Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-01-2018, 09:53   #436
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 9,725
Pohvaljen: 14,116
Nivo reputacije: 2233
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Grejna žica

Ne znam, stvarno ne koristim. Naleteće neko od kolega ko koristi, pa nek kaže...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 21:35   #437
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
Pohvala: 1,035
Pohvaljen: 239
Nivo reputacije: 82
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

jel sme da se radi dry burn na ni80 zici(kolko sam cuo ta je zica u clr grejnoj glavi)?
Milanez je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 21:42   #438
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,891
Pohvaljen: 1,854
Nivo reputacije: 316
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Sa Ni80 možeš da radiš dryburn

Sent from my huawei P9 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-04-2018, 21:43   #439
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

hvala
Staro 24-04-2018, 23:20   #440
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 346
Pohvaljen: 174
Nivo reputacije: 42
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Kanthal 26ga nabavi za clr.2,5mm pravi ili 2,7mm(gotove ako nadješ) u njega i radi super.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-04-2018, 23:31   #441
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

fabricki clr imaju super aromu bar u poredjenju sa ovim kantalom sto sam smotao ali tu je i pitanje koja vata
Staro 25-04-2018, 00:04   #442
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 56
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 21
Dj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putu
Uobičajeno Grejna žica

Zašto 0.4 mm? 0.25 - 0.35 M2L

Koliko ja znam, jeste nichrome grejač u fabričkom stanju, ali sa no resistance nogicama, namotaji su namešteni na 1 Ohm.
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 00:23   #443
Gaga Kanasta
Senior

Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Pa sta znam,dobro radi.Cini mi se 7-8 namotaja daje nešto preko 1ohm.Nagura se dosta vate i odlicna je aroma.Nema grgolja i curka samo kad je tecnost u tanku bas pri kraju.Nemam ga trenutno kod sebe da provjerim koji je grijac,cini mi se da sam ja taj motao.Dao sam jednom drugaru da ga koristi i ry4 double i parlament su npr. bas dobri na takvom setapu.Možda može i bolje ali je po meni ovako odlican.Takođe,Siren 2 mi npr.jedino sa tom žicom i ispod 1 ohm radi da valja.
Staro 25-04-2018, 00:25   #444
Dj_
Senior

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 56
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 21
Dj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putuDj_ je na dobrom putu

Onda ti verovatno vučeš M2L na 15 - 20 W, isto kao ja restricted DL

Preheat?
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2018, 00:29   #445
Gaga Kanasta
Senior

A nemam ih previše,1ohm i 13ak W uglavnom na ovima koje motam.Samo na Sirenu više jer ne radi da valja ispod 15W.I troši k'o jahtaTaj clr sam gurao do 1,5ohm ali nije to to.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:37 sati.