Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2018, 20:30   #1
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 470
Pohvaljen: 231
Nivo reputacije: 54
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi
Uobičajeno Aspire Cygnet 80W

Nov,budzet mod za pocetnike dobijen na nagradnoj igri.Ni na Youtube-u nema jos uvijek recenzija pa da ako neko slucajno razmislja da ga naruci da ga opišem ukratko.

Specifikacije moda i pakovanje:

Size: 72 x 45 x 23.5mm
Power Range: 1- 80W
Voltage Range: 0.5-8V
Resistance Range: 0.1-3.5ohm
Screen: 0.86-inch OLED
Thread: Spring-loaded 510 connector
Supports VV/VW/Bypass modes
Colour options: green/gold,pink/rainbow,grey/gold,black/grey,blue/rainbow,red/black.
1x USB cable
1x Warranty Card
1x User Manual

Mod je VV/WW sto znaci da se moze koristiti u ova dva moda i nema kontrolu temperature.Pravljen je od nekih legura metala
tako da je i sa jednom baterijom dosta lagan.Od opcija su tu standardne opcije za promjenu VV ili WW moda.+ i - dugme je uvuceno malo u mod
i ne moze se desiti da se snaga slucajno poveca ili smanji dok mod stoji uspravnop.
Postoje jos 2 opcije - zakljucavanje na 5x klik i stealth mod na 3x klik i to je to.Ne postoji mogucnost da se mod ugasi osim da mu se izvadi baterija,što je veliki minus po meni.Po specifikacijama,mod je 23,5mm širine,mada se na njega moze nakaciti 24mm atomizer bez problema(vidi se na slikama).Na slikama i poredjenje sa Smok Al85.

Mod dolazi u razlicitim kombinacijama boja za crnim i zlatnim
(styled zlatnim da se izrazim po kineski) okvirom.Iako proizvodjac tvrdi da je u pitanju zlatna,rekao bih da je nesto sto
je slicnije bakarnoj,ali ajde.Sama boja na okviru je lak veoma loseg kvaliteta,a na ostatku moda je neka hrapava
boja,podjednakog (NE)kvaliteta.Nakon 15ak sati koriscenja i zavrtanja 4 atomizera na sam mod,boja se vec
sastrugala oko center pina pa racunam da bi nekim malo duzim koriscenjem kompletan mod bio šaren.Okidac na modu je,kao sto se vidi,
veoma mali i klimav pa iako je odziv dobar,nikako nisam mogao naci polozaj da
ga drzim u ruci i rukujem sa njim a da se ne vidi sam mod(sto je i poenta kod ovih malih,dzepnih modova valjda).Plastika oko ekrana i okidaca
je iz dva sloja i cini mi se da je ekran dobro zasticen od padova i slucajnih pritisaka.Sa druge strane,taj gornji sloj
je podlozan grebanju i cak mi se i to desilo tokom ovih 2-3 dana koriscenja.
Takodje i oko usb ulaza se boja pocela ljustiti.

Sve u svemu,s obzirom da ovaj mod košta preko 30 dolara,apsolutno nema preporuku.Fotošop je čudo,a zasvrbi nas često džep kad su novi modovi u pitanju.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2018, 00:35   #2
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 279
Pohvaljen: 321
Nivo reputacije: 74
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Aspire Cygnet 80W

Imam aspire NX100 a imao sam i NX75 i oba se gase tako sto se prvo mod zaklljuca sa 5 klikova i onda drzi fire taster nekoliko sekundi.

Jesi probao tako da ga ugasis?
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 07:33   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 470
Pohvaljen: 231
Nivo reputacije: 54
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Aspire Cygnet 80W

Da,da,može na taj način.Tražio sam u knjižici koja je došla uz njega ali ne piše nigdje.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:57 sati.