Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-06-2018, 20:03   #1
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,707
Pohvaljen: 2,075
Nivo reputacije: 383
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Avenger 270 kit (prvi mod sa glasovnim komandama)

Posle par nedelja korišćenja da napišem par reči o modu koji sam dobio od HG kao nagradu.
Kit avenger 270 ima snagu od 234W koristi dve 20700 baterije i dolazi kao kit sa atomizerom avenger, o kome ću kasnije.
Pakovanje
Pakovanje je pravo malo bogatstvo. Puno je svim i svačim. Adapter za 18650 baterije, zamenske gumice i grejači za atomizer, dve IJOY 20700 bateeije od 3000mah sa 40A pražnjenja, USB kabl, knjižice sa upustvima, atomizer i sam mod.

Izgled i kvalitet
Mod je popriličnih dimenzija 90x50mm i debljine oko 30mm, a nanjega staju atomizeri do 30mm. Na gornjoj strani ima 510 konektor sa plutajućim pinom koji ima zazor čitav 4-5mm. Odlično čita sve atomizere i retko koji atomizer ima zazor zbog odlične dubine konektora. Sa donje strane su vratanca za baterije koja odlično radi svoj posao. Sa prednje strane je OLED ekran u boji od 1.3" na kome se prikazuju sve potrebne informacije od snage, otpora grejača, tajmera za pafove, prehit opcija koja je u upotrebi kao i indikator potrošenosti baterije u vidu točkova na automobilu.
Ispod ekrana su power up i power down tasteri veliki, klikabilni koji takodje mogu da svetle u raznim bojama u zavisnosti od podešavanja crveno, plavo, belo, narandžasto, ili random. I na samom dnu USB konektor. Sa zadnje strane je samo naziv moda avenger 270. Sa leve strane moda je taster po celoj dužini koji je po menu suviše mekan i kratkog hoda. X puta mi se dešavalo da taster pritisnem kod svakkg uzimanja u šaku. Po meni mu je to jedina mana, uz malo veće gabarite. Izrada mu je odlična, nema zveketanja landaranja sve je na najvišem nivou.
Performanse
Što se tiče rada nemam nikakvih zamerki, sve je u rangu drugih modova s tim što postoji prehit opcija NORM, HARD, SOFT, USER. Prva tri znate šta znače, a oslednji mod je kao što mu sam naziv kaže podesiv od korisnika, ali se nisam previše zabavljao time jer mi je hard mod bio jako dopadljiv i radi u tom modu odlično.
E sad glasovne komande. Ne znam za ostale, ali meni potpuno nebitna stvar iako je to najveći reklamni adut ovog moda. Glasovne komande se aktiviraju sa porukom Hello ijoy, posle toga se na ekranu pojavi mikrofon, a nakon toga zadaju glasovne komande tipa power high, power low komande za pojačavanje i smanjienje snage. Postoji još dosta komandi, ali od sto puta klliko sam pokušao da pokrenem glasovne komande, uspeo sam svega 5-6 puta, tako da je to malo treš po meni. Ne bitno interesantna smicalica u trenucima samoće, jer u bilo kom društvu ipadaš lud. Dve serijski vezane baterije 20700 sa 3000mah mogu na snagama do 40w da izguraju oko 15ml što dodje oko 3 i malo manje avenger tanka od 5ml.
Avenger sub ohm tank

Ovaj tank se po svemu ne izdvaja od ostalih sem po jednom grejaču koji je namotan meshom. Do sad nisam koristio takve grejače pa ne mogu da uporedjujem sa nekim drugim, ali je meni ovaj izuzetan. Skoro je @bet spomenu neki atomizer na kome je aroma toliko intenzivna da mu pripada muka od nje. E ovaj je baš takav. Daje tako intenzivnu, aromu koja u sprezi sa odličnom regulacijom vazduha, da je od nje posle pola sata parenja bude muka. Ne znam da li je takav i drugi grejač koji je namotan klasičnom SS žicom, ali probaću i njega pa ću javiti. U svakom slučaju grejač sa meshom je fantastičan, ima otpor 0.15oma preporučene snage od 40 do 80w, a grejač sa ss žicom 0.35oma za snage od 50 do 90W.
Atomizer se puni sa gornje strane i vrlo je lako punjenje, prsten za regulaciju vazduha radi odlično, pri okretanju ima otpor taman kako treba, širok 25mm.Sve u svemu jedan po meni odličan atomizer ,odlične izrade.
Na kraju utisci, za i protiv
Kit je po meni za cloud chastere koji vole oblake i dobru autonomiju. Sve pohvale za rad moda i kvalitet vajpa.
Za
Odličan atomizer, opširno pakovanje, lepa zanimacija glasovnih komandi, dobari prehit modovi, adapter za 18650 baterija.
Protiv
Malo veći gabariti, spomenuti fire okidač koji je slabog, zapravo preslabog otpora.
Dali ima preporuku?
Zbog svega napisanog da. Iako je malo jače cene zbog svega što ima u pakovanju mod vredi razmotriti ukoliko volite oblake i dobru aromu pogotovo sa mesh grrjačem.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 20:09   #2
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 973
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 230
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Avenger 270 kit (prvi mod sa glasovnim komandana)

jel prica srpski

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 20:14   #3
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,707
Pohvaljen: 2,075
Nivo reputacije: 383
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Nihc, to sam zaboravio da napomenem da glasovne komande nisu konfigurabilne. Bzv.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 20:33   #4
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 973
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 230
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Pa znam da si zaboravio

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:24 sati.