Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-10-2017, 21:52   #1
Bolle
Veteran

Bolle's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 40
Pohvala: 4,209
Pohvaljen: 362
Nivo reputacije: 105
Bolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosiBolle ima čime da se ponosi
Uobičajeno Stentorian AT-7

Reč, eventualno dve... Pošto više nisam ni u mogućnosti...

Jedna... Hvala @HeavenGifts ...

Kao što i sam naziv kaže, ovo je jedna moćna i „glasna“ sprava... Sam Stentor je inače bio helenski (grčki) junak pod Trojom, glasnik koji je imao snažan glas i kojeg je Homer opisao kao „glas koji je bio jači od pokliča pedestorice ljudi“.

Malo karakteristike da pomenem koje krase ovaj mod koji je nastao kao saradnja dve firme – Stentorian i Wotofo:

- dimenzije – 90 x 74.5 x 30.5mm
- čip – American AT
- baterija – 3500mAh
- maksimalna snaga – 100W
- izlazni napon – 4.2V
- otpor koji podržava – 0.1-3.0ohm
- 510 konekcija
- punjenje – Mikro USB
- 35A limit

Dizajneri i inženjeri se nahvališe kako su uložili u ovu spravu 4186 sati kako bi izgledala kako trenutno jeste i kako bi grupa kojoj je namenjena, a to su prevashodno gejmeri, bili zadovoljni. I to odrađeno u Kaliforniji, već im zamišljam satnice... Tako i nasta dizajn – vodeno hlađenje kroz bakarne cevi, što naravno bolje zvuči na USA – Copper Tube Radiation Water Cooling Design... Što naravno od vodenog hlađenja nema ništa, nego čisto izgled podseća na one besne gejmerske makine gde vidite cevke, PCB ploču , takva je priča i ovde i kako navode prozvođači to sve možete da vidite kroz superiorno akrilno staklo...

Ameri... Obećana zemlja...

Samim tim ovaj mod ima 7 sistema zaštite, tako da sve što vam padne na pamet, ovaj mod ima... Od zaštite od kratkog spoja, do zaštite pri niskom i visokom naponu, niskom otporu, pregrevanju, prepunjavanju, dužeg držanja aktiviranog moda...

Nema nikakvih ekrana, sitnih dugmića, navoja, zavoja, prevoja i ostaih trica... Nego... Jedno ergonomsko klik dugme, čitavom stranom koje je okidač i to je sve...

Baterija je od 3500mAh, kako sam i gore naveo, Li-Po drone, koja se puni za 2 sata i koja pokreće pametan čip koji automatski prepoznaje otpor vašeg atija i podešava snagu, tako da su ga i dizajneri nazvali „auto-prilagodljiva pametna izlazna snaga“.
Kod njih naravno hit atiji od 25mm, tako da i na ovom modu lepo čučnu svi dotični do tih milimetara...

LED obavezan, pri samom aktiviranju moda i pri samom korišćenju druga boja, kao i treća boja pri izdisaju baterije...

Lepo rekoh, reč-dve...

Pre svega kao što sam u samom startu i naveo da je ovaj mod poprilično glasan i jak, a ja miran, tih i povučen... Što u mom slučaju se odnosi na to da nemam atije šire od 22mm, slabo koristim žice preko 0.25mm, isključivo sam m2l i nešto se ne sećam da sam prešao granicu od 10W, a samim tim sam i „jako“ daleko od izlaza od 4.2V te bukvalno nisam uspeo ni da isprobam ovaj mod bez obzira što ima interesantan izgled i koliko ima pozitivnih navedenih strana...

Game over...

Bolle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:49 sati.