Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-03-2013, 14:52   #46
baiko
Aktivan član

baiko's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 27
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 26
baiko je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kanger eVod

Definitivno mi se ne svidja, mnogo tecnosti upada u tubu , grgoce ko konj, svakih 5 minuta moram da susim, i dalje je onaj gadan ukus gume...
Vracen na eGoC.

baiko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2013, 23:10   #47
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Meni je po performansama isti kao T3, samo sto ima manje grgoljenja i problema sa kondenzatom. Sve u svemu T3 i eVod su mi favoriti zasad, danas sam nabavio i isprobao 2.4 CC i V3, ali T3 mi je i dalje neprikosnoven ( eVod je isto to, samo drugog dizajna, manjeg kapaciteta i sa manje kondenzata).
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-03-2013, 14:20   #48
Parfimerija Stellina
Product Support

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 181
Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od baiko Vidi poruku
Dobi juce ovo chedo, ali se pojavljuje neki cudan ukus. Nije do tecnosti, jer istu parim u CC 2.4 i nema tog ukusa. Ukus bi okarakterisao kao blago paljenu gumu...

Odvrni malo glavu za 1/3 kruga ,,, Ne natapa se fiber dovoljno ,,,
Parfimerija Stellina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-03-2013, 02:25   #49
Boza
Nov član

Registrovan: Feb 2013
Godine: 39
Pohvala: 6
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 25
Boza je na dobrom putu

Citat:
Dobi juce ovo chedo, ali se pojavljuje neki cudan ukus. Nije do tecnosti, jer istu parim u CC 2.4 i nema tog ukusa. Ukus bi okarakterisao kao blago paljenu gumu...
Rasklopi glavu i izvadi jedan struk fitilja sa gornje strane grejača.
Boza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2013, 21:17   #50
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Prvi utisak - izgleda bas lepo i deluje kvalitetno. Super lezi na ego baterijama.
Krecem u probu, pa sutra javljam i ja moje utiske

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-03-2013, 10:05   #51
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno

Odma' mogu da kazem da lepo radi. Aroma se odlicno oseca (bolje nego na obicnom T3 BCC-u), pare ima dovoljno, kao i TH-a.
Jes' malo nezgodan za punjenje, ali nije strasno. Ni meni se ne svidja sto se kondenz vidi na providnom usniku, al' to i nije tako bitno ako bude nastavio dobro da radi

Ovo su samo prvi utisci posle nekoliko sati upotrebe.

A da trosi... trosi

Staro 11-03-2013, 20:23   #52
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

Ma, trosi, mora da rrosi ako radi I moja Alfa trosi boga, ali kad sednjem u nju, zakucam gas, kocnicu, zamotam volan pa opet gas, ihaaaaa, ma ko te pita koliko trosi kad prija
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-03-2013, 21:43   #53
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Jes vala
Moram da priznam da stvarno dobro radi... i TH i aroma su bas lepo izrazeni!!!

Staro 12-03-2013, 01:52   #54
Boza
Nov član

Registrovan: Feb 2013
Godine: 39
Pohvala: 6
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 25
Boza je na dobrom putu

Mora se složim sa oba prethodna posta.

Što se tiče eVoda za sada No1.

O Alfi da ne pričam.

1. Alfa
2.
3.
4.
5. neki drugi

Boza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-03-2013, 09:26   #55
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Samo da potvrdim prvi utisak - radi ekstra!!! Bolje i od T3 BCC i od CC2.4
Ali trosi oko 30% vise od gore navedenih :(

Zahvalili :
Staro 18-03-2013, 19:10   #56
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 180
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Dobar je eVod evo prvi put parim ceo dan na njemu ono što mi se dopada je hladnija para kao kod ego-c i jako dobar TH ...ono što mi se recimo nije dopalo je što je tečnost ušla u centralni kanal kada sam cigaretu ostavio u vodoravnom položaju neko duže vreme ali to se dešava i sa svim ostalim kliiromizerima negde manje negde više.Jednu rupicu sam zapušio, pare stvarno ima dosta,otpor je 1.8 oma.

Izrada kvalitet stvarno odličan.

Edit
Troši kao moskvich ...jako puno
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2013, 20:21   #57
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Mislim da se tripujete oko potrošnje, i meni se učinila velikom na startu. Gledao sam kroz prozorče kako opada nivo u rezervoaru - ali on je ipak prilično tanak u tom delu.

Uspite mu rezervora pa cuclajte dok se ne potroši, videćete da ne pije baš toliko
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2013, 20:38   #58
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Moram da se ispravim - trosi malo vise, ali ni blizu onoliko koliko sam ranije napisao.
Permutovao sam zapreminu - mislio sam da staje 2ml pa sam proverio i shvatio da je 1.5ml

Izvinjavam se

Staro 18-03-2013, 21:10   #59
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 180
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Eee drugari pa onda je to druga priča ja sam mislio da staje preko 2 ml
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2013, 21:16   #60
saborobert79
Iskusan član

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 38
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 38
saborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putu

Staje 1.5 tacno! Na moju veliku zalost meni se ovaj eVod ne svidja ! Na mojoj Top listi je ubedljivo zadnji!
1.eGo C
2.Vision V3
3.BCC 3ml
4.CC 2.4
5.Evod
saborobert79 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:13 sati.