Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-05-2014, 01:08   #16
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,547
Pohvaljen: 2,024
Nivo reputacije: 359
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju
Uobičajeno Re: eVic Supreme

Evo i prvog videa Suprema u primeni ,inace na nemackom je. Steta jedino sto je opet kontrolna glava okruzena plastikom .. zar nisu mogli sve u SS i samo ekran da ostave u plastici >.<

Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2014, 22:23   #17
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 41
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,546
Nivo reputacije: 547
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Još jedan kratak review .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2014, 20:52   #18
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 450
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2014, 00:17   #19
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Hvala na linkovima , upravo pogledao ceo review ... u sustini zali se na gluposti ... *ostre ivice* , *previse opcija* ... ni ne mora da ih koristi ako nece al ajd , ne svidja mu se sto nema podesivi + ... pa ni provari nema pa se nije zalio :P malo ko pa ima u stvari, jedino eto sto nmz 30w osim ako coil ne dozvoljava mada .. ni tu ne vidim zasto bi ga terao preko dozvoljenog.. kako god bitni su brojevi a po brojevima radi kao provari !

Sad samo skupiti pare za njega ^.^
Staro 31-05-2014, 00:41   #20
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 511
Pohvaljen: 1,009
Nivo reputacije: 178
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Pa nisu to gluposti. Oštre ivice na delovima koje stalno motaš kroz ruke, uopšte nisu naivne... Pa ovaj besmisleni displej, pa taj propust sa USB coverom, pa još 2-3 sitne stvari koje su vrlo lako mogle biti rešene i pre nego što su ga pustili u prodaju... Za spravu sa takvom cenom i za takav brend, veoma loše.
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2014, 00:47   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,335
Pohvaljen: 14,900
Nivo reputacije: 2378
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ovo me sve podseća na vreme kada sam hteo da kupim svoj prvi eVic... Sa njegovih 1000 mana i dalje mi je jedan od omiljenih modova :thumbup:

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2014, 00:50   #22
Guru
Banned

Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ako je za utehu, bar je duplo tezi...

Samo sam na sekund provrteo sta sve moze da se pazari za jedan e VIC s
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2014, 01:07   #23
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Citat:
Originalna poruka od Vule Vidi poruku
Pa nisu to gluposti. Oštre ivice na delovima koje stalno motaš kroz ruke, uopšte nisu naivne... Pa ovaj besmisleni displej, pa taj propust sa USB coverom, pa još 2-3 sitne stvari koje su vrlo lako mogle biti rešene i pre nego što su ga pustili u prodaju... Za spravu sa takvom cenom i za takav brend, veoma loše.
eVic koliko znam važi za jedan od naj lepših modova pogotovo supreme koji je dosta kvalitetniji i meni lično lepši nego prvi eVic , nikom ne smeta ruznoca ostalih modova niti njihove mane sad odjednom smeta što su eVicu "oštre" ivice što je svejedno resivo za par minuta sa smirglom ako su baš kao zilet. A možda i busardo ima kožu kao bebina guza :P

Meni se eVic baš i svidja zbog velikog ekrana a nešto sumnjam da je bilo koji mod sa ekranom moguće koristiti po suncu mada opet prvi eVic je moguće otkako je dobio update pa ima "inverted".

@Guru
koj to mod može da se kupi za 159$ da nudi punjac , sony bateriju , 30w, subohm , rvv , rvw , zamenljiv ego konektor i naj važnije da je precizan kao supreme ,ostalo mi i nije bitno poput screen saver puff counter itd al rvv i rvw jesu jer stvarno ima razlike.
Čak je i sam busardo rekao da mu je to plus kako je on to rekao " na početku dobijem dobar TH pa zatim svu aromu koju očekujem " koliko znam ni jedan mod to nmz. Sem toga 90% vremena i ja to samo koristim jer mi je doživljaj parenja sigurno 20/30% lepši.

Jedina mana što se mene lično tiče je to što nekih pola sec možda i manje krene sa przenjem, mislio sam da je to samo na mom eVic al eto izgleda je na svima dok svako sledeće povlačenje je normalno.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Staro 31-05-2014, 01:18   #24
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,522
Pohvaljen: 1,969
Nivo reputacije: 389
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Savo kao što znaš ja nemam eVic pa ako možeš da mi objasniš šta to drugi mod ne može a eVic može ? Hvala

EDIT: Ozbiljno sam pitao
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2014, 01:26   #25
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Samo eVić i Janty Mid koliko ja znam imaju to programiranje snage i napona kroz vreme. eVic je dobar i za razne insertacije, ali to može i SID a mnogo stvari koji drugi modovi mogu on ne može. Skuteru jel ložiš Savu ili ozbiljno?

Zahvalili :
Staro 31-05-2014, 01:54   #26
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

@scooter

Upravo to što je C-hell napisao a i sam sam baš to dodao da mi je bitno ...

Evo kratka lista šta mi svidja kod eVic e sad dal još neki mod može il nmz ili ima / nema to mi nije toliko bitno jer ipak eVicom izgled me mami sam po sebi.

- Dizajn
- Ss ( doduše svi su skoro ss al eto ja nisam imao ss mod )
- ekrancina sa brdo info em sve mogu brže da podesim nego bilo koji mod
- u svakom momentu znam koliko mi je W ili V
- u svakom momentu znam koliko baterije imam
- U svakom momentu znam koliko mi je ohm iako svejedno znam al mi lepo da vidim
- Užasno brzo se puni ( meni panasonic bateriju od 3400 napuni za nekih 4/5 sati , koliko sam čitao na eVic temi ni i2/4 ne puni tako brzo )
- Rvv / rvw
- To što mogu 0.5ohm + i mogućnost do 30w iako verovatno nikad neću preći 20w
- Užasno precizan rad
- izmenjiv konektor
- Pass-thru + mogu da ga punim malte ne preko čega hoću što ima usb micro usb što ujedno uklanja potrebu za nosenjem baterija /punjaca
- Mogućnost da bude još bolji na neki lud način preko FW.
- Više volim tockic nego 2/3/4dugmeta

EDIT: i to što kaže attila mogu da ometam radio talase :P

Eto većinu tih stvari nemaju drugi modovi a gde su ostala čuda što nudi :P

Možda nekima od vas ovo ništa ne znači al eto meni znači.

Sem toga recimo uzmem naj jeftiniji mod a da je ujedno snažan kao eVic iako mi nije potrebno, Vamo v5 oko 32$ ( samo mnogo ruzniji al opet stvar ukusa ) punjac 15$ barem 2 dobre baterije kod nas 25/30$ mi izadje 70/80$ lakše mi da dam još 80$ i nikad ne mora da vucaram baterije / punjac + imam pass , a ujedno imam sve što ima vamo sem bolje / preciznije lepše i s više mogućnosti.

Naravno ovo je s moje tačke gledišta ujedno s mojim ukusom i ono što želim. Takodje volim tehnologiju , pogotovo telefone i uzimam ih kako novi izlaze , mislim da mi neće biti loše da uložim 140/150e u eVic kad ionako svakih 3/4 meseca gubim 100/150e na telefone.

Ako postoji mod koj nudi sve ovo za manje para slobodno mi recite koji.

Inače kako opravdati provari koj košta 200$ a nit je snažniji nit ima ni pola šta ima eVic , bio je precizniji dok su sad malte ne isti.

Sad ja pitam šta ima provari sem preciznosti pa vredi 200$?

Sent from my HTC One using Tapatalk
Staro 31-05-2014, 01:54   #27
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 39
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,855
Pohvaljen: 2,230
Nivo reputacije: 360
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Evic može da ometa radio talase . jBG kad može može

Hvala na Sugestiji 8-)

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2014, 02:03   #28
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Jes' Attila potseti me! E, al može i ft kick. Na poslu moram da nosim headset (i na forumu ROFL) i svaki put kad zaparim, kolege sa druge strane žice bacaju sluške i hoće da me biju

Zahvalili :
Staro 31-05-2014, 02:34   #29
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 39
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,855
Pohvaljen: 2,230
Nivo reputacije: 360
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Dobra fora ..dobra ..c-hell Ae ako moj evic neometa radio talase ja ti poklanjam evic ..ako ometa ti mi daš tvoj evic s headset und kick Nisam ja glumio u fazoni i fore bre lol

Hvala na Sugestiji 8-)

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2014, 04:04   #30
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,158
Nivo reputacije: 993
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Sve sto moze novi evic moze i tobeco dna 30, u boljem kucistu za 50 usd.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:21 sati.