Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-08-2019, 20:41   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 589
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 247
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Freemax gemm kit

Freemax gemm kit colors:

- Blue
- Rainbow
- Black
- White
- Purple

Specification:

- Diameter: 25mm
- Height: 131.65mm (standard edition) / 122.85 (tpd edition)
- E liquid capacity: 5/4ml standard edition / 2ml tpd edition
- Battery type: Built in 2900mah battery
- Output wattage level: 40w, 60w, 80w
- Resistance range: 0.1 - 3ohm

In the box:

- GEMM 80W VW Mod*1pc
- GEMM Disposable Tank 4ml (Built-in G2 Mesh Coil 0.2ohm 40-80W)
- Extra GEMM Disposable Tank 5ml (Built-in G1 Mesh Coil 0.15ohm 40-80W)
- USB Charger
- User Manual
- Warning Card
- Warranty Card*1pc

Freemax gemm komplet sastoji se od moda i disposable atomizera i ovo je veoma jednostavan uredjaj za koriscenje. Ovaj komplet dolazi u pet razlicitih boja i izbor je veoma lep. Pakovanje je sasvim okej, a lepo je to sto se u pakovanju dobijaju dva atomizera.

Gemm disposable tank:

Ovo je tank koji koristi mesh grejace i ovo je tank za jednokratnu upotrebu, odnosno, jednom kada grejac vise nije za upotrebu mozete da bacite atomizer. Ovaj atomizer se moze kupiti sa razlicitim grejacima. Od detalja na atomizersu se nalazi logo "Gemm", a takodje tu je i gravura "Freemax", a sa donje strane atomizera se nalaze informacije kakav se grejac nalazi u atomizeru. Sto se tice navoja na konektoru, prilicno su dobri s obzirom da je ovo jednokratni atomizer.

Sa gornje strane atomizera se nalazi drip tip i u pitanju je veoma glatka plastika, drip tip je sasvim okej za koriscenje. Ispod drip tipa se nalazi rupa za sipanje tecnosti, a preko rupe se nalazi poklopac koji se prilicno lako skida kako bi se dosipala tecnost. U pakovanju se dobija rezervni poklopac za rupu gde se sipa tecnost. Rupa gde se sipa tecnost je sasvim okej velicine, sa mojim bocicama nisam imao nikakvih problema.

Na donjoj strani atomizera se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha, a na prstenu su dve rupe za protok vazduha. Vazduh se podesava bez ikakvih problema i prsten radi kako bi i trebao da radi, a sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani.
Ovaj atomizer se moze kupiti sa sledecim grejacima:

- G1 0.15ohm 40 - 80w
- G1 ss316l 0.12ohm 400-500f
- G2 0.5ohm 20-30w
- G2 0.2ohm 40-80w
- G3 0.15ohm 50-90w
- G4 0.15ohm 40-80w

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

Gemm atomizer je veoma prost atomizer za koriscenje za nekog pocetnika koji zeli da proba dl parenje, samo treba da sipa tecnost i da koristi atomizer dok grejac vise ne bude bio za upotrebu i nakon toga uzme nov atomizer. Drip tip je sasvim okej za koriscenje i drip tip naravno nije promenljiv. Kada prvi put koristite atomizer potrebno je sipati tecnost u tank i onda sacekati par minuta dok grejac lepo upije tecnost pre nego sto krenete da parite, ali da bi ste smanjili mogucnost da grejac zagori, moj savet je da sipate par kapi tecnosti direktno na grejac kroz drip tip, a zatim mozete da istresete visak tecnosti na maramicu i da odmah koristite atomizer. Proizvodjac kaze da se u grejacu nalazi 90% tea cotton i 10% organic cotton i da je zbog toga aroma veoma dobra. Koristio sam par atomizera sa razlicitim grejacima i atomizer radi prilicno dobro, ali veoma mi se svidja kako radi G2 0.2ohm grejac. Sto se arome tice, mogu da kazem da je aroma za jedan jednokratni atomizer odlicna i slobodno mogu da kazem da je ovaj atomizer bolji sto se arome tice od mnogih atomizera, aromom i samim radom atomizera sam prilicno iznenadjen i zadovoljan.

Gemm mod:

Gemm mod je cevasti uredjaj i ovaj uredjaj je 25mm u precniku. Sa gornje strane moda se nalaze gravurice, a sa donje strane se nalaze rupe za ventilaciju. Takodje na ovom modu se nalazi gravura "Gemm" i gravura "Freemax". Sto se tice kvaliteta izrade sve deluje sasvim okej i navoji na konektoru su dobri. Boja se za sada nigde nije ogulila ali videcemo kako ce biti.

Sa gornje strane moda je konekcija sa dobrim navojima, ni sa jednim atomizerom nisam imao problema, ovde imamo samopodesavajuci pozlacen 510 pin. Na ovom uredjaju mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku bez da atomizer strci sa strane.
Takodje na ovom uredjaju mozete da vidite usb port koji cete koristiti za punjenje baterije. Ovaj uredjaj ima ugradjenu bateriju koja ima kapacitet 2900mah sto je i vise nego okej za uredjaj ove velicine.
Prekidac na ovom modu prilicno strci i prekidac je veoma kliktav, a na prekidacu se nalazi led svetlo. Prekidac radi sasvim lepo i nisam imao nikakvih problema. Led svetlo koje se nalazi na prekidacu je indikator baterije i ja licno volim indikator baterije na ovakvim uredjajima, a takodje uz pomoc led svetla mozete da vidite u kom ste rezimu rada.
Indikator baterije:

- Green light: 65-100%
- Yellow light: 30-65%
- Red light: 0-30%

Na ovom uredjaju mozete da menjate rezime rada kada kliknete 3 puta na prekidac, a ovde imamo, zeleni, zuti i crveni rezim rada i snaga ce zavisiti od otpora grejaca koji koristite na ovom modu.

- Green: Strong
- Yellow: Medium
- Red: Soft

Neke od zastita na ovom uredjaju (kopirano sa sajta):

- Overtime protection
- Over charge protection
- Over heat protection
- Battery virtual high protection
- Overload protection
- Short circuit protection

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade i kvalitet boje na ovom uredjaju je prilicno dobar, na modu ne postoje nikakve ogrebotine. Dimenzije uredjaja su sasvim okej i uredjaj je zgodan za koriscenje, a dimenzije su po meni dobre jer na ovom atomizeru lepo stoje atomizeri do 25mm u precniku. Prekidac mi se svidja, prekidac je u obliku dijamanta i prekidac strci pa ga je veoma lako naci na modu. Sto se tice rada prekidaca nikakvih problema nisam imao. Takodje mi se svidja sto se na prekidacu nalazi led svetlo kao indikator baterije. Baterija koja se nalazi u uredjaju ima 2900mah sto je veoma dobro za uredjaj ove velicine, a uredjaj ne mozete da koristite dok se puni sto je za nekog mana ali po mom misljenju je ovo dobro. Jos jedna stvar sto ce mozda nekome smetati je to sto se u drip tipu vidi kondenzacija jer je atomizer providan.
Takodje na ovom uredjaju mozete da menjate rezime rada sto je jos jedna dobra stvar kod ovog moda, a snaga ce zavisiti od otpora grejaca kog koristite na ovom modu.
Mod radi veoma dobro sa atomizerima iz pakovanja, a takodje lepo izgleda ceo komplet po mom misljenju, u svakom slucaju veoma interesantan komplet, najvise za nekog ko bi voleo da proba dl parenje.

Mane:

- Mozda ce nekom smetati kondenzacija jer se vidi kroz providni drip tip
- Ne moze da se koristi uredjaj dok je na punjacu (po meni je ovo dobro)

Dobre strane:

- Veoma jednostavan atomizer za koriscenje
- Materijal od kog je atomizer napravljen je reciklirajuc
- Mogucnost kupovine atomizera sa razlicitim grejacima
- Aroma na ovom atomizeru je odlicna
- Atomizer ne curi
- Lako punjenje odozgo
- Lako podesavanje vazduha
- 5ml / 4ml kapacitet
- Dva atomizera u pakovanju
- Komplet po meni izgleda lepo
- Dobar kvalitet izrade moda
- Dobar prekidac
- Indikator baterije
- 3 rezima rada
- Jednostavan mod za upotrebu
- Lep izbor boja

Kod:
https://www.freemaxvape.com/freemax-gemm-80w-starter-kit/

shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:40 sati.