Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2019, 21:33   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,375
Nivo reputacije: 254
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Ofrf gear rta

Gear rta dolazi u sledecim bojama:

- Blue
- Gold
- Black
- Gunmetal
- Silver
- Rainbow

Specifikacija:

- Precnik: 24mm
- Visina: 24.6mm
- Kapacitet: 2.3ml / 3.5ml

U pakovanju:

- OFRF Gear RTA
- Extra Tube (3.5ml)
- Clapton Coils
- Japanese Cotton
- Extra Orings
- Extra Drip Tip
- Extra Screws
- User Manual

Ofrf gear rta je atomizer koji koristi samo jedan grejac, a gear rta je veoma mali atomizer. Pakovanje je vrlo lepo jer se u pakovanju dobija, bubble staklo, dva drip tipa, a dobijaju se i grejaci i vata. Od detalja na atomizeru ispod drip tipa se nalazi zubcanik, a od gravura imamo na komori gravuru "Ofrf" i imamo gravuru "Gear". Sa donje strane atomizera se takodje nalaze gravure "Gear" i "Ofrf". Kvalitet izrade atomizera je prilicno dobar, nemam zamerke na kvalitet, navoji su dobri i sve je kako bi trebalo da bude.

Ovaj atomizer koristi 510 drip tipove, tako da ovde necete biti u mogucnosti da koristite 810 drip tip sto ce biti mana za nekog. Na atomizeru stize 510 drip tip, a takodje u pakovanju se dobija jos jedan 510 drip tip. Drip tipovi su vrlo slicni, razlika u precniku rupe. Ja licno vise volim da koristim drip tip sa sirom rupom. Sto se tice samog izgleda drip tipa, po meni je drip tip okej, ali u principu vise volim 810 drip tipove. U slucaju da vam se ne svidja drip tipovi koji stizu uz atomizer mozete ovde koristiti bilo koji drugi 510 drip tip.

Ovaj atomizer se puni odozgo, na top capu ne postoje nikakve gravure, medjutim zaista lako se top cap odsravljuje, apsolutno bez ikakvih problema. Kada se top cap skine mogu da se vide dve velike rupe za sipanje tecnosti, moze da se sipa bez problema iz bilo kakve bocice, rupe su prilicno velike. Takodje atomizer uopste ne curi kada se dosipa tecnost.
Uz atomizer se dobija obican stakleni tank i kapacitet tog tanka je je 2.3ml, mozda ce nekom odgovarati ovaj kapacitet ali za mene je 2ml prilicno malo za ovakav atomizer. Takodje u pakovanju se dobija i bubble stakleni tank, kapacitet sa ovim tankom je 3.5ml, sto je dosta bolje za mene i ja koristim ovaj tank.

Na build decku se nalaze 4 srafica tako da vam nece biti problem bilo kako da motate grejac. Sto se postavljanja grejaca tice, grejac se postavlja veoma lako, a srafici su dobri. Vata se takodje postavlja veoma lako, ne verujem da ce bilo ko imati problema. Uz atomizer stizu dva grejaca i vata sto je vrlo lepo. Dobijaju se clapton grejaci, a otpor jednog grejaca je 0.33ohm, takodje na kesici stoji naznaceno da je najbolje koristiti ove grejace od 40-55w. Na prstenu za vazduh se nalaze dve rupe za protok vazduha i sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani. Takodje prsten za vazduh moze da se skine sto je lepo jer tako bolje mozete da operete atomizer i zamenite o ringove.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Ovo je prilicno kvalitetan atomizer po mom misljenju i prilicno je lak za upotrebu, tecnost se sipa bez ikakvih problema, a grejac i vata se takodje postavljaju vrlo lako. Meni licno se svidja drip tip sa sirom rupom i koristim njega, ali ovde ne mogu da se koriste 810 drip tipovi. S obzirom na visinu samog atomizera kapacitet sa bubble staklom je okej. Ja koristim grejac koji je bio u pakovanju i meni najvise odgovara da koristim ovaj grejac na 40w, atomizer natapa vrlo dobro, a takodje atomizer ne curi. Gustina pare je vrlo dobra, mogu reci odlicna, a sto se arome tice, mozda jedan od najboljih atomizera za aromu po mom misljenju, vrlo sam zadovoljan aromom. Sto se vazduha tice, kada je vazduh otvoren skroz do kraja vazduh je mogu reci malo restriktivan, to jest nema previse vazduha, ali sto se mene tice je okej, jer ja malo zatvorim vazduh na atomizeru. Moram da naglasim da se vazduh malo teze podesava dok je atomizer na modu, voleo bih da se ovde nalaze neke gravurice. Sto se mene tice, gear rta je jedan od boljih atomizera, pogotovo ako trazite atomizer za dobru aromu i atomizer koji je lak za koriscenje, tako da gear atomizer ima preporuku.

Mane:

- Ne mogu da se koriste 810 drip tipovi
- Voleo bih da postoje gravure na prstenu za vazduh

Dobre strane:

- Odlican kvalitet izrade
- Tecnost se lako sipa
- Ne curi
- Lako postavljanje grejaca
- Lako postavljanje vate
- Atomizer je malih dimenzija
- Bubble staklo
- Grejaci u pakovanju
- Vata u pakovanju
- Jos jedan drip tip u pakovanju
- Drip tipovi su udobni
- Aroma je odlicna
- Para je gusta
- Prsten za vazduh moze da se skine

Kod:
https://www.sourcemore.com/ofrf-gear-rta-vape-tank.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:44 sati.