Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-08-2013, 17:33   #166
mitar
Senior

mitar's avatar

Registrovan: Jun 2013
Godine: 49
Pohvala: 15
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 52
mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima
Uobičajeno Re: Kanger eVod

To sam i ja primetio,na fabrickim su 2x1 mm,ali mi se cini da fiber nije isti kao sto mi koristimo,posto sam jednu glavu rasturio samo da vidim kako su je spakovali
mitar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 18:39   #167
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 698
Pohvaljen: 399
Nivo reputacije: 111
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Pomagajte ljudi.Nove glave vonjaju pa ubijaju.Uopste ne mogu da izgubim onaj neki metalno plasticni miris/ukus.Novu glavu sam bio potopio u alkohol pa sam prosusio pa isprao vodom i nista.Posle sam i uradio burn i dalje ima taj odvratan ukus/miris.Hteo sam da prodam(stavih u oglase) ali sam na kraju odustao iz razloga sto je danas i drugi klir koji imam poceo da se oseca odvratno(u prevodu zreo za zamenu) pa ne bih ostao sa cim da parim.Otvorih jos jednu glavu danas i ona vonja.Kako da se resim tog problema sa novim glavama.
Ps da li ce da vonjaju i glave za cc kao i ovo ako kupim?
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 19:03   #168
nedy
Senior

nedy's avatar

Pohvala: 96
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 62
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Dry burn bi trebalo da ti reši problem i bez pranja ili čega već tj. samo pališ glavu na prazno sve dok ne izgubi miris i ne prestane da dimi.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 19:24   #169
hybrid
Senior

hybrid's avatar

hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Ma da uradio sam dry burn i dalje nista.Dal je moguce da su glave pokvarene.A i nema mi logiku da radim dry burn na novoj glavi.A inace kad sam kupio nov evod nije bilo ni traga od tog mirisa/ukusa.Sve mislim da su glave povukle miris od one folije
Staro 13-09-2013, 19:52   #170
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 57
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,371
Nivo reputacije: 558
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Probaj da stavish novi fiber, znam da su glave nove, ali nista te ne kosta da probas. I sto reche sirius sem, obavezno krkni bar 2xpo1mm odozgore.
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2013, 20:11   #171
mitar
Senior

mitar's avatar

mitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svimamitar je poznat svima

Mozes i pamuk da probas,trosi kao ferari,ali i pare koliko hoces...
Sve nove glave imaju taj smrad ili od fibera ili od gumice koja gori(imam jedno 10 za motanje sto za evod sto za mini pro tank,isti k..)

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran!
Staro 13-09-2013, 23:58   #172
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Hvala vam na odgovorima.Pa sad nemam fiber tako da nemam ni sta da stavljam .A za pamuk jos nisam cuo iskren da budem.Znaci u sustini sam dzabe kupovao vugle.Posto ova prva vec duze vreme je u funkciji i ne odustaje od tog budjavog mirisa tako da pretpostavim da nije do fibera.Tj kao sto rekoh prosla je nekih 7,8 ml a sada mozda malo i vise.A taman je lepo krenuo ovaj sport kad ono uvek ima neka caka.Da li ce i nove glave za cc da prave isti problem?Ako hoce ja stvarno nemam ideju sta da uzmem,tj koji klir i koje glave nece da imaju taj smrad
Ps el mislite na ovu belu gumicu sto se nalazi na dnu glave?
Staro 14-09-2013, 00:27   #173
mitar
Senior

mitar's avatar

Pa da,ona sa spoljnje strane ostvaruje - a sa unutrasnje preko metalnog valjcica sa rupom u sredini +.Isto ako je grejac spusten malo nize,onda moze da se desi da pali tu gumicu iznutra.Dok sve to ne obgori imaces taj grozan ukus.Obicno se izgubi posle jednog tanka.Mozda si uboo lose glave kao i ja sa evodom i mini pro tankom,slicne su.Evo na miniju parim vec jedno 5 dana i radi super,promenio sam sigurno 4 novih pre koje su curele...Sad ih motam sam,probam neke kombinacije pa koja se dobro pokaze,premotacu sve glave.

Staro 14-09-2013, 09:56   #174
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Pa verovatno sam pazario lose glave.Ako se neko razume u problematiku evoda to si onda ti Mitre.Izgleda da cu morati sam da pocnem da motam glave.Prepostavljam da tada nece da se od pocetka oseca taj smrad.Evo od jutos polako gubi tu aromu na kineze (ne znam kako drugacije da prefolmulisem taj ukus).A steta bas je bio odlican klir u pocetku.Tj aroma i th su mi dosta izrazeniji nego na cc kliru + sto je dosta lepsi od istog
Staro 14-09-2013, 16:06   #175
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 966
Nivo reputacije: 163
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Konkurs Motaca glava u Kangeru je uvek otvoren Hrana i smestaj njihovi samo da platite kartu do Kine
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2013, 17:07   #176
mitar
Senior

mitar's avatar

Kolega,zezas postene i napacene vapere,a?

Zahvalili :
Staro 14-09-2013, 18:42   #177
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 581
Pohvaljen: 966
Nivo reputacije: 163
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Samo maloooo, bre iznamotaste te glave u kratkom roku samo tako, neznam meni ona glava bez ciscenja, spaljivanja, samo gekam tecnosti - jos uvek radi i to od onamad kada smo se culi prvi put imala je 20dana radni staz, i dalje tvrdim da je u nacinu koriscenja caka, u nacinu povlacenja, u pauzama izmedju povlacenja, sada ce da me napadnu stotinak njih ali ja ne menjam ni proizvodjace tecnosti, neznam mozda je tu caka u gustini tecnosti ovo boldirano uzmite sa rezervom jer ce ispasti da hvalim tecnosti koje p....
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-09-2013, 19:04   #178
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
...sada ce da me napadnu stotinak njih...

Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2013, 19:22   #179
mitar
Senior

mitar's avatar

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
Samo maloooo, bre iznamotaste te glave u kratkom roku samo tako, neznam meni ona glava bez ciscenja, spaljivanja, samo gekam tecnosti - jos uvek radi i to od onamad kada smo se culi prvi put imala je 20dana radni staz, i dalje tvrdim da je u nacinu koriscenja caka, u nacinu povlacenja, u pauzama izmedju povlacenja, sada ce da me napadnu stotinak njih ali ja ne menjam ni proizvodjace tecnosti, neznam mozda je tu caka u gustini tecnosti ovo boldirano uzmite sa rezervom jer ce ispasti da hvalim tecnosti koje p....
Ona Red Sancho sto si mi poslao je super,znaci cista 10-ka.E sad sam primetio da vise cure glave ako se nose uspravno,preko vikenda obicno svi bcc su u horizontali i ne cure toliko...A glave su sigurno od serije do serije dobre u zavisnosti koji je majstor bio u smeni kad su ih pravili....
Prvi evod koji sam kupio od dekija sa original glavom je trajao dok ona nije crkla bez problema i to nosena po najvecoj vrucini u bilo kom polozaju,tecnosti dekang,imao sam 3 evoda,sa druga 2 problemi od pocetka.Ostale glave...sve curele pa vidi sad.Znaci je... lud zbunjenog!
Mini pro isto sa njegovim glavama ok,posle 3-4 ili ni sam ne znam koliko kupljenih ova zadnja radi ko singerica,pojavi se kapljica na +posle nekog vremena ali to nije strasno,dok na ostalim glavama posle par povlacenja...
Koji drugi zakljucak da donesem?

Staro 14-09-2013, 19:26   #180
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Meni se sve manje i manje oseca smrad.A mozda sam se vec i privikao.Nemam i nisam ni od pocetka imao problema sa curenjem istih.Jedino sam imao problem bez silikonske kapice preko grejaca.Ali sam primetio kada vucem ko sivonja da hoce da procuri sto je i logicno.Mislim da sama tecnost nema veze sa tim smradom.A sa curenjem dal ima veze.A za motanje nemam sa cim,a i ne zelim da uzimam samo fiber i kantal pa da platim postarinu vise nego sto to kosta
Ps ocu ja da idem u Kinu da pakujem glave ali kako da se izborim sa zestokom konkurencijom
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:01 sati.