Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-04-2017, 13:17   #1
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,218
Pohvaljen: 1,377
Nivo reputacije: 260
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Spica RTA (by Sirius mods)

Nesto novo, nema puno informacija trenutno, zvanicni sajt takodje ne radi.
Kod:
https://www.siriusmods.com/

dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-04-2017, 15:40   #2
caleg
Veteran

caleg's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 2,790
Pohvaljen: 2,577
Nivo reputacije: 370
caleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputacijucaleg ima reputaciju
Uobičajeno Re: Spica RTA (by Sirius mods)

More Turci,merak!!!!

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

caleg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-04-2017, 16:29   #3
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 678
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 173
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Obzirom na najavljenu cenu, ovo i u originalu moze biti zanimljivo, posebno sto dolazi sa 5 reducira za vazduh.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 12:08   #4
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 398
Pohvaljen: 671
Nivo reputacije: 150
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

Izasao je coppervape clon spica pro mtl, pa da osvezimo malo temu.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 13:41   #5
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 121
Pohvaljen: 187
Nivo reputacije: 34
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Stig'o pre 20 min.
Stavio sam ga na kupanje pa cemo da vidimo

Po prvom povlacenju (oprao sam drip tip) sa najvecim reducirom koji je bio u njemu ovo deluje da ce biti bas tesan cug
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 13:42   #6
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 398
Pohvaljen: 671
Nivo reputacije: 150
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu

ajde molim te napisi utiske kad probas.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 13:43   #7
Hobbes
Iskusan član

Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Pisem naravno
Staro 09-07-2018, 19:42   #8
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: Hotcig DX75 Primo SE
Pohvala: 150
Pohvaljen: 309
Nivo reputacije: 62
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Jesi li ga okupao do sada?
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 20:37   #9
nikolaang
Senior

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,348
Pohvaljen: 554
Nivo reputacije: 114
nikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalunikolaang je za svaku pohvalu

Da, daj malo ribanje, šta ga kiseliš...

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 21:26   #10
Hobbes
Iskusan član

Zavrseno kupanje, kiseljenje, pedikir, manikir i relax masaza

Spica Pro CopperVape klon

Izrada sasvim dobra, standardno za coppervape, makar iz mog iskustva. Navoji dobri, poneka ostra ivica, pre svega na unutrasnjim delovima deka kad se skroz rastavi. Mislim da ce mozda jedino biti problem skidanje staklenog tanka. Ja sam ga samo jednom jedva skinuo kad sam ga banjao al videcemo da'l ce oringovi malo omeksati tokom koriscenja.

Komora malih dimenzija, precnik oko 13.5mm sa sve zidovima komore.

Koristio sam ga sa 0.25mm kantalom na precniku 2mm i sa 0.32mm kantal na 2.5mm. 2.5mm precnik.grejaca je najvise sto moze da stane a i to mi se cini kao da je na ivici.
Srafovi iako mali sasvim dobri i lagano su uhvatili obe zice, 0.4mm je neki maximum sto se tice debljine, dakle nista od claptona i ostalih cuda pa ni onih za mtl.

Para je masna a aroma na dve tecnosti koje sam probao za sada ok ali najvise istice kremastu komponentu tecnosti. Za sada se jos uvek ponekad oseti metalni smek i to mi je najveca briga da ne bude kao na skylineu zbog velike kolicine metala posto ima spoljasnju komoru, unutrasnju komoru i onaj dodatak kojim se podesava visina komore.
Taj deo radi skroz dobro, kad se podigne dobija se jaci trouth hit kad se spusti smanjuje se th.
Ja ga drzim odvrnutom na jednom punom krugu iz predostroznosti ga ne spustam suvise da nedodje do short-a. Mada moze da ide 4-5 krugova.

Isprobao sam sva 3 pina (reducira) sa 3, 5 i 7 proreza. Ostavio sam ovaj najveci sa 7 posto nisam primetio neku veliku razliku osim sto je sa manjim reducirima para nesto ostrija.
Airflow ima 3 rupe od 1.5mm (ili 1.4mm) i jos dve od rekao bi 1mm. Ja ga drzim otvorenog na te dve manje rupe.
Airflow ide samo u jednu stranu tako da ne mozete recimo da otvorite samo jednu najvecu rupu. (Moze jedna mala, 2 male, 2 male i jedna vrelka, 2 male i 2 velike i svih 5)
Kad je skroz otvoren ni sa najvecim reducirom ne moze direx u pluca, makar ja ne mogu a ja mogu svasta da direktiram. Dakle iskljucivo mtl u rangu berserkera sto se tice airflow-a.
Za sada nema nikakvog curenja, slinjenja i slicno a natapanje regulisete jfc-om koji je malo labaviji i cesto se sam okrene ali za sada nisam osetio neke promene u radu.

Drip tip ce za neke kojima ne odgovara (visok i uzak) biti minus posto se koristi i kao jfc tako da mora iskljucivo taj da se koristi. Moze i drugi da se stavi ali onda nece raditi jfc. Meni idealan i mislim da je jedini fabricki koji mi do sada odgovara.

Staro 09-07-2018, 21:40   #11
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Istice kremastu komponentu tecnosti. U tom slucaju cu ga u velikom luku zaobici.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-07-2018, 21:44   #12
Hobbes
Iskusan član

Da, potpuno suprotno od VapeFly Galaxije.

Recimo u Firebomb SOS skoro uopste ne osecam onu oporu notu meda, nesto malo duvan a uglavnom se oseti neka karamelasto-kremasta nota koju sam ranije tek nazirao.
Staro 09-07-2018, 23:21   #13
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 356
Pohvaljen: 383
Nivo reputacije: 89
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Nesto izgleda kao Siren 2.. sto uopste nije lose za moj ukus
Danone je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2018, 11:11   #14
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 546
Pohvaljen: 680
Nivo reputacije: 155
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Znaci kao siren 2? Siren je meni katastrofalan za tecnosti koje ja koristim.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2018, 11:30   #15
Hobbes
Iskusan član

Sirenu 2 sam jako kratko koristio ali u osnosu na sirenu 1 para je masnija i kremastija makar po secanju posto ni keca nisam odavno koristio. Spica je mnogo tesnija i mora manji grejac.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:24 sati.