Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-04-2019, 00:06   #16
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: G-PRIV Baby+Savour
Pohvala: 20
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 14
MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Pomoc

nije ni ovo zdravo, jeste zdravije, ali ima ljudi Kojima ovo vise smeta nego cigarete. mozes to da pogledas I procitas iz iskustva korisnika. ja jos parim, ali ovo da ostavis, tesko, veruj mi.za par god nosices mod I atomizer kao cuclu. hehe.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
MIKE TYSON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2019, 00:07   #17
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 30
Pohvala: 294
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

bolje nego paklu i upaljač

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2019, 00:08   #18
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu

to da. slazem se

Staro 01-04-2019, 00:08   #19
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 342
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 217
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Najvazniji je razlog, ja licno znam 2 slucaja iz mog okruzenja koja su uspesno batalila duvan bez prelaska na elektronske. Prvi je bio poskupljenje pa svrbelo po dzepu, drugi je bio kad je doktor rekao noga ili duvan, sve ostalo je bilo uzaludno.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2019, 00:09   #20
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

ja zato kazem, posto je mesec dana bez cigareta, da tako nastavi.

Staro 01-04-2019, 00:13   #21
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 30
Pohvala: 294
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

čovek je lepo rekao da je 2 nedelja bez cigareta i da je ostavljao i vraćao se posle mesec dana, očigledno vidi da mu se to bliži i hoće neku zdraviju varijantu. ja znam i čoveka koji godinama ne mrda sa početničkih e cig i sve super ne skuplja sve živo kao što mi očigledno radimo haha

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2019, 00:14   #22
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

ja sam rekao moje iskustvo, slazem se sa tobom. ima nas raznih

---------- Post dodan 01-04-2019 u 01:16 ----------

pre mi je odgovara I protank, sada, ja mislim da menjam vise atije nego carape. I nista mi ne odgovara. nije to atija, do mene je. a sve isto skoro. ovo je zaraza koja me ne pustaaaaa

Zahvalili :
Staro 01-04-2019, 07:48   #23
BlazeR_420
Senior

BlazeR_420's avatar

Registrovan: Jul 2018
E-cig: FUCHAI123 ALIEN220 QC200
Pohvala: 179
Pohvaljen: 232
Nivo reputacije: 54
BlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosiBlazeR_420 ima čime da se ponosi

sve je to u glavi….
BlazeR_420 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2019, 21:59   #24
apotekar
Senior

apotekar's avatar

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 931
Pohvaljen: 982
Nivo reputacije: 152
apotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvaluapotekar je za svaku pohvalu

Ja sam skoro razgovarao sa čovekom koji, ako dobro pamtim više od 6 godina koristi T2 atomizer(prastari, zaboravljeni, totalno nepoznat novim pariocima) i jednu jedinu duvansku aromu. Menja samo baterije i atomizere kad više ne rade kako treba. Nisam mogao da verujem Uglavnom, nije ovo naše zdravije, već manje štetno. Koliko manje štetno, vreme će pokazati. Nazad na temu, baterija/mod, za početak šta god što ima regulisan režim, ati samo mtl. Stvarno nema smisla počinjati sa sub ohm atomizerima na 50+ wati. Moja preporuka za atomizer bi bio eleaf Lemo drop koji je sad džabaka u domaćim radnjama, jednostavan za namestiti, ima gomila tutorijala na youtube. Naravno, treba malo živaca i volje. Nadam se da sam pomogao.
Pozdrav drugari.
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2019, 19:33   #25
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,195
Pohvaljen: 980
Nivo reputacije: 187
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Voleo bih da upoznam tog tipa sa T2, čovek našao šta mu treba i ne mrda dalje, to jako poštujem, nikotin fix i ćao.

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-04-2019, 19:48   #26
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 959
Pohvaljen: 473
Nivo reputacije: 99
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Mene je navukao na ovo kolega koji je godinama koristio t2 i hangdinu ry4 tečnost sa ft.Prošle godine je kupio dva cuboid minija i dva klona berserkera i siguran sam da će to koristiti godinama.Mjesečni troškovi za vejp na minimumu.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2019, 12:23   #27
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 420
Pohvaljen: 540
Nivo reputacije: 106
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

tako i moj prijatelj. Pari već 4 godine, ima dva moda, dva atija i dve tečnosti i 4 baterije i ne mrda. Sam pravi te tečnosti i to jako dobro, ne zna za ovaj forum

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2019, 10:27   #28
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 92
Pohvaljen: 203
Nivo reputacije: 33
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Sve mi se čini da će kod mene biti vrlo sličan razvoj događaja.
Nakon početne euforije, situacija se smirila. Nestala je potreba da imam 15 modova i trenutno mi je više nego dovoljno ovo što imam.
Smanjila sam i broj novih tečnosti koje probam, sad sam pre za varijantu nekoliko provereno dobrih.
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-04-2019, 11:53   #29
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 342
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 217
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Baterije punis na isti nacin, sve standardno?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:49 sati.