Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-08-2017, 03:34   #1
ivona7
Iskusan član

ivona7's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 41
E-cig: ONYX 75W tm
Pohvala: 80
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 27
ivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putu
Smile J MiniXL i BTC/R coil

da li neko ima iskustva sa ovim? ne znam da li ne umem da podesim mod za ovaj coil, ili šta - tek sve mi tečnosti štipaju grlo, na svakom naponu i temperaturi. nalazim se u kini (na kineskom znam da brojim do 10, što je opet više, nego što većina kineza zna na engleskom), kinezi su generalno amateri, za profesionalizam unajmljuju ljude sa strane - dečko koji mi je prodao atomizer, ponudio se da podesi sve - kad nisam umrla .. kažem ja njemu - super, povuci ti sada ovo, pa uživaj malo... sa drugim atomizerima (praktično drugim tipom coil-a) i istim podešavanjima i tečnostima nemam problem, sve je normalno. ovo ne umem da naštelujem. pa ako neko ima tip, ili 2....

ivona7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 05:29   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,556
Pohvaljen: 12,454
Nivo reputacije: 1917
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: J MiniXL i BTC/R coil

Ne mogu na sajtu proizvođača da nađem btc-R btc/R...😡 (možda je R resistance u tvom tekstu)
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=6752

Jel liči grejač na ovo?

Ako liči, kažu od 15-35W
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-08-2017, 09:10   #3
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,436
Nivo reputacije: 1152
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

R je izgleda od AIR.

Ti BTC-R grejaci se prave u vise verzija

Ni200 - 0.25Ohm: TC
Kanthal - 0.5Ohm: 18 W ŕ 30W (recommandé : 18W to 30W)
Kanthal - 1.0Ohm: 15W ŕ 25W (recommandé : 15W to 25W)
Kanthal - 1.6Ohm: ?

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2017, 11:47   #4
ivona7
Iskusan član

ivona7's avatar

ivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putuivona7 je na dobrom putu

atomizer je taj sa slike, a coil je nešto slično, ali ipak četvrto

---------- Post dodan 05-08-2017 u 18:52 ----------

---------- Post dodan 05-08-2017 u 18:58 ----------

---------- Post dodan 05-08-2017 u 19:00 ----------

Staro 05-08-2017, 12:07   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,556
Pohvaljen: 12,454
Nivo reputacije: 1917
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sa tim 0,5 grejačima:

Udisanje direktno u pluća, vazduh otvoren do kraja i tečnosti slabe koncentracije nikotina. Oko 3mg/ml

Aki želiš "tradicionalno" povlačenje usta pa u pluća onda vidi imaju li u radnji te od 1,6....1,7ohm....(nejasno je koji li su). Pa tu možeš koristiti te tečnosti od 8mg/ml nikotina koje si već kupila...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-08-2017, 07:03   #6
ivona7
Iskusan član

ivona7's avatar

hvala puno na idejama i savetima. probala sam da sam spustim nivo nikotina za 30%, i mnogo je bolje, čak odlično. malo sam bolje i protresla net (pošto, kao što rekoh, u j well radnji ovde kinezi pojma nemaju), pa sam iskopala vezano za coil set da nije deo standardne ponude, nego neka inovacija, pa ću da eksperimentišem malo i sama tražim perfect settings dok ih ne nađem. ono što sam uspela da nađem vezano za coil set koji sam kupila je: Mounted fiber breaks (BIO cellulose fiber).
STAINLESS STEEL 316L, 316L STAINLESS
Available in 0.5 ohm; 0.8 ohm; 1.6 ohm
Fiber Freaks ORIGINAL is a major upgrade from their original product made from*cellulose fibres. The raw material is a lyocell from wood pulp, made from a non-toxic organic solvent. Processed in contaminant-free conditions, it offers outstanding performance when used in atomisers and offers:
A product focused on safety.
A product 100% European, with the lowest environmental impact on the market. The fibre in the cellulose used required 80% less land to produce than cotton, 95% less water and has a carbon footprint that is 30% lower.
A revolutionary capacity to absorb and vaporise eliquids, ensuring a greater vapour production at a lower coil temperature.
Neutrality in terms of flavour delivery, and an absence of flavour retention, allowing the user to switch easily between flavours.
A long-lasting product.
e sad, čačkaću i testiraću, pa apdejtujem inicijalno nesrećno iskustvo, inicirano ogromnim znanjem kineza koji mi je sve u startu setovao . hvala vam, još jednom!

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:45 sati.