Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-03-2019, 19:18   #1
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 10
hrco83 je na dobrom putuhrco83 je na dobrom putu
Uobičajeno Niska voltaža

Bog,neznam zašto mi je na evic primo 2.0 voltaža samo 3,10volta.Inače parim na smok princu na 0,16 ohma na 60 wati,grijač je X6.Baterije su mi LG hg2 20 ampera smeđe,možda baterije nemogu izdržat takvu snagu.

Lep pozdrav
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-03-2019, 19:32   #2
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,666
Pohvaljen: 2,031
Nivo reputacije: 288
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju
Uobičajeno Re: Niska voltaža

koliko ja vidim ti treba da procitas malo o ohms law i bice ti jasnije
ohms law se menja u zavisnoti otpora grejaca

---------- Post dodan 25-03-2019 u 19:35 ----------

3.1V je normalno NA60W I 19.36A
tvoj mod ima zastitnu elektroniku i dve 18650 baterije
sa baterijama koje imas nevidim nikakve probleme da paris na 60W

Moderator poruka

Koristi taster EDIT u prvih 15 minuta

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 11:27   #3
STRONG
Aktivan član

STRONG's avatar

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 93
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 9
STRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putu

Molim vas da mi ne zamerite ako ovaj post postavljam u pogresnoj temi ali sve sto vise citam i trazim po internetu sto se tice vejpinga,modova,opreme za iste sve sam vise pogubljen
Naime kupio sam isti mod kao sto ima @hrco83 ali za sad ne parim na njemu vec na Eleaf i Stick 75W clonu jer ne znam koje baterije da kupim i koje su najbolje za ovaj mod!?
Druga i mozda jos bitnija stvar je na koliko W pariti,negde citam 8-12w,negde na 3.7-3.9v a o omh tek i da ne pricam,to je tek spansko selo za mene
Znam da nije ni malo zdravo i koliko je stetno ali dok sam pusio obicne pljuge kupim cigarete i upaljac i to je to,nema nikakve filozofije,ovo sad,jos malo pa cu morati da upisem fax za vape
STRONG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2019, 12:21   #4
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,666
Pohvaljen: 2,031
Nivo reputacije: 288
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

nisi rekao na kom tanku paris
na kom nacinu paris dtl ili mtl
bez tih informacija tesko je dati bilo koji savet
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 12:23   #5
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 675
Pohvaljen: 879
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

@STRONG - sve se zakomplikovalo kad su umjesto V preslo na W kao nesto referentno za vaping, pa pocetniku neko pari na 7W a neko na 77W nista jasno nije. Za pocetnika je najjednostavnije da obraca paznju na V. Cim je ispod 3V bude skoro nedovoljno, ako je preko 4.2V bude previse, naravno ako se ne radi o nekim kompleksnim grijacima tipa klepton ili slicnim gdje moze da se ide i preko 5V. Neko ko ne zna razliku izmedju 0.2 Ohma i 1.5 Ohma vrijednost W nista ne znaci, jer naravno nije svakom elektrotehnika bila nesto cim se bavi. Drzi se ovih preporuka za V sto sam dao i trazi gdje ti najvise odgovara i ne mozes pogrijesiti.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 16:28   #6
misko
Senior

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Nemesis + KFL+v2
Pohvala: 203
Pohvaljen: 135
Nivo reputacije: 53
misko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od STRONG Vidi poruku
Molim vas da mi ne zamerite ako ovaj post postavljam u pogresnoj temi ali sve sto vise citam i trazim po internetu sto se tice vejpinga,modova,opreme za iste sve sam vise pogubljen
Naime kupio sam isti mod kao sto ima @hrco83 ali za sad ne parim na njemu vec na Eleaf i Stick 75W clonu jer ne znam koje baterije da kupim i koje su najbolje za ovaj mod!?
Druga i mozda jos bitnija stvar je na koliko W pariti,negde citam 8-12w,negde na 3.7-3.9v a o omh tek i da ne pricam,to je tek spansko selo za mene
Znam da nije ni malo zdravo i koliko je stetno ali dok sam pusio obicne pljuge kupim cigarete i upaljac i to je to,nema nikakve filozofije,ovo sad,jos malo pa cu morati da upisem fax za vape

misko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 17:30   #7
STRONG
Aktivan član

STRONG's avatar

STRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putuSTRONG je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
nisi rekao na kom tanku paris
na kom nacinu paris dtl ili mtl
bez tih informacija tesko je dati bilo koji savet
To sam primetio kad sam vec objavio post,sorry :-(
Parim na Melo 3 mini atomizeru koji mi je dosao uz iStick clone a pre toga sam pario na EVOD-u a ovo drugo sto si me pitao video sam kao pojmove ali ne znam njihovo pravo znacenje!?
Staro 26-03-2019, 17:36   #8
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Melo 3 sa fabričkim glavama nije za imitiranje analogne cigarete(M2L/mtl).
Jedino ako koristiš Aspire Triton 1.8 Ohm grejače.

[P(snaga, Watt) = U (napon, Volt) * I(jačina struje, Amper)]

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 17:36   #9
STRONG
Aktivan član

STRONG's avatar

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
@STRONG - sve se zakomplikovalo kad su umjesto V preslo na W kao nesto referentno za vaping, pa pocetniku neko pari na 7W a neko na 77W nista jasno nije. Za pocetnika je najjednostavnije da obraca paznju na V. Cim je ispod 3V bude skoro nedovoljno, ako je preko 4.2V bude previse, naravno ako se ne radi o nekim kompleksnim grijacima tipa klepton ili slicnim gdje moze da se ide i preko 5V. Neko ko ne zna razliku izmedju 0.2 Ohma i 1.5 Ohma vrijednost W nista ne znaci, jer naravno nije svakom elektrotehnika bila nesto cim se bavi. Drzi se ovih preporuka za V sto sam dao i trazi gdje ti najvise odgovara i ne mozes pogrijesiti.
Druze hvala ti puno na ovom odgovoru do nekle si mi malo pojasnio neke stvari koje sam jos negde usput pokupio
Trenutno parim na 30w 0.30 oma i 3.19v tecnost je FV Maxx Blend 9mg nikotina koja mi se ni malo ne svidja ali dok ne kupim neku bolju tako je kako je
Staro 26-03-2019, 17:39   #10
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 593
Pohvaljen: 3,251
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@STRONG
Ako nije neumesno, smem da pitam gde si kupio taj istick clone sa melo 3 atomizerom?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2019, 17:40   #11
STRONG
Aktivan član

STRONG's avatar

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku

Ne tezim da imitiram analogne cigarete vec da ne s***** neki ukus koji mi se svidja,konkretno od Umbrelle Choko mint koju sam probao pre ove i koja se na EVODU sasvim solidno osecala cokolada ali ne sa dovoljno pare a na iSticku nikako da pogodim,na vecim voltazama se gubi ukus cokolade i oseca se iskljucivo menta!

---------- Post dodan 26-03-2019 u 18:44 ----------

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
@STRONG
Ako nije neumesno, smem da pitam gde si kupio taj istick clone sa melo 3 atomizerom?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Nije neumesno zasto bi bilo,kupio sam g na Kupindu mada ga isti covek prodaje i na Limundu za nekih 2300din.
Sad sam ovde kupio od jednog coveka evic primo 2,0 ali ga nisam kompletirao,baterije i atomizer,ne znam koji da uznem a trenutno sam tanak i sa budzetom!

Moderator poruka

Koristi taster EDIT u prvih 15 minuta

Staro 26-03-2019, 17:45   #12
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku

[P(snaga, Watt) = U (napon, Volt) * I(jačina struje, Amper)]

Nema podešavanje napona, samo snage Watt na savremenim modovima.
Piše skoro na svakom grejaču šta je idealno.
Na primer ako piše 15 -30 W, kreni od 12 W i stani gde ti odgovara para, ukus, jačina/toplina.

Wtf?
Ti imaš Olaf?
Pročitaj temu odmah, i počni da koristiš original Joyetech

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?p=416783
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 17:51   #13
STRONG
Aktivan član

STRONG's avatar

Zahvaljujem se na pomoci
Upravo sad trazim da li negde pise na ovom mom klonu ili cemu vec posto imam u pakovanju jos jedan od 0.5oma
Staro 26-03-2019, 17:53   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,537
Nivo reputacije: 2687
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od STRONG Vidi poruku
Nije neumesno zasto bi bilo,kupio sam g na Kupindu mada ga isti covek prodaje i na Limundu za nekih 2300din.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=32343

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2019, 17:54   #15
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Pročitaj ono što sam još dodao u zadnji moj post gde je slika. + C-hell post

Za 0.3 Ohm glavu je okej ta snaga, ali nemoj da koristiš Pico klon, i ne gledaj voltažu više

Još nešto:
Nije logično, ali grejač od 0.5 traži malo veću snagu (jer inače što niži otpor to veća snaga), ovo je izuzetak

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:14 sati.