Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-08-2014, 22:17   #646
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 219
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: FlavourArt gotove tecnosti

Ja danas svratio do apoteke da uzmem spriceve za miksovanje i vidim FA stoji na celu kao tablete za grlo i zvake. Rekoh ajd' da uzmem jednu i kupim virdziniju. Natocio u tank, kad ono med. Ako se secate, zimus sam greskom od ambrele dobio aromu meda, to je izgleda bilo spremno da se puni kao virdzinija samo sto su malo preterali sa procentom arome pa natocili i zalepili drugu etiketu. Smarao ja njih posle da mi salju ponovo pa su izbacili tecnost u prodaju i sad vidim da je med u stvari virdzinija samo ima vise arome. Sipam jedno pa drugo, kao da nisam ni menjao tecnost.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2014, 23:52   #647
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 50
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 29
Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu

Jbg, omakla se babi tegla meda u kazan dok je muckala FA tecnosti.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nigga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 00:10   #648
Chiral
Senior

Pohvala: 526
Pohvaljen: 254
Nivo reputacije: 73
Chiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosiChiral ima čime da se ponosi

Ako vama iz Makedonije odgovara i nemate problema sa carinom, poslacu vam tecnosti koje zelite iz Srbije. Ionako idem cesto u postu. Naravno bez ikakve provizije, samo platite postarinu
Chiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-08-2014, 08:38   #649
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 40
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Ja danas svratio do apoteke da uzmem spriceve za miksovanje i vidim FA stoji na celu kao tablete za grlo i zvake. Rekoh ajd' da uzmem jednu i kupim virdziniju. Natocio u tank, kad ono med. Ako se secate, zimus sam greskom od ambrele dobio aromu meda, to je izgleda bilo spremno da se puni kao virdzinija samo sto su malo preterali sa procentom arome pa natocili i zalepili drugu etiketu. Smarao ja njih posle da mi salju ponovo pa su izbacili tecnost u prodaju i sad vidim da je med u stvari virdzinija samo ima vise arome. Sipam jedno pa drugo, kao da nisam ni menjao tecnost.
Tako ti je to maestro kad ne citash sta ja ovde pishem Virginija je ubi boze blaga, ali ipak nije to meni med, vec secerna vuna - 99% sam siguran da je to to, jel FA ima sugar candy aromu u svoju DIY ponudi. Inace kad sam probao FA RY4, opet sam osetio bash tu secernu vunu iako RY4 bar po opisu originalnog recepta, treba da sadrzi karamel. Karamel jeste da se pravi od secera ali karamelizacija bi trebala ubiti slatkocu obicnog secera, a ne da bude blaga kao sherbet. Inace FA prodaje posebne arome za med, secernu vunu i karamel. Mozda neko kupuje FA Caramel od cadordzija pa bilo bi dobro da spodeli iskustvo oko blazine ove tecnosti.

Inace sam u neki review za RL Turkish Tabacco procitao komentar da Turkish u sebi sadrzi aromu meda. Ako si citao deo foruma posvecen RL tecnostima, zapazicesh da se svi zale na miris koji Turkish ostavlja i koja ih potseca na mokracu. Epa taj losh miris izgleda proizlazi bash od aromu meda - sto kad ovako procitash zvuci logicno. Otvori teglu meda, i postoji ogromna verojatnost da ces osetiti takav tezak miris koji te moze potsetiti i na miris mokrace (do dushe zavisi i od samog meda). Ovo ti objasnavam za da sam procenish dali to si osetio u Virginiju je med ili secerna vuna (ili karamel ali u ovo cisto sumnjam).
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 09:03   #650
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno FlavourArt gotove tecnosti

Meni FA Shade vuce malo na med, potpuno drugacije od ostalih "slatkastih" aroma (koje sam probao).

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 09:25   #651
evaporate
Iskusan član

evaporate's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 40
Pohvala: 119
Pohvaljen: 48
evaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putuevaporate je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Chiral Vidi poruku
Ako vama iz Makedonije odgovara i nemate problema sa carinom, poslacu vam tecnosti koje zelite iz Srbije. Ionako idem cesto u postu. Naravno bez ikakve provizije, samo platite postarinu
Chiral hvala na ponudi, ja ipak mislim da gore dole nije da ne postoji nikakav izbor. Eto imamo FA i RL i 4 joyetech od cadordzija, neke tecnosti na bazu inawera aroma od bugara (InnovationBG), dekang od i-feel, a mozda i Liquideo, Valeo i ostale od Joyetecha jel i-feel srpski sajt kaze da nude i te firme. Naravno kad uspemo da pronadzemo gde se nalaze jer imaju samo neku facebook stranu na koju nisu ni mapu stavili, ali vazno su stavili neke spotove sa Severinom i Cecom kako puse i-feel cigarete (to je taj makedonski salabajzerizam).

Dodatno imamo i taj "ovale" koji prodaju svoje tecnosti koji po dizajnu kutijice su identicne sa Joyetechovim tecnostima, ali su drugi nazivi (valjda i ukusi) samo sto su josh skuplji od Joyetechovih 1 344 vashih dinara (700 nashih denara) za 20ml tecnosti za koje sam (kao sto sam vec napisao), ubedzen da u sebe sadrze suze jednoroga, ili ih mozda muckaju device, a ne babe kao sto je to slucaj sa FA

Inace limit na postananske pratke nam je 24 eura (racunajuci iznos postarine), od 24-48 eura samo PDV, nad 48 placa se PDV i carina. Veci problem je sto nam je posta u haosu. Necu sad ovde da krsim pravila i da izgleda da sirim nacionalizam ali recimo da 20 godina posta je pod kontrolom "shvedzana" pa je jedan od direktora - rodzak generalnog ciji stajling se sastoji od crnu koznu bezbol kapicu koju nosi i na svecenim prijemima i koji je ustvari bivshi "borac za covekova prava" i clan "oslobodilacke armije" - pre godinu dana zapalio glavnu postu jel je covek ili ostavio uklucen reso u kancelariji ili je bacio nedoizgasnuti pikavac u kantu za smece i otisao da se malo proseta. Postar u mom naselju u koju spadam u malcinstva je mudzahedin - ne preterujem, standard ono bradica, krace nogavice na pantalonama i tako to . I vrh toga je da kradu pratke na veliko. Bog zna dali ce meni dospeti nesto na kucnu adresu, a da nije preporucena pratka - pre par godina 3 puta su mi krali pratke sa besplatnim CDima (Ubuntu Linux), dok su iste porucene u isto vreme na drugu adresu stizali kod mog druga koji zivi u drugom naselju.
evaporate nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 10:15   #652
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kako god bilo virdzinija ne moze da bude ni med ni secerna vuna vec duvan. To sto pune sta stignu i nalepe etiketu proizvoljno je smesno. E sad vezano za secernu vunu, zavisi i na koliko V koristis bateriju. Ja sam sa aromom meda dobijao nesto slicno przenom seceru kad sam na grejacu od 1.8 ohm-a pojacao bateriju na 4V.
Staro 03-08-2014, 10:33   #653
Iva
Veteran

Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,319
Nivo reputacije: 277
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Ja vas bas citam pa se cudim kakav med , vune i ostale trice ... pa odem pa mirisem stare bocice u kojima jos ima dosta tecnosti ... i nista mi nije jasno ... duvan je duvan

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 11:04   #654
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 678
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 146
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

E super,ja sam pre par dana kupio Maxx blend i Virginiu na 18mg,pošto do sada nisam probao,toliko sam očekivao a sad ispade da očekujem med i šećernu vunu.Pa dobro,nije prvi put.Javiću kad otvorim Virginiu da li sam prošao isto kao Maestro.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 11:13   #655
maestro
Veteran

maestro's avatar

Citat:
Originalna poruka od Iva Vidi poruku
Ja vas bas citam pa se cudim kakav med , vune i ostale trice ... pa odem pa mirisem stare bocice u kojima jos ima dosta tecnosti ... i nista mi nije jasno ... duvan je duvan
Pa sto mirises bocice, probaj pa javi kakav je tebi ukus virdzinije.
Staro 03-08-2014, 11:36   #656
Iva
Veteran

Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,319
Nivo reputacije: 277
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Probala ... ukus pravog zlatnog duvana bez ikakvih slatkih primesa
al bocica je kod mene skoro 6 meseci
Nisam je koristila jer je 18 mg i to mi je prejako ali mogu da dodajem ponegde da dobijem tu nijansu

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 11:43   #657
maestro
Veteran

maestro's avatar

Kod mene je datum proizvodnje 8.04.2014. Verovatno su tu seriju izbrljali domacinski.

Staro 03-08-2014, 11:59   #658
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 678
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 146
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Na ovoj koju sam ja kupio datum proizvodnje je 22.05.2014,sutra javljam kakva je.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2014, 14:14   #659
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

FA virdzinia, 30 ljudi koje vidjam svakodnevno (posao, kuca) svi do jednog su komentarisali: opet pusis tu secernu vunu.
Meni ukus nije 100% takav, recimo da je blato ili budj pomesana sa scernom vunom, sa tim sto sam secernu vunu detektovao posle vise ponovljenih komentara.
Nisam nesto lud za tom tecnoscu, ali jedno vreme sam je slatko pario, generalno volim tu oporu notu u duvanskim FA tecnostima.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-08-2014, 18:38   #660
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 31
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

I kod mene FA cuban supreme izbrljan do j..!!! Ma nema šanse da ga parim!!! Nekako sam progurao virginiu i desrt ship ali ovo neide!!! Ide na oglas!!

nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
flavour arts, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:59 sati.