Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD
Zaboravljena šifra? Registracija

Pipe, box & wood MOD e-lule, boks MODovi i MODovi od drveta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-10-2015, 22:50   #1
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 307
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 84
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi
Uobičajeno Razni iStick klonovi sa Fasttech

Taj clon od 30w sam i ja uzeo za fantastičnih 15$ i radi normalno.
Takodje i clon 50w-24.50$.

Čak šta više,uredno piše na oba "istick-manufactured bay iSmoka".

Spoiler:
Ovde mozemo da pisemo o iStick klonovima da se ne spamuju teme sa originalnim modovima. Otvorio sam temu. Posto je tvoj post bio prvi ti si i autor teme, cestitam Obrade!
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 01:45   #2
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 486
Nivo reputacije: 105
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: iStick TC40W by Eleaf

I ja sam razmisljao da uzmem taj klon od 15tak dolara kao bekap, sad kad cujem da je ok definitivno ide u korpu
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 08:18   #3
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,144
Pohvaljen: 839
Nivo reputacije: 154
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Onda 60W mi djeluje kao bolja solucija. Neće ni on više da izgura al bar je baterija izmjenjiva. Ovo za klonove nisam znao. Jbg, baš džaba.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 10:30   #4
jurex
Aktivan član

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 17
jurex je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
I ja sam razmisljao da uzmem taj klon od 15tak dolara kao bekap, sad kad cujem da je ok definitivno ide u korpu
Meni je taj stigao prošli tjedan. Zašarafio atty, stisnuo fire dugme. Mod se zagrijao, pustio bijeli dim pa sam ga ko Boško Buha frknuo na balkon. Nakon par minuta sam ga uzeo u ruku i bio je sav slinav od tekućine koju je baterija pustila i osjetio se smrad spržene elektronike. Eto to je moje iskustvo s tim styled istickom.
jurex nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 10:38   #5
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 1,677
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Prodaju se i na Aliju vec neko vreme ti klonirani istickovui i uopšte nemaju dobre ocene.Ista prica kao kod tebe se desava.Nekome se zalomi i ok primerak ali vise ima losih ocena.
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 12:11   #6
scorpion
Senior

scorpion's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 116
Pohvaljen: 155
Nivo reputacije: 56
scorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosi

Moja preporuka nemojte uzimati klonove bas zbog situacije koja se desila jurex-u nije velika razlika u ceni izmedju klona i originala da bi se kupovao klon. Original koliko toliko prodje neku kontrolu sto se bezbednosti tice.

scorpion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-10-2015, 12:30   #7
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 410
Pohvaljen: 486
Nivo reputacije: 105
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

U pravu si scorpion, ne toliko velika razlika u cijeni a puno rizika
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 13:43   #8
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,368
Nivo reputacije: 551
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

@jurex, daj, leba ti, baci fotku slinavog moda, celije preciznije, ako mozesh. Jedna slika 1000 rechi
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-10-2015, 20:30   #9
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,362
Pohvaljen: 6,654
Nivo reputacije: 978
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Razni iStick klonovi sa Fasttech

Iskustva sa iStick klonovima su razlicita.

Kad su supruzi pocele da slabe baterije kupio sam joj ovaj 30W, sku 3277700. U dinarima 1.900 sa futrolom, PDV me mimoisao.

Boja je tamno plava a ne svetla kao na FT slikama.

Zavrsna obrada nije kao na originalu (sitni gap pri dnu maske i ploca na kojoj su dugmici deluje slabijeg kvaliteta i sama plastika daje malo bledjia/mutnija slova na ekranu).

Konekcija, USB punjenje i trajanje baterije a i sam vejp je 5/5.

Pu, pu, 2 nedelje je proslo, sve sljaka kako treba.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-10-2015, 21:11   #10
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,471
Pohvaljen: 1,499
Nivo reputacije: 285
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Razni iStick klonovi sa Fasttech

Ja sam svoj istick stiled 30w koristio 3 meseca. Poručio ga sa FT za 22$ sa svom pratećom opremom. Radio je kao lud, dok mi se slučajno nije polomio. Nikakvih problema nisam imao sem što mi je baterija dosta izgubila na kapacitetu. U početku je baterija trajala po 2 dana na snazi 15w - 20w sa orchidoom na 0.5oma. Kada je doživeo frakturu držala mi baterija oko 8-9 sati na istoj snazi. To mu je bila jedina mana. Čekam da mi stigne taster za smanjivanje w na zamenu i da nastavim da ga koristim.

Kod tih klonova izgleda da je sreća presudni faktor.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2015, 01:49   #11
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od jurex Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Meni je taj stigao prošli tjedan. Zašarafio atty, stisnuo fire dugme. Mod se zagrijao, pustio bijeli dim pa sam ga ko Boško Buha frknuo na balkon. Nakon par minuta sam ga uzeo u ruku i bio je sav slinav od tekućine koju je baterija pustila i osjetio se smrad spržene elektronike. Eto to je moje iskustvo s tim styled istickom.
Ipak bih voleo i ja da vidim sliku kao i ostali.Sve je moguće ali dok moje oči ne vide ne verujem baš svemu i svačemu.Potrudiću se i ja da okačim svoje pa makar vizuelno da uporedimo spravice.

@jurex,da me ne skapiraš pogrešno ali kako vidim da za 2 godine na forumu imaš čitava 3 posta(od toga jedan gde je nešto eksplodiralo),slika bi bila pravo rešenje.

Ja prvi ne bih nikada štedeo na nečemu što se ne kupuje svaki dan ali ako mi se po glavi vrti teza da ću platiti nešto 10-15$ skuplje a da je to nešto isto ili 90% slično kao autentic,
onda racionalnost preovladjuje.

Naposletku,koliko ste i sami raznih clon-ova kupili koji itekako dobro šljakaju bez ikakve razlike u odnosu na autentic?

Jako mnogo...
Staro 11-10-2015, 09:54   #12
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
Kako je otvorena nova tema koja treba da nam da odgovore zašto se clon(styled) tako naziva i zašto je autentic-original i šta uopšte kupiti?

Da li treba štedeti novac jer razlika i nije tako mala ili ne?

Da li uopšte ima razlike medju njima ili je to neki trgovački trik?

Kod mene lično postoji predrasuda na ovu temu.
Voleo bih argumentovano i jasno iznesu nepobitne činjenice iskusnih kolega iz ličnog iskustva.

Elem,clon istick 30w sam i ja uzeo za fantastičnih 15$ i radi normalno.
Takodje i clon istick 50w-24.50$.

Čak šta više,uredno piše na oba "istick-manufactured bay iSmoka".

Spoiler:
Ovde mozemo da pisemo o iStick klonovima da se ne spamuju teme sa originalnim modovima. Otvorio sam temu. Posto je tvoj post bio prvi ti si i autor teme, cestitam Obrade!
@Vapoholic
Hvala !!!
Staro 11-10-2015, 10:03   #13
jurex
Aktivan član

jurex je na dobrom putu

okačiti ću sutra sliku kad budem u prilici. inače, mod sam nakon snimanja videa za potrebe reklamacije ft-u rastavio a bateriju bacio u smeće.
Staro 14-10-2015, 03:09   #14
jurex
Aktivan član

jurex je na dobrom putu

ne da okačiti sliku do 10. posta, pa...
Staro 14-10-2015, 09:09   #15
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,495
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Mačka u džaku. Ako je razlika desetak dolara, uvek bih uzeo authentic spravu, koja naravno može i da kiksne kao i klon, ali obzirom da je dvesta puta lakše ostvariti garanciju (ili servis) ovde, biram domaće prodavnice, ili authentic spravu sa FT ili odakle već...

Sent from Parče plastike.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:26 sati.