Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-03-2016, 16:12   #526
Svemirac
Iskusan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Pico + Kaya 5
Pohvala: 103
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 32
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kanger mini Protank-3?

V2. stigla uz klir. ima kanger logo.
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2016, 21:39   #527
Svemirac
Iskusan član

Svemirac's avatar

Registrovan: May 2014
E-cig: Pico + Kaya 5
Pohvala: 103
Pohvaljen: 44
Nivo reputacije: 32
Svemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putuSvemirac je na dobrom putu

Ok provalio sam mini pt3 i odusevljen sam. Igram se par sati i pogodio setap. Nisam motao nista jos. Uzeo pt2 grejac, izvukao fiber, urolao vatu u provuko kroz coil koji je bio u grejacu. Fora je da se pogodi kolicina vate. Znaci samo kroz coil provucem vatu, nista preko, nikakav flavor wick samo ta jedna vata onako da pase lepo kroz zicu. Nista ne curi, ne grgolji a ukus fantastican a i pare sasvim dovoljno. Naravno silikonska kapica odozgo kao sto je gojkov objasnio.
Svemirac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2016, 17:32   #528
Barrichello
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
E-cig: Joyetech Cuboid Mini
Pohvala: 40
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 31
Barrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putu

Stigla mi kantal zica 0,20 i vata sa FT. Smotao nekolika grijaca od PT2. Ocekivao sam da ce pomak biti na bolje u odnosu na NR-R-NR zicu i domacu vatu ali nista od toga. Dobijem korektan otpor (1,9) ali ukus zagoreo. Ne znam do cega je. Ova muji vata nije cisto bijele boje kao domaca, malo je zuckastija. Mozda ona nije ok. Probacu da smotam za T2 jedan grijac sa kantalom i vidim ima li zagora bar da eliminisem jednu stavku. Motate li grijac kao mikro ili se ostavlja razmak izmedju navoja? Ako nije mikro koliki razmak ostaviti izmedju? Jos mi se desava da se grijac zarotira kad nasarafim klir na bateriju i smanji protok vazduha, a to mi se sa nr-r-nr zicom nikad nije desavalo. Sta pogresno radim ne znam, a ako ko iz ove price vidi dje je greska nek pomaze

Poslato dimnim signalima
Barrichello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2016, 00:47   #529
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,497
Pohvaljen: 2,516
Nivo reputacije: 440
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Slikaj to sto raadis... mozda lose usijava.. micro bi trebalo da radi ok.. koja snaga? Zuckasta vata ne bi treblo da bude losa jer to zznaci da nije izbeljivana ... mada, djavo bi ga znao. Napisi koj kantal, precnik grejaca, snagu

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2016, 05:13   #530
Barrichello
Iskusan član

Barrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putu

Kantal je ovaj:
Kod:
https://www.fasttech.com/p/4239305
Vata:
Kod:
https://www.fasttech.com/p/2126500
Motao sam oko cackalice koja moze da poprecno prodje kroz proreze gdje stoji vata kada ubacam grijac. Nijesam motao mikro nego sam ostavljao izmedju navoja malo prostora. Moguce da sam i previse vate stavljao, vidim da je skroz drukcija vata od ove domace, gusca je dosta. Kad opet budem motao slikat cu.

Poslato dimnim signalima
Staro 01-04-2016, 09:39   #531
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,497
Pohvaljen: 2,516
Nivo reputacije: 440
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

sve je ok, probaj oko cackalice mikro coil sa nekih 5-6 namotaja micro ili razmaknuto...ali pre postavljanja vate proveri kako usijava grejac ali ne preteruj da ne sprzis gumicu. Grejac treba da usijava od sredine ka krajevima. Vatu kad seces iseci je da lagano prolazi kroz grejac tj da kad povuces vatu za jedan kraj da se ne zaglavljuje vec da prolazi lagano ali da opet ima debljinu da zatvori kanale kad je provuces kroz njih.

I ne preteruj sa snagom

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2016, 09:47   #532
Barrichello
Iskusan član

Sve sam tako uradio, sa razmakom izmedju namotaja, a probavao sam razne debljine vate. Zari se kako treba, od sredine ka krajevima. Nesto se nije pogodilo, probacu micro da namotam. Mozda bi 0,16 kantal bio bolji za ovaj grijac.

Poslato dimnim signalima
Staro 13-04-2016, 08:38   #533
V011
Banned

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

Ja imam Protank 3 Mini i meni on stvarno dobro radi. U domacoj prodavnici sam kupio i njega i Ego One originale. Samo sto je to atomizer osetljiv na gustinu, grejaci su cas ovakvi cas onakvi. Jedan traje 2 dana drugi 10 dana. Itd.
Prevazidjeni su sa VOCC koji nema gde da se nadju.
Da kod nas sada ima Aerotank V2 i Aspire Nautilus Mini authentic uzeli bi 70-80 evra ladno, odmah ja bi kupio provereno originale. Ali necu da uzimam nikakve Protankove vise + Airflow jer izlaze neznatno manje nego Aerotank serija od SS gde dobijas kao dva atomizera u jednom i bolji oblik i bolji airflow savremeniji. Znaci svaka osoba koja je odusevljena sa Protank 3 i Protank 3 Mini po mom misljenju bi trebalo da investira u isto to samo lepse, dugotrajnije tj Aerotank V2 ili Aerotank Mini, ali originale jer samo sa njima cete dobiti pravu stvar i najlepsu paru i najlepsi ukus.
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2016, 11:04   #534
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 89
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 41
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Pt2 glave ja premotavam na burviji od 1.5mm, 5 celih krugova + ono sto visi na kraju sto bi na kraju bio 5 ipo kruga...koristim kantal od 0.20 I sve ce biti uredu, dobijam uvek oko 1,5-1,6 ohma...muji vata je znatno bolji od cik-cak cuda ali oba rade Posao ukoliko je kolicina adekvatna za tecnost, ako koristis gusce od 60/40 vgpg moras manje vate....

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2016, 15:09   #535
dotza
Nov član

Registrovan: Jul 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 12
dotza je na dobrom putu

Pozrav svima. Uzeh pre neki dan u domacoj prodavnici pt3 mini. Odmah sam uzeo i jos jedan grejac i odmah stavio njega jer procitah negde da taj fabricki i ne sljaka nesto posebno. E sad ovako: nema grgoljenja, aroma se oseca odlicno nemam reci, ali kolicina pare je poprilicno mala. Probao sam sad i fabricki grejac i tek tu nema pare uopste. Koristim evod bateriju(kineska) sa promenljivom voltazom pa pretpostavljam da je to problem. Sta predlazete od baterija da uzmem za pt3 mini, sta bi popravilo taj problem?

Послато са LG-H955 уз помоћ Тапатока
dotza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2016, 16:00   #536
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 316
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Prvo bih ti preporučio da čitaš malo forum, jer da jesi, možda bi malo razmislio pre kupovine ovog tanka. Ne kažem da je loš, ali je "kenjkav" i zahteva dosta strpljenja i zezanja da bi lepo radio na ego baterijama
Dalje, probaj za početak da povećavaš voltažu na toj bateriji, polako, pa dok ne osetiš odgovarajuću aromu i dobiješ količinu pare na koju i navikao.
PT3 grejači su dual coil i treba im malo veća snaga da bi lepo radili, a to ego baterije nisu u stanju da isporuče. Za ovaj atomizer ti treba neka baterija ili regulisani mod koji može da potera bar 20W snage, da bi mogao lepo da pariš a da ne preopteretiš bateriju pri tom. Regulisanih modova ima jako puno, i neću ništa da ti preporučim jer puno zavisi od toga koliko novca si spreman da platiš, i da li si spreman da čekaš 15-20 dana da stigne iz Kine ili ti je hitno pa bi kupio kod nas.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2016, 16:06   #537
dotza
Nov član

dotza je na dobrom putu

Pa razmislio jesam zato sam i uzeo ovaj atomizer(finansije). A sto se tice toga sto si rekao za bateriju pa uzeo bih kod nas pre nego da porucujem iz Kine i ne preferiram mod. Sad bas gledah mozda ove nove Aspire CF VV? Ili Vision Spiner? Slabo se razumem u to koliko W treba da bi se ,,pogurao'' ovaj atomizer zato sam i pitao za savet.

Staro 18-09-2016, 16:17   #538
ljubaVR
Senior

ljubaVR's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 234
Nivo reputacije: 65
ljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosi

@ dotza

Stavi taj pt3 i tu ego bateriju kao neku rezervu i ako nisi za modove kupi eGo One bateriju i atomizer.Grejace mozes da kupujes a clr grejace i lako da premotas. Kao manje zahtevan, tj. nov korisnik bices zadovoljan parom i aromom.
ljubaVR nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2016, 16:39   #539
dotza
Nov član

dotza je na dobrom putu

Hvala na savetu ali nisam ga kupovao da bi ga ostavio sa strane u rezervi i ponovo kupovao neki drugi. Ako imate neki predlog koja baterija bi dobro pasovala uz njega recite.

Staro 18-09-2016, 16:58   #540
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 45
Pohvala: 1,819
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 252
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Od te dve koje si naveo , vidi koja je jaca tj koja ima vise miliampera i nju uzmi...

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:11 sati.