Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-03-2018, 15:15   #31
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,753
Pohvaljen: 2,218
Nivo reputacije: 407
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju
Uobičajeno Re: Lost Vape Mirage DNA75c

Pa sad, reći da je SS žica njesra je malo teška reč. Pre bih rekao da je drugačija od ostalih, i da neće svakome odgovarati kao takva. Recimo meni je odlična i koristim je skoro koliko druge dve zajedno. Mislim na kantal i niklhrom.
Meni je jedina mana kod SS žice recimo kada se koristi u tc modu, ako zaboraviš da zaključeš otpor pre prvog okidanja fire dugmeta više neće dobro raditi dok dobro ne o'ladiš grejač, otključaš otpor i ponovo zaključaš dok je hladan. Onda kod SS žice nema apsolutno nikakve greške dok god ne izbaciš grejač iz atomizera.
Brže zagrevanje žice je meni plus nikako mana.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2018, 16:10   #32
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,218
Pohvaljen: 1,377
Nivo reputacije: 260
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

MTL?
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-03-2018, 16:40   #33
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,249
Pohvaljen: 1,412
Nivo reputacije: 204
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

sto se tice zakljucavanja otpora pri parenju u tc sa ss zicom, to nemora kod svih modova da se radi
naprotiv kod dna modova savetuje se samo zakljucavanja otpora ako nam rezistanc nije stabilan [losi su nam kontakti na tanku ili losa konekcija na510 pin]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2018, 16:53   #34
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,753
Pohvaljen: 2,218
Nivo reputacije: 407
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
MTL?
Direkt.
@dragone ne vezano za dna. Upravu si, hteo sam da spomenem i izuzetnu osetljivost na loše kontakte što na atiu, što na 510 konektoru, ali sam zaboravio. I to bi bila mana, retko se dešava, ali se dešava.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2018, 17:00   #35
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Tako i ja mogu da je koristim ponekad a za MTL boze sacuvaj.
Staro 23-03-2018, 17:28   #36
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 998
Nivo reputacije: 135
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

SS njesra za M2L, za D2L je dobra, priča oko DNA moda a ne koristi se za TC i tako... a vi kako te?
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2018, 20:43   #37
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,969
Nivo reputacije: 389
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Nije bas kao iJoy, to sto iJoy pokusao je kopija yihi-a..
Ne bih se slozio da je Yihi ikada imao bilo kakav taste control a za "replay" bih rekao upravo to da je kopija Ijoy Solo taste kontrole ..

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2018, 23:10   #38
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

taste control je glup naziv da ne buni, yihi ima po defaultu prevenciju protiv draj hitova, kad je suva vata on napise poruku napuni me i slicno... na to sam mislio, opciju da to iskljucis nemas, kao ni da je ukljucis, taste control koju ima iJoy koliko je meni poznato je bila upravo to da spreci hitove...

I need a beer
Staro 29-03-2018, 23:26   #39
scooter
Moder

scooter's avatar

scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Ok necemo reci taste control kod Ijoy vec kontrola da spreci dry hitove na svim vrstama zica pa i na kantalu , Yihi tu vrstu kontrole nikad nije ni imao ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 29-03-2018, 23:32   #40
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa nije to i kazem, po defaultu cip tako radi... cak i u TC-u nije bilo opcije da se iskljuci i da sprzi vatu.

A samo nesto, jel to na Ijoy radilo kako treba na kantalu?

I need a beer
Staro 30-03-2018, 00:33   #41
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 148
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 45
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

Jeste
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2018, 00:39   #42
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 42
Pohvala: 876
Pohvaljen: 508
Nivo reputacije: 88
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Imao sam i Ijoy Asolo i Solo Mini, "taste control" je radio skoro bez greške na SS žici a na kantalu i ne baš. Zavisno od atomizera (ne znam zašto su neki bolje radili) znala je ta opcija jako često da "zakuca".

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2018, 01:12   #43
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Mozda do konekcije ko zna...
Ja reply vidim da ce mozda znaciti onima koji koriste kompleksne grejace i malo vece snage, meni na 8w tesko da ce pomoci ili trebati. Ali kako god DNA mi je sam po sebi dovoljan u power modu sve ostalo mi bas i ne treba...

I need a beer
Staro 30-03-2018, 09:48   #44
scooter
Moder

scooter's avatar

Citat:
Pa nije to i kazem, po defaultu cip tako radi... cak i u TC-u nije bilo opcije da se iskljuci i da sprzi vatu.

A samo nesto, jel to na Ijoy radilo kako treba na kantalu?
Cak i u TC-u nije bilo opcije da se iskljuci TC i da sprzi vatu ? Ovo toliko nema smisla sto si napisao da jednostavno ne znam sta bih ti odgovorio ..
Koliko se secam Yihi poseduje Power i Joule mod ..u Power rezimu radi kao i svaki drugi mod u tom rezimu dok u Joule modu radi kao i svaki drugi TC mod samo sto je Yihi da bi se razlikovao uveo Joule umesto Watage i krajnja poruka nije "Temp protected" vec "Dry Coil, No Liquid" ali nije mi namera da pametujem i bez veze je to sto si uopšte pomenuo Yihi .
Na drugo pitanje ti mogu odgovoriti da iako ima neke decije bolesti ipak radi...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 30-03-2018, 11:55   #45
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Vatu nisi mogao da sprzis, zapalis kako god.
Pa sad, Dry Coil, No Liquid je bilo samo kad nemas tecnosti na vati koliko se secam, kakve to veze ima sa temp protected porukom?

Pa ne znam da li bezveze ili ne ali prica/marketing je bio bas to sa yihi, nema draj hitova...
DNA kaze nesto drugo za reply, kako god nije ni bitno a i ne zanima me bas puno ta reply funkcija...

I need a beer
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:40 sati.