Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-01-2015, 05:36   #556
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 83
Nivo reputacije: 35
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

Cola je kao "cola gummies" i meni je interesantna.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-01-2015, 08:00   #557
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 46
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 163
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

Pa da - to je taj ukus..

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 13:17   #558
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
E-cig: Ego-C
Pohvala: 515
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 84
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Samo još nešto - da li je manje "bombonast" od joyetechove cole?

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 13:39   #559
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 40
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 29
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Meni RL Cola nije losha na ukus, ali mi dosta cesto daje neki zagoreli ukus. Uvucem nekoliko dimova i ukus je OK, a onda nekoliko dimova imaju neprijatnu aromu kao da tecnost sa vremena na vreme zagoreva na grejac.

Poslednja nabavka RL tecnosti od pre nekoliko dana svela se na 2x30ml Chocolate, 2x10ml Apple i 1x10ml Berry Mix.

Ovaj mesec sam resio da malo iskombiniram sa FA tecnostima koje cini mi se i pored toga sto daju vishe pare, se nekako manje troshe i mislim da nije problem samo u tome da mi "mnogo lezhe". Kao da tecnosti sa vishe PG u njima (RL) brzhe isparavaju. Dali neko moze da mi objasni ovu pojavu?

On
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 14:27   #560
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
E-cig: Ego-C
Pohvala: 515
Pohvaljen: 227
Nivo reputacije: 84
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi

Pa ne bih da se pravim pametan pošto kako šta isparava, mada sam bio ubedjen da tečnosti sa više vg-a brže isparavaju.
To verovatno zavisi i od stepena zaprljanosti grejača u datom momentu, a u krajnjoj liniji - možda ti se i učinilo

Misli svojom glavom
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 15:58   #561
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

PG tecnosti se brze trose...

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-01-2015, 16:52   #562
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 83
Nivo reputacije: 35
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od vitaminb Vidi poruku
Samo još nešto - da li je manje "bombonast" od joyetechove cole?
Nisam probao Joytech, ali verujem da je više. Uglavnom sam je mešao sa nekim drugim tečnostima i baš se dosta osećala.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2015, 19:18   #563
simke1312
Aktivan član

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 11
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 20
simke1312 je na dobrom putu

Ja sam danas poručila RL Berry Mix i French Pipe...Vidim po youtube-u da ih ljudi dosta hvale, baš me interesuje kakve su.
simke1312 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2015, 09:38   #564
Danijels
Iskusan član

Danijels's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 65
Pohvaljen: 163
Nivo reputacije: 54
Danijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosiDanijels ima čime da se ponosi

Berry Mix po meni vrhunska tecnost!

Staro 19-01-2015, 09:52   #565
BigBud
Banned

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 459
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 0
BigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvaluBigBud je za svaku pohvalu

RL Cola ne voli niske otpore i bolja je od Joyove, bombonastija je.
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2015, 10:59   #566
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

RL Bright Tobacco je meni prava duvanska - cigareta- dim - pepeljara aroma bez "prljavih nogu". Ne parim je cistu, dodajem je u svoj mix da ga "zapepelim". Do sada nisam nasao neku aromu koju bih mogao umesto nje da upotrebim, pa ako neko zna...
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2015, 13:04   #567
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 46
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 163
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

TPA Black Middle na 2.5 je meni bio sličan sa RL Bright Tobacco.
Ali, ja u oba osećam - livadsko-cvetni med. Duvan ni u naznaci.
Doduše, i RL sam koristio 3x razblažen sa PG.

Tako da ja nisam merodavan
Ali, ko zna.. ako još neko imao slično iskustvo - možda je TPA ipak jedan od kandidata.

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2015, 13:51   #568
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,536
Nivo reputacije: 1170
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Cini mi se da je vec bilo price. RL Bright Tobacco = FA 7 Leaves
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2015, 13:55   #569
simke1312
Aktivan član

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 11
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 20
simke1312 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Danijels Vidi poruku
Berry Mix po meni vrhunska tecnost!
Stigle su mi RL tečnosti danas, evo sada već sat vremena parim Berry Mix i prvi utisak je oooodličan. Možda najbolja voćna tečnost koju sam do sada probala. Videću da li će mi se smučiti vremenom, ali za sada sam oduševljena.
simke1312 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2015, 03:46   #570
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 40
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
Nivo reputacije: 29
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

simke1312 imash li nekakav problem sa gubljenjem custva ukusa (vaperskim jezikom) sa RL tecnostima? Ja ih izrazito postujem zbog toga sto su dosta ciste i malo prljaju grejac atomizera, ali ipak smatram da su dosta agresivne. Dali je to zbog kolicine arome u njima ili to sto su po sastavu vishe PG, poima nemam. Znam da cesto mogu osetiti miris u prostoriju koji ostaje od njih pri parenu, (osecaju je i drugi), ali takodze znaju da mi utupe custvo ukusa posle 15tak minuta parenja, a paralelno osecam i da mi iritiraju grlo (dodatno imam dosta osetljivo grlo i sklon sam cestih upala istog).
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:12 sati.