Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-11-2017, 22:38   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,560
Pohvaljen: 16,536
Nivo reputacije: 2687
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: pbusardo, vapingreek i Innokin rade na MTL tanku

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
Ma savršen je,isti sirena
Sa poklopcem od Capitan
Pravi intelektualni rad
Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Mislio sam na phil-a

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-11-2017, 07:50   #32
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,871
Nivo reputacije: 369
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

NE znam, očekivao sam malo više maštovitosti posle toliko recenzija, npr.

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 00:02   #33
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Ne znam na osnovu cega su ocekivanja da bi review-eri trebali da konstruisu nesto orginalno i revolucionarno..

Naprotiv , oni bas treba da svojim iskustvom pomognu da se napravi aty koji ce "ukrasti" najbolje od vise razlicitih..

E sad videcemo na sta ce taj Frankestajn da lici tj. kako ce da radi
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 01:12   #34
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Nas osnovu iskustva mozda?
Busardo je odavno sve to pretvorio u dobar posao i recenzije mu cak i nisu dobre ne znam sto se ljudi i dalje loze na njegove fore i gluposti, objektivnost u recenzijama skoro pa ne postoji, cak i u neka merenja sam posumnjao par puta.. pa zato unscribe... i verujem da oni nemaju veze sa dizajnom ovog atomizera vec uzeli kintu za marketing, busardo sisa innokin godinama unzad nista novo...
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 04:16   #35
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 45
Pohvala: 1,714
Pohvaljen: 1,283
Nivo reputacije: 217
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Nemojte tako.A dva originalna alata za motanje grejaca?!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 10:15   #36
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

E da zaboravih alat
Originalna inovacija

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
Staro 18-11-2017, 12:02   #37
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,660
Pohvaljen: 2,030
Nivo reputacije: 288
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

ma sumnjivi su mi nesto
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 12:25   #38
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Busardo mi je baš sumnjiv,pogotovu što voli da pokaže maljave grudi

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
Staro 18-11-2017, 12:49   #39
Danone
Veteran

Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Pogledao sam celu recenziju i uopste mi nije jasan hate koji se ovde stvorio.

Kao prvo ovo je prvi put da neko od predstavnika proizvodjaca izadje i javno detaljno objasni stavku po stavku :Koji su bili motivi da se kreira aty,kome je namenjen i analizira deo po deo.

Ne kazu da je ovo nesto revoluconarno i novo nego jednostavno da su imali za cilj da naprave nesto lagano za koriscenje sto nece imati problema u radu za relativno male pare..

Sto se objestivnosti tice mislim da do sada nikada nisam cuo da neko od proizvodjaca kaze "ako trazite to i to onda nemojte ni slucajno kupovati nas proizvod nego kupite od komkurencije taj i taj proizvod"

A oni su upravo rekli da ako trazite MTL sa bas tesnim povlacenjem onda kupite Siren 2 ili Berserker..Oni su sa ovim izgubili verovatno veliki broj potencijalnih kupaca (recimo kolegu @Dgproduction -a ) ali su nam objektivno rekli sta da ocekujemo..

Kvlatetom vape-a ovo ce izgleda najvise podsecati na Siren 1 sto ne cudi jer ga je Phill nekoliko puta bas nahvalio..Ali nikako ovo nije kopija Siren 1..Unapredjen je top cap,promenjen oblik komore,oblik tanka,napravljene izmene u samoj komori,drugaciji AFC..

Takodje su objetivno rekli da moze da radi kao restrictvni DL ali da se ne ocekuje nista specijalno jer nije dizajniran za to..RIP trippers bi za koji dolar vise sigurno rekao da je ovo "best DL tank soooo far!!!!!"

U svakom slucaju ovo je jedan user frendly Aty koji je napravljen za siroke narodne mase i tako su ga njih dvojica i prikazala.

To sto su u paket ubacili 2 motalice , pamuk,napravljene grejace i 1m zice je za svaku pohvalu a ne za ismejavanje

U svakom slucaju jedan veliki Thumbs up za recenziju.

Ares nije nista revolucionarno ali nacin na koji je lansiran i prezentovan svakako jeste nesto novo i svi treba da se ugledaju na njih.

Naravno sve ovo pada u vodu ako Aty bude lose radio,curio,davao losu aromu....Zato cu sacekati neku objetivnu recenziju ( ko je rekao Bet? ) pre nego sto ga kupim..Za sada je samo prvi na listi zelja.
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 13:32   #40
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Ma meni je ovde najveci pomak upravo alat za motanje grejaca
Gle, zamerke su pale najvise zbog one resetke za meso kao kod Sirene 1 (barem sa moje strane gledanja).
Realno gledano, atomizeri koji rade na principu kakav danas poznajemo i ne mogu biti nesto revoluciono tehnicki reseni i napravljeni.Manje-vise sve se probalo.Od silnih precnika centralnih rupa, preko ko zna kakvih velicina i oblika komore, dovoda vazduha, kojekakvih konusa, top punjenja.Ako na to gledamo tako, onda ok i za ovaj njihov.Ako su uspeli eliminisati svako curenje, punjenje bez maramice i slicno, verujem da ce naci svoje poklonike cak ako i ne bude bas nesto posebno radio sto se tice kvaliteta pare.Ima dosta korisnika kojima je najbitnije da atomizer bude user frendly, bas kao sto si i napisao.
Da nije resetke za meso mozda bih ga i ja pazario, al ovako...

Uzimajuci u obzir da gotovo 90% m2l korisnika zeli dobiti od atomizera unapredjenu verziju kaje lite dovoljno govori da zelimo ici u poboljsani rikverc a ne u ...
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 13:36   #41
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

A koje su po tebi mane resetke za meso?
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 13:36   #42
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ali najbolji su, jedan prica kako je atomizer tih i nikad nije koristio nista slicno, dok debeljko vuce a on pisti ko pistaljka. Inokkin klonirao siren, njih dvojica promovisu i to je to, nista lose ali nista revolucionarno kako ga predstavljaju....

I da taj alat je prava stvar, mislim da cu zbog alata za motanje grejaca kupiti ovaj atomizer.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 13:47   #43
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 1,000
Nivo reputacije: 139
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Nemoj @dgproduction, nema 2mm prečnik
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 13:54   #44
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

@DusanM
Ako napravim grejac 2mm, imam utisak da mi pola tih rupica kroz koje prolazi vazduh promase grejac, cak i sa 2.5 precnikom.Pricam o Sireni 1 naravno.Ali gledajuci i ovaj, cini mi se da je mesnata resetka slicnog, ako ne i istog gabarita.
Staro 18-11-2017, 13:57   #45
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Aha hoces da kazes da ne gadja direktno grejac, u potpunosti naravno.. jedno pitanje samo jel to postala praxa i dal je normalno praviti 2.5mm grejace za mtl? Vidim da su svi u tom fazonu ja idalje ne prelazim 2mm ? Probao na berserkeru 2.5 preveliko, vruce, previse vate sta znam?
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:04 sati.