Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-11-2018, 12:24   #166
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,156
Pohvaljen: 577
Nivo reputacije: 106
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pocetnicka oprema - neke od kombinacija

Nisi morao da citiraš, doći će čika c-hell da te grdi
Da da, poseduje, dodao sam to u svom postu. To je dobra strana da nešto ne podje po zlu, ali ti ne može mnogo pomoći dok učiš da montiraš grejače za Rta.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 12:27   #167
Milivoje Lampa
Aktivan član

Milivoje Lampa's avatar

Registrovan: Sep 2018
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 6
Milivoje Lampa je na dobrom putu

Onda cu da se druzim jos malo s ovim modelom dok ne naucim jos nesto vise. Ovi fabricki grejaci ne traje bas dugo tako da sve moram da narucujem na umbrelinom sajtu jer su nam zatvorili jedini vape shop. Tako da moram da napravim neke zalihe fabrickih grejaca dok ne budem spreman da probam neki malo ozbiljniji mod. U svakom slucaju hvala na odgovoru.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Milivoje Lampa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 12:45   #168
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 497
Pohvaljen: 644
Nivo reputacije: 125
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

Zar u Nišu nema ni jedan vape shop? Ili to misliš samo za Umbrelin.
Pa da Niš je iqos

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-11-2018, 12:47   #169
Milivoje Lampa
Aktivan član

Milivoje Lampa's avatar

Ma ima u nisu nego ko da ide iz pk do nisa jbg jeftinije da narucim na umbrelinom sajtu postarina 130 din nego gorivo sto cu da potrosim do nisa i nazad za ne znam 2 grejaci i tecnost.

Staro 21-11-2018, 12:50   #170
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Imaš online da poručiš od prodavnica iz Kine, ima ih u donjem delu foruma u podforumu za prodavnice.

Za mod sa 2 baterije preporučujem dosta edukacije i prevashodno nabavku eksternog punjača za 18650/26650 baterije. Nisu skupi, ima na netu za manje od 10$ Liitokala lii-202 koji mogu slobodno da preporučim, a ima i skupljih, sve je stvar izbora. To bi bilo dobro da znaš, baterije ne preporučuju da se pune u samom modu zbog niza rizika, ima na forumu tema o tome.

Ima i modova sa integrisanom baterijom kao što je tvoja, samo što su regulisani i imaju displej.
Eleaf istick Power, Eleaf Ikuun i200, samo na primer, i oni su jeftiniji.

Od modova sa dve baterije ima svašta danas, a verujem da tebi ne bi vršio posao mod sa jednom baterijom, jer za d2l atomizere sa niskim otporima potrebno je imati veći kapacitet baterije, kao i podeljeno opterećenje na dve baterije kako bi mogle da postignu. Malo još čitaj forum i biće ti jasnije, da ne razglabam ovde kada postoje teme za to.
Primeri su Ijoy Captain pd180/270, Smok Majesty, Voopoo Drag, Vaporesso Revenger, Eleaf Invoke, ima raznih modova koji se mogu naći u cenovnom opsegu od 20-60$, i svi rade približno, osim što su neki bolji po kvalitetu izrade. Danas je tehnologija dosta napredovala...
Gledanje @Betrayer - ovih recenzija na jutjubu takodje pomaže.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Staro 21-11-2018, 12:55   #171
Milivoje Lampa
Aktivan član

Milivoje Lampa's avatar

Sad kad sam bio u italiji kod majke vido burazer od tetke ima taj eleaf ikuun i200 lep mod sa integrisanom baterijom od 4000mah ali onaj fabricki melo 4 atomizer zestoko ****** ovaj moj ello duro mi se cininogo bolje. Sve u svemu fin mod gore kod njih kosta nekih 70 €.

Staro 21-11-2018, 12:58   #172
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Online iz Kine, i fini mod može da košta duplo manje. Malo pogledaj po netu. To su isti modovi od istih proizvodjača, ako gledaš na sajtovima koji se reklamiraju na ovom forumu.

Staro 21-11-2018, 13:01   #173
Milivoje Lampa
Aktivan član

Milivoje Lampa's avatar

Ma video ja na aliexpressu isti takav kosta 25-30€. Inace sam pre ove ijust 3 imao neki justfog j-easy 9 sa nekim q16 atomizerom ali mi bilo preslabo pario sam neke tecnosti od 16-18mg/ml i uvek me vukla cigara da zapalim. Sa ovom ijust 3 i koncentracijom nikotina 4.5mg/ml sa odnosom 70/30 vg/pg sasvim sam zadovoljan ne vuce me cigareta cak je pocela i da mi se gadi.

Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 13:05   #174
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Tako treba. Na Aliju treba samo paziti od kog prodavca kupuješ, inače može svašta dobro da se nadje. Naravno ne no-name brendovi.

Staro 21-11-2018, 13:36   #175
Milivoje Lampa
Aktivan član

Milivoje Lampa's avatar

Ma vidjao i kod nas isto ko na aliexpressu al kosta 4 puta skuplje a verujem da je kvalitet isti.

Staro 08-01-2019, 18:55   #176
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 502
Pohvaljen: 314
Nivo reputacije: 54
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Milivoje Lampa Vidi poruku
Ma video ja na aliexpressu isti takav kosta 25-30€. Inace sam pre ove ijust 3 imao neki justfog j-easy 9 sa nekim q16 atomizerom ali mi bilo preslabo pario sam neke tecnosti od 16-18mg/ml i uvek me vukla cigara da zapalim. Sa ovom ijust 3 i koncentracijom nikotina 4.5mg/ml sa odnosom 70/30 vg/pg sasvim sam zadovoljan ne vuce me cigareta cak je pocela i da mi se gadi.

Svi smo razliciti, ja upravo koristim tu justfog, na 7 mg nikotina i ne vuce ve cigara uopste. Svanulo mi posle cubisa pro. Samo sa ovom justfog q16 smaranje je punjenje atomizera - odozdo, nije bas jednostavno menjanje grejaca kao kod cubisa pro, i mali je tank, uglavnom nista vom kitu ne ide u prilog kad se poredi sa onim sto am imala - ego mega twist 2300+ cubis pro, ali jednostavno cubis pro i ja nismo se nasli, a ovaj pocetnicki kit mi zaista zavrsava posao, tako da ga ne bih bas odbacila za pocetnike. Na aliju moze da se nadje kit i za 10 evra, 5 grejaca za 4,5 i vozi.
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2019, 12:05   #177
ProFussy
Nov član

Registrovan: Feb 2019
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 4
ProFussy je na dobrom putu

Ja sam u nedoumici oko prve opreme, mozda neko moze da me usmeri.
Dvoumim se izmedju Joyetech AIO D22 XL (4ml/2300mAh) i obicnog AIO (2ml/1500mAh).
Meni je potrebno da je mouth to lung, da nema mnogo pare i da uredjaj ne guta e-tecnost kao lud. Opet, sa druge strane htela bi da baterija traje duze.

Mene zanima da li bi ovaj AIO XL bio previse za mene :/ a favorit mi je po svemu.
ProFussy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2019, 12:09   #178
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ramisli mozda i o Joyetech exceed, probao sam ga, sa grijacima 1.2 Ohm odlican mtl

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2019, 12:28   #179
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,056
Pohvaljen: 553
Nivo reputacije: 112
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Bolja je Exceed varijanta.Jedina prednost tog AIO su trajniji grijači.Kvalitet parenja je ubjedljivo na strani exceed-a.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2019, 12:51   #180
ProFussy
Nov član

Registrovan: Feb 2019
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 4
ProFussy je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Ramisli mozda i o Joyetech exceed, probao sam ga, sa grijacima 1.2 Ohm odlican mtl
jedva sam odluku svela na ova dva modela, jos sad da ubacim i treci necu se nikad odluciti.
Je l neko probao D22 XL?
ProFussy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:57 sati.