putu...
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 13:51   #34
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 202
Pohvaljen: 178
Nivo reputacije: 54
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Obrenovčanin Vidi poruku
Aman,pa do juče je korišćena mehanika i razni Nemezisi...ma ima da ga imam,šta više već je na putu...
Tacno, ali ih niko nije brendovao kao sprave za pocetnike koje se lako koriste dok je npr iS 20W prosao kroz salvu hejta jer ne moze da daje manje od 3.7V, a xbox ne moze da daje manje od 8W, hmm kolko li je to na 1.8ohm...ili 2+ Ma idealno za pocetnike nema sta

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 14:09   #35
scooter
Moder

scooter's avatar

E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,511
Pohvaljen: 1,831
Nivo reputacije: 363
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

@Marko021 koja budala je brendovala ovu spravu za pocetnike i kao spravu koja se lako koristi ? Da li sam ja to propustio nesto citajuci ovaj forum ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 15:45   #36
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

evo ova npr. :/

PS. Ne, nije niko sa ovog foruma naravno.

Staro 21-03-2015, 18:28   #37
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Marko021 Vidi poruku

Tacno, ali ih niko nije brendovao kao sprave za pocetnike koje se lako koriste dok je npr iS 20W prosao kroz salvu hejta jer ne moze da daje manje od 3.7V, a xbox ne moze da daje manje od 8W, hmm kolko li je to na 1.8ohm...ili 2+ Ma idealno za pocetnike nema sta
Citat:
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=2D3xp9JRGtw

Pa u tome je problem,zato što je taj jedan rekao da je za početnike,a drugih nznm 5 da je za "široke mase"...lično ne koristim iznad 1,2 oma grejače

Pazi,ovo je spravljeno,ja verujem,za i zbog sub tankova,a šta se ostalo navrne na xbox,pa radiće...i kod početnika i kod iskusnijih...

Možda i jeste ti i "triper" u pravu,ali zato smo tu na forumu da razmenjujemo mišljenja
Staro 21-03-2015, 19:00   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,715
Pohvaljen: 12,691
Nivo reputacije: 1964
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Za moderne klirove?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2015, 19:04   #39
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Za moderne klirove?
Ke??
Staro 21-03-2015, 19:05   #40
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,260
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

@c-hell
"Moderni" su valjda ovi sa crvenim gumicama... ono, femsi

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2015, 19:13   #41
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,715
Pohvaljen: 12,691
Nivo reputacije: 1964
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ima sad i plave i rozle...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2015, 19:36   #42
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Citat:

Citat:
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=2D3xp9JRGtw

Pa u tome je problem,zato što je taj jedan rekao da je za početnike,a drugih nznm 5 da je za "široke mase"...lično ne koristim iznad 1,2 oma grejače

Pazi,ovo je spravljeno,ja verujem,za i zbog sub tankova,a šta se ostalo navrne na xbox,pa radiće...i kod početnika i kod iskusnijih...

Možda i jeste ti i "triper" u pravu,ali zato smo tu na forumu da razmenjujemo mišljenja
ne ne, ja se sa triperom ne slazem oko tog dela, ni oko onog dela gde je to povoljno i bla bla. No to je samo moje misljenje. Gledajuci Busardov review, merenja i njegove utiske....eeeh...nepricnzna sprava, indikatori nisu bas dobre vidljivosti, izrada je nish posebno, nema zakljucavanje za podesavanje, treba ti punjac, baterija...Dal je ~27$ malo ili puno za ovaj box, nek svako prosudi sam.

Staro 21-03-2015, 21:02   #43
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,339
Pohvaljen: 6,643
Nivo reputacije: 977
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
ne ne, ja se sa triperom ne slazem oko tog dela, ni oko onog dela gde je to povoljno i bla bla.
Predlazem da Tripperu napises poduzi mail, lepo mu obrazlozi zasto se ne slazes i iznesi mu svoje misljenje. Ako ne odgovori, budi uporan, pisi mu svakodnevno dok ti ne odgovori.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2015, 21:12   #44
Obrenovčanin
Moder

Obrenovčanin's avatar

@Marko021 - Po mom mišljenju,Busardo je jedan od najboljih "rivjuera",nepristrasan...ali Busardo se po...ao po eVic-u,a to ispade vrlo dobar mod...

To što njemu smeta zveckanje tastera ili pola milimetra neslaganje poklopca baterije sa boxom,je za njihove standarde velika stvar.Kod nas još uvek takva estetika ne igra ulogu u odabiru moda,i oceni istog...
Opet šta znam,možda smo obojica u pravu...oceniću ga kad stigne za koji dan

---------- Post dodan 21-03-2015 u 22:11 ----------

Evo i moje narudžbenice...

Zahvalili :
Staro 22-03-2015, 03:36   #45
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Citat:
ne ne, ja se sa triperom ne slazem oko tog dela, ni oko onog dela gde je to povoljno i bla bla.
Predlazem da Tripperu napises poduzi mail, lepo mu obrazlozi zasto se ne slazes i iznesi mu svoje misljenje. Ako ne odgovori, budi uporan, pisi mu svakodnevno dok ti ne odgovori.
jeftin cinizam, TRiper nece da uradi bad review jer nece da odesece sebe od besplatnih uzoraka.

Probaj ponovo.
Probaj malo bolje.

@lik je tolko naduvan da mi je zao njegove prinove. Nemam nista protiv marihuane ali on je 24/7.

edit: to je to sto vi seniori radite? zastrasujete tudje misljenje i gurate svoju volju izbacivajuci sve ostale iz igre?
Aj ovako, daj mi jedan razlog da kupim Kblock umesto bilo cega drugog za te pare. Oooooo to nece da moze, to nije bila poenta, na to nemas odgovor koji ti odgovara bez da ugrozis kolege.
KBOX je go*no i kraj. Daj kontra argument. Nemoj da trazis argumenete kojima bi se ja ucurivao vama u unutrasnjem krugu.
5.4.3.2.1. GO!

---------- Post dodan 22-03-2015 u 03:46 ----------

Citat:
@Marko021 - Po mom mišljenju,Busardo je jedan od najboljih "rivjuera",nepristrasan...ali Busardo se po...ao po eVic-u,a to ispade vrlo dobar mod...

To što njemu smeta zveckanje tastera ili pola milimetra neslaganje poklopca baterije sa boxom,je za njihove standarde velika stvar.Kod nas još uvek takva estetika ne igra ulogu u odabiru moda,i oceni istog...
Opet šta znam,možda smo obojica u pravu...oceniću ga kad stigne za koji dan

---------- Post dodan 21-03-2015 u 22:11 ----------

Evo i moje narudžbenice...

tebi covek toplu vodu moze prodati kao izum 22 veka, ja tu ne mogu nista. Sa srecom. Ako se uvredis - jbg.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:31 sati.