Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-03-2013, 21:40   #61
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger eVod

Moze li neko obrazlozenje zasto?

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-03-2013, 22:32   #62
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
E-cig: Ego-C
Pohvala: 515
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 84
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Ja ću mu u predstojećem periodu dati jednu ozbiljinju šansu.
Šteta što ih ne prave s tamnim usnikom što bi estetski umanjilo problem kondenza.
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2013, 20:30   #63
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 180
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Evo danas sam ustanovio da mi je tečnost ulazila u centralni deo jer mi je glava klira blago bila odvrnta sa baze ustvari slinilo je dole po bateriji kroz to.
Sredio i očistio kad sam već rasklopio bukvalno za 2 minuta fercera ko pravi.Ok je sve to ali i dalje eGo-c tata
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2013, 22:18   #64
Turul1978
Aktivan član

Turul1978's avatar

Pohvala: 55
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 30
Turul1978 je na dobrom putu

Odakle poručujete evod????????
Turul1978 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2013, 07:11   #65
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Одг: Kanger eVod

Konkretno ja sa HG a

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
Staro 25-03-2013, 07:56   #66
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 46
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

eVod, kolko sam ja video, ima na par mesta ovde u oglasima, ima ih i u prodavnicama odavde sa foruma.
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2013, 09:01   #67
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Sto ga vise koristim sve sam vise siguran da mi je ovo najbolji klir/kart od svih koje sam imao prilike da probam. Jedina mana je mali kapacitet.
Ima i jednu "polu-manu" - bas osetno losije radi kada je baterija pri kraju.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-04-2013, 16:33   #68
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 45
Pohvala: 1,714
Pohvaljen: 1,287
Nivo reputacije: 217
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Apsolutno se slazem!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2013, 20:43   #69
ajovetic
Iskusan član

ajovetic's avatar

Pohvala: 83
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 39
ajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svima

Još jedan glas za eVod, primetio sam da mi najviše vremena stoji na bateriji...
ajovetic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2013, 21:10   #70
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Takodje u poslednje vreme cesto njega koristim

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
Staro 13-04-2013, 22:08   #71
NeptunZuti
Senior

NeptunZuti's avatar

Godine: 43
Pohvala: 420
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 98
NeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosi

Da se i ja ukljucim... Parim na evodu par dana i dopada mi se. Ne znam da li se ovo desava samo meni, prvi dim - nista, drugi odmah za njim - ubija. Kako da resim ovaj problem?

NeptunZuti nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2013, 10:02   #72
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
E-cig: Ego-C
Pohvala: 515
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 84
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

1. bateriju aktiviraš oko 1 sec. pre nego što kreneš sa povlačenjem dima (tako ja inače uvek radim), ili
2. napraviš nekoliko kratkih dimova koje ne uvlačiš, pa tek onda povučeš ljudski

btw. kod mene situacija nepopravljiva, ni jedan klir, mada su vivi i evod najbolji, ne može da parira ego c - u, jedino gen

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2013, 10:14   #73
NeptunZuti
Senior

NeptunZuti's avatar

Godine: 43
Pohvala: 420
Pohvaljen: 441
Nivo reputacije: 98
NeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosiNeptunZuti ima čime da se ponosi

Hvala na savetu! Ego-c mi u poslednje vreme odbija poslusnost, dosadilo mi je da ga namestam, pomeram gornji setup, motam donji setup, brisem kontakt na bateriji... pa sam se uzeleo “idiot friendly“ parenja i kupio evod. Dobro radi i blagotvorno deluje na nervni sistem.

NeptunZuti nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2013, 12:28   #74
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 153
Pohvaljen: 357
Nivo reputacije: 94
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Dobih danas na pokolon ovaj klir od onog lika sa zulufima...Hvala brate

Za sada mi se mnogo dopada i ako ovako nastavi da radi definitivno prelazim na njega. Em sto dobro izgleda ima odlicnu aromu i TH. U kombinaciji sa baterijom od 650 mAh dobra je kombinacija i za outdoor...

nebulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-04-2013, 18:15   #75
kra3y
Iskusan član

kra3y's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 55
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 40
kra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putu

ja sam evodom prezadovoljan.. sve dok nisam sam pokusao da napravim coil..
uzasno je jednostavan za kosriscenje, ne curi uopste, nemam dry hit..
ali evo sad sam pravio svoj koil i verovatno sam lose uradio.. jbg prvi put sam radio
radi mi okej na vamu kad stavim na 3-3,5w, a pise da je otpor 1,6-1,7..
mada evod volim da nosim na obicnoj eGo bateriji pogotovo kad sam napolju, a na njoj mi daje bas zagoreo ukus.. sad moram da kopam da nadjem neki stari klir da nosim..
kako treba da napravim coil, ako hocu da mi otpor bude 2,0ohm?
koristim 0,2 kantal, ali imam i 0,15 (mada koliko shvatam lakse je sa 0,2?)
imam samo fiber od 1mm debljine, pa sam stavio 2 struka i oko njih obmotavao.. posle sam preko dodao jos 2 struka.. da popunim rupu
sta predlazete?
kra3y nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:16 sati.