Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-08-2018, 19:15   #31
Boki 015
Aktivan član

Registrovan: Jul 2018
E-cig: cuboid lite doggy style
Pohvala: 78
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 15
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima
Uobičajeno Re: Cuboid lite ?

Ja punim na 2 A , ok mozda preterujem ali sigurno se napuni za 45 min . Kod mene je u stelt rezimu izgura nekih 10 , 12h sto je meni ok jer ne koristim samo njega. Jesi li skidao neki artic fox update? Sta dobijam tim i uopste dali je to potrebno ?
Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2018, 19:43   #32
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,032
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 110
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Mislim da ne postoji za ovaj model.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2018, 20:20   #33
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

E-cig: FUCHAI123 ALIEN220 QC200
Pohvala: 186
Pohvaljen: 237
Nivo reputacije: 57
BlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosi

Pozdrav druze Ja da sam na tvom mestu uzeo bih taj iKuu200 al zato sto mi se vise svidja (ko sto si rekao o ukusima ne treba raspravljati)Kako ti se cini ovaj tempest 200w by council of vapor. Ja ga vec duze gledam al predobra mi je cena da bi bila istinita a nikad nisam porucivao sa tog sajta,pa me zanima isto preporuka veterana koji su mozda trgovali na eFun-topu ,na koju foru je ovo cudo samo 10$ mislim kapiram da nije bas sjajan sa funkcionalnostima ali meni predobro izgleda..?

Kod:
https://www.efun.top/council-of-vapor-tempest-200w-tc-box-mod-13815.html
BlazeR_420 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2018, 20:32   #34
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
Pohvala: 232
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 85
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Sa shipingom nije 10 nego 15 dolara a tu vec zalazi u rang cene pika i vtc minija, ne bih preporucio kupovinu modova sa neproverenom elektronikom, jer posle ti bude zao da ga bacis a nije za ozbiljnu upotrebu.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2018, 20:54   #35
Boki 015
Aktivan član

E-cig: cuboid lite doggy style
Pohvala: 78
Pohvaljen: 54
Nivo reputacije: 15
Boki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svimaBoki 015 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od BlazeR_420 Vidi poruku
Pozdrav druze Ja da sam na tvom mestu uzeo bih taj iKuu200 al zato sto mi se vise svidja (ko sto si rekao o ukusima ne treba raspravljati)Kako ti se cini ovaj tempest 200w by council of vapor. Ja ga vec duze gledam al predobra mi je cena da bi bila istinita a nikad nisam porucivao sa tog sajta,pa me zanima isto preporuka veterana koji su mozda trgovali na eFun-topu ,na koju foru je ovo cudo samo 10$ mislim kapiram da nije bas sjajan sa funkcionalnostima ali meni predobro izgleda..?

Kod:
https://www.efun.top/council-of-vapor-tempest-200w-tc-box-mod-13815.html
Hteo sam uzeti ikuu 200 ali jedan iskusni recezent reče da je mnogo plastican a ne volim plastiku. Uzeo sam cuboid lite i
prezadovoljan sam završnom izradom ( ma sve mi je top) za moje trenutne potrebe ..Kasnije cu uzeti onaj Mod sto mogu sa njim i u vodu i vatru samo da platim porez ovaj mesec
Boki 015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2018, 19:47   #36
Vladimir 888
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 8
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 3
Vladimir 888 je na dobrom putu

Hvala

Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
Vladimir 888 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:46 sati.