Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-10-2017, 23:29   #1
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 41
Pohvala: 5,474
Pohvaljen: 3,203
Nivo reputacije: 415
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju
Uobičajeno Vaporesso Swag mod 80W TC

Simpatičan mali modić. Nema se nešto puno reći o njemu što nemaju drugi modovi novije generacije. Znači, samo vas izgled može privući. Dimenzijama i obliku najpribližniji iStick picu. Pico malo lepše leži u ruci zbog zaobljenijih ivica. Ono po čemu je drugačiji je neverovatno mala težina, 64 grama (nisam merio, nemam čime), dok npr. pico ima 120gr. Zbog te lakoće deluje, meni lično, prilično jeftino i krhko, al napravljen je od neke legure aluminijuma, pa eto razloga za malu masu. Dugmići, oni na front panelu pretpostavljam aluminijum, sa strane + i - plastika. Tja.
Na sam rad nemam zamerki, subjektivno deluje precizan, indikator baterije precizan (za razliku od target minija), user meni razumljiv, intuitivan, lagan za savladati.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
Pukan je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-11-2017, 16:36   #2
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 64
Pohvaljen: 247
Nivo reputacije: 49
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vaporesso Swag mod 80W TC

i meni stigao swag. mali mod kao pico malko siri, dugmici su plitki ne zveckaju, laksi jeste ali nije tolika razlika u odnosu na pico vagao sam ga mislim da je razlika oko 40g ono sto mi se ne svidja je da kayfun v3+ ne moze nikako da stane na ovaj mod, na pico ide teze ali ipak moze

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-01-2018, 17:09   #3
prika
Senior

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 272
Pohvaljen: 309
Nivo reputacije: 79
prika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosi

zasto na ovom modu kada ga koristim u tc ss grejac 0,65oma 185c nemogu da smanjim ispod 30w stagod radio menjao sam i coil i povecavao temperaturu ispod 30w nemoze a to mi jako treba mi da malo jos smanjim w
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2018, 22:20   #4
s@le
Iskusan član

Godine: 44
E-cig: kaja 3.1es a ostalo uz put sta naidje
Pohvala: 134
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 29
s@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svimas@le je poznat svima

@prika ja ga nisam koristio u TC rezimu vec samo u VW,tako da licno ne znam odgovor na tvoje pitanje
Licno meni se ... ne svidja zbog tezine. Lagan je toliko da i sa doggy-jem stoji nestabilno na stolu.Ukoliko je na promaji ... eto problema Za malo teze atomizere se ljulja prilicno,samo sto ne padne na stranu kada se spusta negde bez preterane paznje. To je posledica tako dizajnirane donje strane moda,previse je uzana povrsina oslanjanja ili sta vec.
Da ne bude samo da kudim,ta tezina moze itekako biti prednost u letnjim danima ... kada ne zelite da vam u dzepu sortsa oprema svuce isti dole.Dakle i ovako i onako.
Ekran je veoma pregledan i jasan,tasteri odlicni.Za mene ponavljam na VW modu elektronika radi najslicnije picu 75,i dalje od toga se nisam igrao(subjektivno misljenje je da ce raditi sasvim dobro i u ostalim rezimima).User menu lak za upoterbu,podrzano je sve sto vecina ima danas.Kvalitet izrade je odlican u smislu da ne verujem da ce bilo sta da se oguli od dlanova,oljusti ili slicno,i sa te strane nemam ni jednu zamerku.
Pozdrav svima
s@le nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2018, 14:21   #5
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 599
Pohvaljen: 440
Nivo reputacije: 125
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Da li moze da se puni baterija u njemu? Kako se pokazao? Da li je neko imao problema sa njim? Kako je uradjeno fire dugme, nema miss fire i to, lako se nalazi?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Long live Hon Lik!
x-man je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2018, 14:33   #6
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 522
Pohvaljen: 988
Nivo reputacije: 241
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Koristio sam ga. Puni sa 2A, vrlo brzo. "Promasenu paljbu" nisam imao...

Sent from my Oreo
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-04-2018, 15:06   #7
prika
Senior

prika's avatar

prika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosiprika ima čime da se ponosi

Modic je vrh nema greske sa njim

Poslano sa mog Galaxy Nexus koristeći Tapatalk
Staro 07-05-2018, 21:38   #8
prika
Senior

prika's avatar

dali iko zna kako se rotira ekran na svagu
Staro 07-05-2018, 23:02   #9
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 85
Pohvaljen: 71
Nivo reputacije: 32
Dj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svima

Plus i Minus zajedno na 3 sec
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2018, 03:59   #10
prika
Senior

prika's avatar

Hvala DJ ja se ubio trazeci nisam mogao da nadjem

Poslano sa mog Galaxy Nexus koristeći Tapatalk
Staro 08-05-2018, 08:32   #11
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 85
Pohvaljen: 71
Nivo reputacije: 32
Dj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svimaDj_ je poznat svima

Vaporesso uređaji imaju pdf manual
Kod:
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/2191257/downloads/user_manuals/swag_kit_user_manual_en.pdf
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:12 sati.