Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-01-2019, 19:30   #91
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 54
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 16
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

ja sam do sada koristio kantal AWG 29, 0.28mm, 2.5mm dijametar, sledeci put cu probati na 2mm
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2019, 19:53   #92
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 49
Pohvala: 325
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 34
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

@Raka 1971
Aj kad kažeš moguće, glindžav je taj coil , vratim sutra pa probam. Bers me najviše privlači da ga poboljšam, mož bit i zato što ne može da se poboljša.... a tako je lep
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 06:32   #93
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 46
Pohvala: 1,749
Pohvaljen: 1,298
Nivo reputacije: 222
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od fis Vidi poruku
ja sam do sada koristio kantal AWG 29, 0.28mm, 2.5mm dijametar, sledeci put cu probati na 2mm
Isti setap na gotovo svim mtl atomizerima.Otpor 1.3-1.4oma. Meni bolje od 2mm.Ali, stvar ukusa ili navike...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 09:51   #94
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,629
Nivo reputacije: 309
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Zavisi na kom atomizeru ljidva, na bersu 2mm je odlicno ne samo zbog arome vec i kolicina vate knap za kanale.
A aroma je osetno bolja bar meni.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 09:54   #95
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 43
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 18
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 10
Boban je na dobrom putuBoban je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
I, jel moze baza od 1.5 na onaj klon velikog? I ako je silver u pitanju, jel ne odstupa previse zavrsna obrada kada se to sve ukomponuje? Nije kao ...Frankenstajn?
Može veliki klon tank na original bazu v1.5, oba silver, najnormalnije odgovara
Boban je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 11:07   #96
samposebi
Senior

samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Stavio ponovo 2mm, žica 0.32mm 7 krugova 1.17 oma. Vata nemož bolje da stoji. Hmmmm ne primećujem bolju aromu, čak bih rekao da je na 2.5m, žica 0.4, otpor 0.8 oma bolja, s tim što sa manjom žicom bolje dimi i hladnija para a teram na 9w
Staro 26-01-2019, 11:11   #97
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Nije tu problem do grejaca vec do tebe. Ako ne umes da provuces vatu kroz 2mm precnik onda batali da se zezas. 0.4mm za mtl ma milina pogotovu za ovaj tip atomizera.

I need a beer
Staro 26-01-2019, 11:16   #98
samposebi
Senior

eh ma kakvi ne umem, al ok
Staro 26-01-2019, 11:29   #99
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa kazes i sam da crvrci, prska sta vec

I need a beer
Staro 26-01-2019, 12:15   #100
samposebi
Senior

hahha ma joook cvrčalo nekad, sad šušti ko ruka po suknji. Ova tvoja postavka je cool daje odma sve na prvo dugme, čak i kad je ladan dan. Biće da ja hoću od Bersa više neg može . U svakom slučaju i treba odgovoriti konkretno, jer ne volem savete sve ima svoje prednosti i mane, dobro je ovako i onako ili sve je stvar ukusa. Mislim, takvi saveti su ko vremenska prognoza, sve ti kažu al ne znaš i dalje šta će biti. Zato pohvala za konkretnost, ja i očekujem lični doživljaj i utisak a ne tzv. korektost, koja je bez fajde. Elem, bolje mi na većem koilu
Staro 26-01-2019, 13:31   #101
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 617
Pohvaljen: 118
Nivo reputacije: 47
peca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosi

Najbolje za V1.0 i V1.5, za mene

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 13:42   #102
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 3,365
Pohvaljen: 930
Nivo reputacije: 157
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Na 0.7 ohma mi nikada nije bio mtl, niti će

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 13:46   #103
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 617
Pohvaljen: 118
Nivo reputacije: 47
peca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosi

To jeste, ali za mene najbolju aromu imaju ovi grejači

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2019, 15:17   #104
samposebi
Senior

Odosmo u offf..

@Draganchica
Ako pogledaš forume i jutjubere videćeš da je klepton (najčešće ss) oko o5, 06, 07 itd. oma moderan i popularan za mtl, upravo zbog navodno bolje arome....
Zahvalili :
Staro 26-01-2019, 15:19   #105
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 611
Pohvaljen: 630
Nivo reputacije: 144
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

... i znatno toplije pare
Meni je na Bersu para topla i sa 0.32 mm kantalom..Mogu da zamislim kako bi bilo sa Klepton grejacima
Ti grejači su mi upotrebljivi za Mtl samo na visokim atomizetima sa malo više vazduha..Recimo na Squape emmotion (veća verzija)

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:23 sati.