Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-07-2019, 20:50   #316
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 418
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 44
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Juice Factory

Za***,FA.Narucivao nesto sa Jf pa zabagovao sry.

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2019, 20:54   #317
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 191
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 34
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Samo FA i Vaporever

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-10-2019, 13:56   #318
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,996
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 206
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

probali ste ovo?
JF RY4 Super Concentrate
Kod:
https://www.juicefactory.com.au/jf-ry4-super-concentrate/

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-10-2019, 14:13   #319
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,117
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 119
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Kao Parlament samo suvlji duvan(ima smisla ovakav opis kad ga probas).
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-10-2019, 15:47   #320
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 345
Pohvaljen: 446
Nivo reputacije: 95
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Za nijansu je slađi od Parliamenta,ali imaju sličnosti i doziranje može slobodno na pola od preporučenog.Ja pravio na 2% i bilo je malko jače nego što ja volim nakon 2 meseca ležanja.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2019, 17:31   #321
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 54
Pohvaljen: 58
Nivo reputacije: 14
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

Stigle arome za Aroma-Team sajta:

Cohiba Cigars 3%
FIRST 3%
Mild Seven 2.5%
Old Captain 2.5%
Parliament 2.5%

Mala pomoc oko doziranja. Oni preporucuju izmedju 2.5% i 3% (preporuka napisana pored imena) a koliko sam primetio da na forumu se preporucuje manje. Parliment vecinom doziraju na 2% (pa i ispod), a na sajtu preporuka je 2.5%. Znam da je doziranje individualno i sve to, ali eto da pitam za vasa iskustva. Nisam imao vise vremena da pretrazim forum, nadam se da je pisano i za ostale.

Hvala!

---------- Post dodan 13-11-2019 u 18:18 ----------

Molim vas prebacite moj post u Aroma-Team temu, nisam primetio da je otvorena posebna tema :(
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2019, 18:22   #322
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 345
Pohvaljen: 446
Nivo reputacije: 95
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ne grešiš ako doziraš na 3%,a takođe ne bi pogrešio ni sa 2% doziranja,pa čak i malo manje.Zavisi od tvog ukusa.Pojedine kao što je Old Captain (Cigar) mi ne odgovaraju preko 1,5% jer ima neku jačinu neprijatnu i vuče na gorko.Sve duvanske Vaporever i JF sam probao od 1% do 3% doziranja i razlika je tu i tamo,takođe i vreme za koje sazri i bude spremno za parenje.Malo duže je potrebno da sazri za doziranje od 1,5% dok na 3% doziranja nakon 20 dana je ista tečnost kao i nakon 60 dana.To je moje lično zapažanje.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2019, 18:40   #323
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,117
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 119
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Parliament,First i Mild 7 na 2%,puno puta sam ih muckao tako. Old Captain i ja mislim da ne treba preko 1,5%.I tako mi je imala neki smek koji ne volim.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-11-2019, 18:44   #324
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 37
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,184
Pohvaljen: 1,240
Nivo reputacije: 434
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja ih sve doziram oko 2,5% mada uvek moze korekcija 0,5% gore dole...
Meni je 2.5% top...

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-01-2020, 02:49   #325
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 49
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,457
Pohvaljen: 888
Nivo reputacije: 154
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
probao sam i ovaj sample sto sam dobio uz narucene arome .radi se o breath freshener aromi .znaci dozivljaj je SKrozzzz super za ljude koji vole mentol arome i tako to .ovo je eukaliptus .znaci ,ko voli taj fazon preporuka od mene.moze se reci da sam se odusevio .

Dobio sam aromu ali ne znam doziranje.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2020, 05:23   #326
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 191
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 34
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

2-2,5%

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:25 sati.