Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2019, 21:44   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 555
Pohvaljen: 1,149
Nivo reputacije: 219
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Joyetech atopack magic

Joyetech atopack magic dolazi u sledecim bojama:

- Phantom blue
- Silver
- Black

Specifikacija sa sajta:

- Size: 101.0 x 38.0 x 18.0mm
- Battery capacity: 1300mAh
- Output: Ultra-low constant voltage
- E-liquid capacity: 7.0ml/2.0ml
- Heater: NCFilm heater (0.6ohm)
- Vape way: hold button to inhale
- Light: 7 changeable lights

U kutiji:

- Atopack magic baterija
- Kertridz
- USB kabl
- Uputstvo za upotrebu
- Upozorenje
- Garancija
- Pinceta
- Vata

Od Joyetech-a dolazi jos jedan pod sistem koji pripada Joyetechovoj atopack seriji. Ovaj pod sistem koristi NCFilm heater sto ga izdvaja od ostalih pod sistema jer ovde moze dosta da se ustedi na kupovini kertridza. Uredjaj dolazi u 3 boje, a ja imam uredjaj u sivoj boji. Kvalitet izrade je na mestu, uredjaj deluje kvalitetno i dosta je tezi od drugih pod sistema, ali je svakako vrlo pogodan za u dzep, a uredjaj je napravljen od legure cinka. Dimenzije celog uredjaja su: 101 x 38 x 18mm. Pakovanje je pristojno jer su u pakovanju ubacili 50 komada vate kako bi mogli sami da promenite vatu i takodje su ubacili pincetu.

Da krenemo od kertridza, sam kertridz je dosta veci nego kod drugih pod sistema, deo za usne je lepo zaobljen pa je okej za koriscenje sto se mene tice. Na jednoj strani kertridza se nalazi rupica za vazduh i odatle vazduh ulazi. Takodje na samom kertridzu imamo infomacije od cega je kertridz napravljen, kao i upozorenja, a takodje na kertridzu postoji prostor gde moze da se upise koja se tecnost koristi sto moze biti nekom interesantno, naravno ako ima vise od jednog kertridza pa vrlo lako moze da zna u kom se kertridzu koja tecnost nalazi.
Sa donje strane kertridza se nalazi poklopac koji se relativno lako noktom skida, ima mesta gde da se ubaci nokat i da se poklopac povuce. Kada se poklopac otvori moze se videti jedna rupica gde se sipa tecnost, rupica nije mnogo velika, sa tanjim vrhovima na bocici nema problema, dok sa malo debljim vrhom moze ostati okolo malo tecnosti jer vrh ne moze lepo da stane unutra. Kapacitet ovog kertridza je 7ml, a takodje postoji i verzija sa kapacitetom od 2ml. Sto se kapaciteta od 7ml tice, po meni je ovo odlican kapacitet jer ja volim da imam sto vise tecnosti u tanku, u svakom slucaju 7ml tecnosti ce mnogima trajati dosta dugo, mozda nekom i 2-3 dana, tako da nece biti potrebno stalno dosipati tecnost. Takodje kada se poklopac podigne, na sredini se moze videti jos jedan manji poklopac i tu se nalaze NCFilm heater i vata. Otpor heatera je 0.6ohm, a on moze da se cisti i da se samo menja vata. Sto se cisnjenja tice, nemojte da dry burnujete jer cete spaliti silikon koji se nalazi okolo vec nekom cetkicom mozete lepo ocistiti i onda zameniti vatu. U pakovanju se dobijaju 50 isecenih parceta vate pa sve sto treba da uradite je da izvadite staru vatu i ubacite novu unutra, proizvodjac predlaze da se vata menja na 3 potrosena tanka. Takodje vrlo je bitno da se vata lepo stavi unutra kako bi poklopac mogao sto bolje da legne preko vate kako ne bi bilo curenja i kako bi vata stojala lepo u mestu. Joyetech kaze da ovaj heater moze da se koristi oko 3 meseca sto je vise nego odlicno ukoliko zelite da koristite pod sistem jer pre svega sa ovim pod sistemom moze dosta da se ustedi jer cete zbog menjanja vate kupovati kertridze na oko 3 meseca sto je dosta isplatljivije.

Od detalja na uredjaju imamo sa svake strane po jednu gravuru, sa jedne strane je gravura "Joyetech", a sa druge strane se nalazi gravura "Magic atopack". Sa donje strane uredjaja su rupe za ventilaciju, a sa gornje strane je slot gde se ubacuje kertridz. Ovde ne postoje nikakvi magneti ali kertridz lepo stoji u mestu i ne mrda uopste, takodje ne moze slucajno da ispadne iz slota, a kertridz moze bilo kako da se ubaci u slot.
Na uredjaju imamo usb port za punjenje baterije, a ovde se nalazi baterija od 1300mah. Kapacitet baterije je zaista odlican za ovakav uredjaj pa ce ja mislim mnogi biti zadovoljni kapacitetom. Uredjaj radi u konstantnom rezimu rada, odnosno nije bitna napunjenost baterije, uredjaj ce uvek raditi na 2.3V.
Ovde imamo prekidac koji strci, a prekidac je vrlo kliktav i za sada lepo radi, nisam imao nikakvih problema. Takodje ovde postoji led svetlo koje moze biti ukljuceno ili iskljuceno, a ovo led svetlo je indikator baterije. Svetlo moze da se podesi da se pali svaki put kada pritisnete prekidac, a moze da se podesi i da bude ugaseno, ali ipak ce se paliti svaki put kada pustite prekidac kako bi pokazalo stanje baterije.
Uredjaj se standardno pali na pet klika na prekidac, a na isti nacin se i gasi. Za podesavanje led svetla uredjaj mora biti upaljen i zatim treba da se klikne tri puta na prekidac pa se onda jednim klikom mogu menjati boje ili moze da se svetlo ugasi. Od boja ovde imamo: crvenu, tamno plavu, ljubicastu, zelenu, zutu, svetlo plavu i belu boju.
Sto se indicatora baterije tice kako se baterija prazni svetlo ce treperiti sve brze tog se uredjaj ne ugasi.

Od zastita ovde postoje:

- 10s cut off zastita
- Zastita da se baterija ne prepuni
- Zastita od kratkog spoja
- Zastita da se baterija ne isprazni previse

Kako uredjaj radi i moje misljenje

Za razliku od drugih pod sistema na ovom podu mozemo da menjamo vatu sto mnogima znaci jer na taj nacin se moze dosta ustedeti. Menjanje vate nije previse komplikovano tako da mislim da to nece biti problem samo kao sto sam rekao vata mora lepo da se postavi kako bi poklopac lepo legao preko vate. Takodje tecnost se sipa lako ali sa manjim vrhom na bocici, sa vecim vrhom pitanje je kako cete napuniti kertridz. Takodje vrlo je bitno pre koriscenja uredjaja da podignete poklopac koji se nalazi preko vate i sipate par kapi tecnosti na vatu, a tek onda da parite. Kapacitet od 7ml je zaista odlican i po meni veliki plus. Prekidac radi kako treba i ovde postoji indikator baterije koji ja licno volim na ovakvim uredjajima. Ovde se nalazi malo veca rupa za vazduh, tako da ima vise vazduha nego sto ja volim za mtl i uredjaj bi daleko bolje radio da ima manje vazduha, barem sto se mene tice, tako da uzmite u obzir ovaj uredjaj samo ako volite vise vazduha za mtl ili ako volite veoma restriktivno dtl parenje. Vazduh ovde je vise subjektivna mana jer pretpostavljam da neki od vas vole i ovakav vazduh. Sto se arome tice, sa duvanima nisam odusevljen, dok sa vockama radi malo bolje, tacnije sa jagodom koju sam probao i jagoda se lepo oseti, pa kad sve uzmem u obzir ajde da kazem da je aroma za pod sistem solidna. Sa mojim tecnostima 60-40 vg pg bez vode, ponekad se desi da zagrgolji, dok sa 70% vg-a takodje bez vode, uredjaj radi dosta bolje i ne grgolji, tako da je moja preporuka da se koristi tecnost sa minimum 70% vg-a. Veliki plus ovde je to sto moze samo vata da se menja nekih 3 meseca kako proizvodjac kaze pa je ovo najveca prednost kod ovog uredjaja. Moj savet je da kupite ovaj uredjaj samo ako volite mtl povlacenja sa mnogo vazduha ili vrlo restriktivna dtl povlacenja, a sto se kvaliteta i ostalog tice sve je u principu na mestu.

Mane:

- Bilo bi super da vazduh moze da se podesava jer za nekog ovde ima mnogo vazduha
- Para je hladna (nekom mana, nekom dobra strana)

Dobre strane:

- Odlican kvalitet izrade
- Male dimenzije
- Konstantni rezim rada
- 1300mah baterija
- Mogucnost da se menjaju boje svetla
- Indikator baterije
- Pinceta i vata u pakovanju
- Jedini pod gde moze da se menja vata
- NCFilm koji mozete koristiti 3 meseca
- Prekidac radi dobro
- Kapacitet od 7ml
- Deo za usne je lepo oblikovan
- Solidna aroma za pod sistem
- Nalepnica na kojoj se moze napisati koja se tecnost koristi

Kod:
https://www.joyetech.com/online/joyetech-atopack-magic-kit-1300mah-7ml-2ml.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:52 sati.