Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-04-2019, 09:29   #1
JasminaM
Aktivan član

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 52
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 7
JasminaM je na dobrom putuJasminaM je na dobrom putuJasminaM je na dobrom putu
Uobičajeno Početnicke dileme

Prvo mi je trebala vecnost da uopste probam, pa da odlučim sta bi bilo ok za mene, za pocetak.. Pa onda koju tecnost...
Ovo je ipak sve mnogo opsirna tema
No, uzeh Joyetech eGo ONE Version 2, i parila sam prvo bubblegum, a sad neki cookie
Lagane arome, duvanske su mi too much
Koji mod/atomizer mtl bi jos dosao u neki izbor? Da nije kabat

---------- Post dodan 22-04-2019 u 10:30 ----------

I koja je tecnost tako da kazem lagana, a ima kod nas.

Moderator poruka
U PRVIH 15 MIN OD PISANJA POSTA KORISTI OPCIJU EDIT ZA DODAVANJE NOVIH DELOVA U POST

JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2019, 11:31   #2
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 428
Pohvaljen: 387
Nivo reputacije: 69
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Početnicke dileme

Zavisi koje tecnosti volis vocne ili duvanske a imas i duvanske sa vanilom i keksom ili duvan sa karamelom i vanilom.. Sto se tice atomizera ako pravis grejace i koristis vocne ili kremaste tecnosti Sirena 2 je top,mada i Galaxies je odlican i za duvane i za vocke..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2019, 11:43   #3
JasminaM
Aktivan član

JasminaM's avatar

Citat:
Originalna poruka od Pablito Vidi poruku
Zavisi koje tecnosti volis vocne ili duvanske a imas i duvanske..

Ja sam inace i pre pusila slabe cigarete, a sad mi se svidjaju vocne i krem arome. Vocne ne preslatke, smori dugo jedan ukus. Sad parim Ellas shortbread biscuits

E da, ma gotove grejace, 1ohm.. Nisam jis level da pravim, mada probala sam pravljen grejac 0.5 i nesto mi ne valja.. Udavi me

Moderator poruka
NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG

Staro 22-04-2019, 11:51   #4
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Godine: 30
Pohvala: 278
Pohvaljen: 320
Nivo reputacije: 60
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

0.5 je mnogo za mtl zato je davilo, ali da probaš pravljene od 1ohm pa na gore videla bi šta je mtl šalu na stranu, nije nikakva nauka to pravljenje grejača iako ti se sad čini da jeste a i više se isplati od gotovih grejača.

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-04-2019, 12:02   #5
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 428
Pohvaljen: 387
Nivo reputacije: 69
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@CatVape je u pravu probaj da napravis grejac od 1-1,3ohm i videces da je ekstra a napraviti grejac i postaviti nista prostije,mada svi su u pocetku mislili da je nauka ali nije..

Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2019, 12:46   #6
JasminaM
Aktivan član

JasminaM's avatar

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
0.5 je mnogo za mtl zato je davilo, ali da probaš pravljene od 1ohm
Vratila sam onaj prvi grejac, 1ohm sad je ok
Ma gde bre da motam jos zicu uf
Mada... Ima ko je voljan da mi napravi grejace, nego se ja vise neckam, kao da su fabricki jelte bolji.. Nemam iskustva

---------- Post dodan 22-04-2019 u 13:48 ----------

Citat:
Originalna poruka od Pablito Vidi poruku
@CatVape je u pravu probaj da napravis grejac od 1-1,3ohm i videces da je ekstra a napraviti grejac i postaviti nista prostije,mada svi su u pocetku mislili da je nauka ali nije..

Vidim sebe za koji mesec, motam neke lude grejace, oko mene 20aroma, 3 moda ������

Moderator poruka
U PRVIH 15 MIN OD PISANJA POSTA KORISTI OPCIJU EDIT ZA DODAVANJE NOVIH DELOVA U POST
NE CITIRAJ POST NEPOSREDNO IZNAD SVOG, DOVOLJNO JE NAPISATI @ime člana KOME SE OBRAĆAŠ

Zahvalili :
Staro 22-04-2019, 12:54   #7
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,532
Pohvaljen: 2,102
Nivo reputacije: 408
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Dobro nije nauka ni promeniti ulje u motoru na autu pa opet jurimo ko ce da prlja ruke mesto nas...JasminaM ako vec imas ko ce , uzmi jedanu CLR glavu pa neka ti je smota a kasnije samo menjas vatu to bar nije tesko bolje nego da bacas pare na fabricke glave

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2019, 12:57   #8
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 1,021
Pohvaljen: 771
Nivo reputacije: 179
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

+1

CLR 1 Ohm glave su spremne za korišćenje, grejač stoji horizontalno - lako je prepoznati (kao i menjati vatu kad dođe vreme), a koštaju isto, ili samo malo više nego fabričke CL

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 16:28   #9
CatVape
Senior

CatVape's avatar

CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

dajte neke kombinacije za tank i mod a da uzmem CLR glavu, da se razumemo nije za mene za mamu je, hoću da joj pored D19 uzmem još jednu kombinaciju pa da mogu ja da joj sređujem CLR glavu. šta je bitno je da se tank puni odozgo da ne curi i da mod bude tipa exceed boxa da se ne zeza oko W nego samo da pari kao i do sada

Staro 23-04-2019, 16:51   #10
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 958
Pohvaljen: 470
Nivo reputacije: 99
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Zašto joj ne bi uzela neki rta?Na puno modova možeš da joj podesiš i zaključaš vatažu da je ne može slučajno promijeniti.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 16:57   #11
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 141
Pohvaljen: 272
Nivo reputacije: 61
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ja sam za početak majci koja ima 30 godina pušačkog staža napravio kombinaciju Unimax 22 i Doggystyle 2k16.Mesec dana bez zapaljene cigarete.Konstantni rad baterije,grejač 1,10 ohm,nikotin 6mg i tako joj naj više odgovara.Bateriju puni na 2-3 dana,jedini problem što oko punjenja tanka i zamene grejača moram sve ja da odradim.Ali takođe tražim neki atomizer koji će nekako skontati da sama menja grejač i lakši za punjenje.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 16:58   #12
CatVape
Senior

CatVape's avatar

@Gaga Kanasta razmišljala sam i o tome ali ovo mi je nekako sigurnija opcija. što se tiče te opcije znam šta da joj uzmem jer joj se sviđa moj galaxies a za mod je lako zato bih neke od ovih kombinacija pa da odlučim

@Mad AG pa to, zato imam utisak da bi joj CLR glava više odgovarala, stvarno ne znam šta da radim

Staro 23-04-2019, 17:05   #13
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 1,021
Pohvaljen: 771
Nivo reputacije: 179
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Od Joyetech samo TFTA AIO je kompatibilan sa CLR grejačima, a da je top fill. Dobar je, samo dizajn može biti problem ili cena.

2300 mAh, dva režima rada, itd

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 17:10   #14
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 141
Pohvaljen: 272
Nivo reputacije: 61
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Očigledno da vape industrija nije razmišljala da prilagodi neke uređaje za starije korisnike koji nisu toliko spretni i nemaju dobar vid da sami motaju grejač i pune tečnost kroz male rupice na atomizeru,a kamo li da podešavaju wate i volte.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2019, 17:22   #15
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Compatible tanks for CLR coils.
Compatible tanks

Wismec Venti Tank: 30mm 5.8ml (excellent capacity)

VaporFi Rebel 3 Tank: 30ml 5.8ml (basically an exact copy of the Venti tank)

Wismec Amor tank: 22mm 2.5ml

Joyetech eGo ONE Clearomizer: 19mm 1.8ml

Joyetech eGo ONE Clearomizer: 19mm 2.5ml

Joyetech eGo ONE Mega Clearomizer: 22mm 4ml (leaks sometimes through air hole)

Joyetech TRON-S Clearomizer: 22mm 4ml (leaks sometimes through air hole)

Joyetech TRON-T Clearomizer: 22mm 4ml (leaks sometimes through air hole)

Joyetech eGo ONE Mega V2 Atomizer: 22mm 4ml (fantastic tank that never leaks)

Pico RTA Rebuildable Tank Atomizer: 22mm 3.5ml (requires clr adapter) (great tank with amazing flavour)

Pico-S RTA Rebuildable Tank Atomizer: 22mm 3.5ml (requires clr adapter) (great tank with amazing flavour)

Odyssey CLL Tank: 22mm 4ml

Tornado II Sub Mega VT Tank: 22mm 4ml (copy of eGo ONe Clearomizer)

Tornado II Sub Tank: 19mm 2.5ml (copy of eGo ONe Clearomizer)

Tornado II Slim Tank: 16mm 1.8ml

Tempest Tank: 14mm 1.3ml

Kangside Vamo One Clearomizer: 19mm 2ml

G3 Styled Tank Clearomizer: 19mm 1.8ml

NME DAMAS Sub Ohm Tank: 22mm 4ml

Ola X Fire Sub Ohm Tank Clearomizer: 19mm 1.8ml

Riven Tank BCC Bottom Coil Clearomizer: 19mm 2.5ml

Majesty eGo Supreme Sub Ohm Tank: 19mm 2.5ml

Thumb Styled Sub Ohm Tank: 22mm 2ml

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:15 sati.