Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-08-2019, 21:17   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 589
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 247
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Tesla punk 86w tube mod

Tesla punk 86w colors:

- Antique brass
- Antique copper
- Gunmetal
- Ss

In the box:

- Tesla punk mod
- Usb charging cable
- User manual

Specifications:

- Dimensions: 28mm x 104mm
- Material: Brass and ss
- Cell type: 1 18650
- Output modes: Power / Bypass
- Output wattage: 7-86w
- Max output current: 30A
- Oled screen 0.49inch

Tesla punk je mod koji radi od 7-86w, a ovaj mod koristi jednu 18650 bateriju. Ovo je cevasti regulisani mod, ja licno veoma volim cevaste regulisane modove, a visina moda je 104mm, a mod je 28mm u precniku, medjutim na vrhu je precnik moda manji. Kvalitet izrade moda je veoma dobar i mod je mogu reci malo tezi. Dizajn moda je interesantan, nekome ce se svideti nekome nece, ali zbog svih detalja na modu mod se ne kliza u ruci i veoma lepo lezi u ruci. Meni se dizajn moda svidja i po meni izgleda vrlo lepo.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija sa veoma dobrim navojima i ovde imamo samopodesavajuci pozlaceni 510 pin. Mod je u najsirem delu 28mm u precniku, medjutim kod konekcije se mod suzava i ovde mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku sto je za moje potrebe sasvim okej. Mogu da kazem i da veoma lepo stoje atomizeri koji su 24mm u precniku, na jednoj od slika mozete da vidite. U svakom slucaju mod se veoma lepo uklapa sa mnogim mojim atomizerima jer ja uglavnom koristim atomizere koji su 24mm u precniku.

Prekidac koji se nalazi na modu malo strci, a prekidac se razlikuje od ostatka moda jer na njemu nema detalja kao na ostatku moda. Prekidac je kliktav i radi veoma dobro, nikakvih problema nisam imao sa prekidacem i prekidac je za mene prilicno udoban.
Na modu se takodje nalaze plus i minus dugmici koji rade sasvim okej i sa njima takodje nisam imao nikakvih problema.
Ispod dugmica se nalazi ekran, ekran je 0.49inca, ekran je sasvim lepo osvetljen i sve se lepo vidi na ekranu i ja nemam nikakve zamerke ovde.
Od informacija na ekranu u power rezimu imamo sledece:

- Indikator baterije
- W
- Otpor grejaca
- V

Na ovom modu imamo i usb port koji mozete da koristite ukoliko zelite da punite bateriju u modu, ali ja kao i uvek preporucujem punjenje baterije u eksternom punjacu.
Sa donje strane moda se nalazi poklopac baterije koji se srafi. Navoji su ovde veoma dobri i mozete veoma lako da odsrafite i zasrafite poklopac baterije. Kada skinete poklopac baterije mozete da vidite da je obelezeno kako se stavlja baterija, a ovaj mod koristi jednu 18650 bateriju. Kada je baterija u modu i kada protresete mod nista ne lupka, sve je kako treba.

Tesla mod se standardno pali i gasi na pet klikova na prekidac. Ovaj uredjaj ima dva rezima rada sto ce za nekog biti veoma dobro, dok ce za druge biti losa strana kod ovog moda. Da bi ste promenili rezim rada potrebno je da kliknete 3 puta na prekidac, a od rezima rada ovaj uredjaj ima power rezim rada i bypass. Takodje na ovom uredjaju mozete da zakljucate plus i minus dugmice kada zadrzite zajedno plus i minus dugme.

Zastite na ovom uredjaju (kopirano sa sajta):

- 10s protection
- Low voltage protection
- Atomizer short protection
- Reverse battery protection
- High resistance protection

Kako ovaj mod radi i moje misljenje:

Da krenem od kvaliteta izrade ovog moda, kvalitet izrade je zaista odlican i nikakve zamerke nema na kvalitet. Ja volim da koristim cevaste regulisane modove, a dizajn ovog moda se meni licno svidja, mada mod ima previse detalja sto se verovatno nekome nece svideti. Mod je udoban za koriscenje i lepo lezi u ruci, a uz to mod nije klizav zbog svih detalja koji se nalaze na modu. Na modu lepo stoje atomizeri koji su 24 i 25mm u precniku, licno ja koristim atomizer koji je 24mm u precniku na ovom modu i svidja mi se kako to izgleda zajedno.
Prekidac je dobar i prekidac se razlikuje od ostatka moda pa ga nije tesko naci na modu, sasvim lepo radi i ja za sada nisam imao nikakvih problema sa prekidacem. Ovaj mod koristi 18650 bateriju i baterija se lako vadi i ubacuje u mod, navoji na poklopcu su veoma dobri. Mislim da su mogli da naprave ovaj mod da bude kompatibilan sa 20700 baterijom ali nisu, tako da ce ovo biti mana kod ovog moda za nekog. Snaga se lako podesava, dugmici rade lepo, a jednim klikom na plus ili minus dugme snaga se menja za 0.5w. Sam mod radi lepo, koristio sam mod sa atomizerom koji ima otpor 0.3ohm i koristio sam mod sa atomizerima za mtl parenje i mogu da kazem da mod radi sasvim korektno bez ikakvih problema. Mod je veoma jednostavan za upotrebu jer ima samo dva rezima rada sto ce mnogima biti jako dobra strana kod ovog moda.
Sto se tice preporuke za mod ukoliko zelite cevasti regulisan mod, ako vam se svidja ovakav dizajn moda, odnosno detalji koji postoje na modu, mozete da kupite ovaj mod i necete pogresiti jer mod radi zaista dobro i kvalitetan je.

Mane
- Ne moze da se koristi 20700 baterija
- Nema TC rezim rada (za nekog dobra strana kod ovog moda)

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je odlican
- Svidja mi se dizajn
- Mogu da se koriste atomizeri do 25mm u precniku
- Dobri navoji na poklopcu za bateriju
- Prekidac i dugmici rade dobro
- Prekidac je udoban za koriscenje
- Nema tc rezim rada
- Veoma lak za upotrebu
- Ekran je lepo osvetljen
- Veoma udoban za koriscenje za mene
- Mod radi dobro
- Izbor boja - 4 boje

Mod se moze kupiti ovde za $34:

Kod:
https://www.sourcemore.com/tesla-punk-86w-vape-mod-antique-brass.html

shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-08-2019, 18:28   #2
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 19
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 4
miljushm je na dobrom putumiljushm je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Tesla punk 86w tube mod

Pozdrav dobri ljudi. U velikoj sam nedoumici izmedju ovog moda i uwell nunchaku. Koji uzeti?
Oba su slicnih dimenzija, karakteristika i cene ($35-40). Doduse uwell je za nijansu skuplji ali ne mnogo. Koriste isti tip baterije.
Planiram da uzmem galaxies mtl rta. Dvoumio sam se izmedju galaxije i sirene al prevagnuo sam ka galaksiji citajuci forum.
Molio bih iskusnije clanove da podele svoje iskustvo i pomognu mi u izboru moda posto za punk nisam nasao nesto korisnih informacija, ne racunajuci strane recenzente.
Dan 18. bez duvana pa red je da se uzme neka ozbiljnija oprema i da se starter kit odlozi u fioku.
Dok to stigne iz kine taman ce i parlament da odlezi za upotrebu.
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-08-2019, 19:59   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,032
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 110
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ne znam samo da ti ne bude malo čudna i glomazna kombinacija moda od 28mm i atomizera od 22mm.I 15-16cm u visinu nije baš malo.Ako koristiš duvanske tečnosti,moj ti je savjet da pazariš Galaxies ili debeli Berserker v1 na kom je taj Parlament vrhunski.Na Sireni je svaki duvan koji sam probao bio,u najmanju ruku,čudan.Jesi li razmišljao o box modu?Inače da ne odem u totalni off,Tesla Punk 85w koristim kao neki pomoćni mod preko godinundana i isti je kao prvog dana,veoma kvalitetan.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-08-2019, 20:02   #4
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 589
Pohvaljen: 1,327
Nivo reputacije: 247
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Ja sam koristio sve ove novije regulisane cevaste modove i nunchaku je ubedljivo najbolji od svih i kvalitetan je. Farba na mom crnom primerku nema ni jednu tackicu a koristim ga bas svakog dana. On je skuplji ali po meni bolji.
Kod:
https://www.sourcemore.com/uwell-nunchaku-80w-mod-full-black.html
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-08-2019, 20:24   #5
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Nasao sam ga povoljno. U SS varijanti, koja mi se najvise i svidja je nesto ispod $40
Kod:
https://s.click.aliexpress.com/e/r1s3Sx0G
@Gaga Kanasta
Palo mi je na pamet da mozda nisu najuskladjenih dimenzija galaksija i punk ali planiram da koristim 5ml staklo koje je malo sire pa se nadam da ce se uklopiti koliko toliko.
Box modovi mi se ne svidjaju previse. Bar ono sto sam video uzivo.
Hvala obojici na odgovoru. Dosta ste pomogli. Nadam se da nisam previse otisao u off.
Inace odlicna recenzija.
Staro 12-09-2019, 17:38   #6
miljushm
Aktivan član

miljushm's avatar

Stigao mod. Treci dan koriscenja pa da i ja dam svoje subjektivno misljenje.
Mod je prelep. Zaista se lepo slaze sa galaxies mtl rta (bubble tank).
Zamerka je sto je malo tezi i veci nego sto sam ocekivao al samim tim izgleda drugacije i neobicno. Sa punim tankom i baterijom tezi 233 grama.
Meni 18650 izgura dva dana na ovom modu sa nekih 4-5 ml tecnosti dnevno. Pozitivna stvar je sto moze da se koristi dok se puni mada vidim da iskusnije kolege ne preporucuju punjenje preko moda nego koriste eksterne punjace.
Punim ga preko kompa i ne primecujem neko preterano grejanje prilikom punjenja.
Druga mana po meni je zveckanje dugmeta za okidanje (fire button). Osim toga nista drugo ne zvecka i sve izgleda vrlo kvalitetno. Displej je citljiv i na jakom suncu.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:42 sati.