Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-01-2019, 07:44   #121
peca
Iskusan član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 617
Pohvaljen: 118
Nivo reputacije: 47
peca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosipeca ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

Gotove ili pravljene? Dimenzije?

Sent from my ASUS_Z010D using Tapatalk
peca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2019, 12:35   #122
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,629
Nivo reputacije: 309
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

0.25mm kantal sa 0.06mm preko (ni80 i kantal) sam ja koristio i pravio i to radi na 8-9w aroma jeste malo bolja, veca kolicina pare se dobije i nije vruce.
Dobar clapton tih dimenzija se mnogo tesko mota, zica treba bas da se zategne a opet steze se zica debljine 0.06mm koja puca veoma lako. Tako da, nije los, skup je, i nisam video da postoji fabricki clapton tih dimenzija.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2019, 13:35   #123
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 49
Pohvala: 325
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 34
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Dobro evo prešao na svim atomizerima na tanki setap 1-1.2 oma.....iiiii pa moram priznati da mi je dobro, odnosno ne primećujem tu priču za klepton, kao više površine za isparavanje jer je pleten, pa kao više arome, ali ono što je definitivno bolje je kraći puf.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2019, 13:47   #124
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Tako je fused clapton koji dolazi uz ove atomizere verovatno je zamisljen da tako i radi, vece snage, kratki puff, malo vazduha, vise nikotina.

Dok clapton koji sam pomenuo gore radi skroz drugacije, pravi razliku izmedju fused i obicnog clapton grejaca. Generalno nema potrebe za takvim grejacima sto se mtl-a tice. Obicne zice zavrsavaju posao bez problema.

I need a beer
Staro 27-01-2019, 14:08   #125
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,696
Pohvaljen: 1,266
Nivo reputacije: 233
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Slažem se, uvek treba imati na umu tehniku povlačenja, često je ljudi zaboravljaju a vrlo je važna kod izbora atomizera i setapa.

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2019, 14:15   #126
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 458
Pohvaljen: 558
Nivo reputacije: 113
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Gledam ove inostrane recenzente i pitam se koje njihov problem,zašto kada rade recenziju za MTL aty koriste 0,40mm žicu.Jedan radi sa SS drugi kantal,ali niko živ da proba sa tanjom žicom.Vic kaže aty ima manu što je baza mala i ne može se staviti veliki grejač kako bi dobio otpor od preko 1ohm pa mora da pari na 0.78 ohm.Stavio kantal od 0,40mm širina 3mm i testira MTL na snazi od 18W.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2019, 14:19   #127
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa objasnio @Betrayer taj njihov problem i ja se apsolutno slazem sa njim. Cesto ih pominje u recenzijama

I need a beer
Staro 27-01-2019, 16:27   #128
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,868
Pohvaljen: 2,322
Nivo reputacije: 331
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

na vise nacima se pari mtl, moze i sa debljom zicama manjim otporima i vecim grejacima
nepostoje pravila koja nesmeju da se promene
ako je osoba koja pari zadovoljana sa aromom koju dobija to je najvaznije
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2019, 23:01   #129
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 605
Pohvaljen: 670
Nivo reputacije: 119
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Naravno, zato se i zove RTA. Ali, gledajući ove strane recenzente, ne može čovek da ne pomisli da pate od velikih grejača, velikih snaga i apsolutno nikome da padne na pamet tanka žica. Pobednik je ona riba sa dva coila u Fumytech Rose.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2019, 23:08   #130
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa videla 4 srafa, cemu sluze ako ne za grejce

I need a beer
Staro 27-01-2019, 23:14   #131
samposebi
Senior

samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Da se malo vratimo na temu, bez obzira što mnogi i na ovom forumu nalaze mane Bersu, pogotovo zbog manjaka vazduha (koji ja uzgred apsolutno ne primećujem), sve što više vrtim razne mtl tankove sa raznim grejačima, otporima, promerima, vatama.......... dođe mi da kupim još jednog Bersa
Staro 04-02-2019, 10:19   #132
Indoctrinator
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 25
Indoctrinator je na dobrom putu

Koristim Berserkera 1.5 evo vec 15-tak dana. Nisam koristio prethodne verzije. Meni je u pocetku bio dosta tesan cug, jer sam koristio Galaxies sa elipsastim insertom. Na svoju ruku sam uzeo onaj mali kineski srafciger i lagano ga nakucao kroz centralnu rupu kako bi prosirio protok vazduha i mogu vam reci da sam za mene dobio idealan protok ni previse tesan niti otvoren. Mozda neki ekvivalent rupi od 1,8 mm po slobodnoj proceni. Naravno ovo ne preporucujem ostalima da rade jer steta moze biti nepovratna.

Uporedjivao sam ga sa Galaxies sa istim setupom 6-7 namotaja 0,4 kantala nekih 0,8 oma
Berserker mi je bolji daje nesto guscu i masniju paru. Bolji je od Galaxies. Sto se tice samog atomizera dobro je odradjen ne curi nema fals vazduha ni zere, znao je pri novom setapu malo da zagrgolji, al samo malo. Bolje radi ako je spaced coil.

Drip tip metalni sam vec ranije imao dobar je sto se tice arome i pare ali je meni ergonomski uzas.
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2019, 10:49   #133
samposebi
Senior

Ipak bolja i punija aroma na 2.5mm sa kantalom 0.4mm, 9 namotaja, 1.1 oma, prženje malo jače na 12-14w, odlično je i na 16w, duvanske kremaste arome 70/30 10mg.
Pržio ranije na 2mm kantal 0.32, 1.5 oma, od 8 do 10w
Staro 04-02-2019, 12:14   #134
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,868
Pohvaljen: 2,322
Nivo reputacije: 331
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@samposebi grejac od 2.5mm sadrzi vise vate znaci veca kolicina tecnosti samim tim i bogatija aroma
2mm grejac daje suvlju paru i sporije natapa kada se pari lancano i veca je sansa da se dobije dry hit, sve ovo sto sam napisao neznaci nista jer neke osobe zbog nekih razloga vise vole grejace od 2mm
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2019, 12:44   #135
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 26
E-cig: 101
Pohvala: 1,196
Pohvaljen: 762
Nivo reputacije: 128
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

2.5mm grejac povlaci obicno i vecu snagu i samim tim topliju paru. Ja koristim samo 2mm, bas iz ovih razloga

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:01 sati.