Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2017, 20:23   #1
esox
Aktivan član

Registrovan: May 2016
Pohvala: 8
Pohvaljen: 27
Nivo reputacije: 9
esox je na dobrom putuesox je na dobrom putuesox je na dobrom putu
Uobičajeno Iqos zapazanja i pitanja

Pomenuo sam Iqos uredjaj u drugoj temi gde ocigledno vlada interesovanje za detaljnije misljenje iz ugla vapera.

Prvi dan kako su najavili tako sam skoknuo do trznog centra stand iqos tamo su me sacekale 3 sexy cice gde mozete da probate i postavite pitanja no ja sam vec trazio po netu ceo dan i dosao spreman
Shvatio sam koliko je sati kada devojka prijatnog izgleda nije ni sama znala da se prvo ubaci cigareta pa onda stisne dugme za zagrevanje. ona je to radila suprotno.
Ipak odgovorila mi je na pitanje koje nisam znao a to da sva 3 modela imaju 0.49mg nikotina.
Akcijska cena: 6000 din uredjaj i box(10 paklica) heets cigareta
posle akcijske cene kako su mi rekli uredjaj ce biti 12.000 din

Da me neki vaper tada pitao sta je to rekao bih: Specijalno obradjen duvan sa ubacenim VG (za paru) i to je to od informacija sto se moze naci na netu skoro da nema nista (a trudio sam se da nadjem)

prvi utisci:

-Ukus shpreploce za bilo kog vapera skandalozno 2 ukusa i mentol varijanta
-Prva 2 uvlacenja jedva da ima pare, a kad se dobro zagreje uredjaj za nijansu vise od jedva.
-Cigareta traje 6 min ili 14 uvlacenja s tim da su prva dva uvlacenja neosetna a 6min necete nikad docekati. zatim sledi povratak u punjac(powerbank klasicni) i 5 min pauze dok se ne napuni.
-nekad cigareta ne udje kako treba pa ako ti se pusilo sacekaj sledecih 5 min da probas ponovo.

Posle nedelju dana:
-Navikao sam se na ukus shpreploce vec mi je prihvatljiviji intenzivan je i ostaje dugo u ustima.
-Izasao sam svirka ludilo, gorak ukus u ustima od iqos-a slaze se uz pivo eto prve svetle tacke.
- i dalje mi je trajanje cigarete nedovoljno al ajde pomislim nije lose manje cu da pusim, ustvari smislili nacin kako da ne odstupas od dnevne potrosnje od barem 1 pakle.
-Pocinjem da se divim malboru kako su to sve osmislili da otmu pare ljudima sa 6,1g duvana u jednoj CELOJ pakli.

Posle mesec dana:
-Ukus shpreploce je jos uvek tu i koliko sam primetio ostaje isti ili gori ako se ne cisti posle desetak cigara.
-Potrosnja je sve veca sa pakle sam presao na paklu ipo a cini mi se kako ide u pravcu 2 dnevno. 250din pakla pa racunajte....

Da napomenem isto tako da sam kroz posao imao priliku da razgovaram sa jedno desetak ljudi koji nikad nisu probali ecig i koji su presli sa analogne na iqos.

1. Niko od upitanih pa ni ja nismo imali nikakvu nuspojavu od prestanka pusenja analognih - a nabrajao sam redom sve sto sam znao. Niko nista.
Moja konstatacija je da je taj duvan natopljen VG-om pun stetnih hemikalija, ne postoji nijedna informacija na tu temu.

2.Uredjaj koji kosta sad po akcijskoj ceni 3.500din ima rok trajanja godinu dana ako se pusi jedna pakla dnevno(pitao kad sam ponovo bio u trznom centru)
znaci da posle godinu dana verovatno nece vise biti akcijske cene vec 12.000 najavljenih dinara!!! (joj sto su pametni)

3.Ja sam zabezeknut cinjenicom koliko je ljudima prihvatljivije sto pusim iqos umesto ecig od drugara,zene do roditelja i onih sto spominju antifriz.

toliko od mene
esox nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2017, 21:08   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,856
Pohvaljen: 12,845
Nivo reputacije: 1996
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

Evo šta kaže Sale

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2017, 21:36   #3
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 468
Pohvaljen: 346
Nivo reputacije: 99
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Znam samo da ako nekog vidim na ulici sa tim da cu da mu kazem el znas da ti je to stetnije od obicnih?
Mislim da ovo nema svrhe, isto duvan, isto kosta ali kao nesto satro malo zdravije. A po meni je ovo prava elektronska cigara u pravom smislu te reci.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2017, 22:03   #4
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu

Svaka cast za temu @esox .. probao i ne hvala.
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2017, 22:33   #5
esox
Aktivan član

Ako pogledas da su oni spiskali 3 milijarde dolara na ovo......

mada ljudi sa kojima sam dosad pricao imaju pozitivne utiske naravno ti ljudi nisu nikad probali vape
Zahvalili :
Staro 07-05-2017, 22:59   #6
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 418
Pohvaljen: 510
Nivo reputacije: 111
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Kako sam ukapirao ovo je skoro isto na foru onih vaporizera koje uglavnom koriste za pusenje onih biljaka za razveseljavanje, samo sto je ovdje duvan spakovan u nesto sto lici na cigaretu

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2017, 23:15   #7
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 186
Pohvaljen: 648
Nivo reputacije: 126
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Ja sam zadovoljan trenutnim statusom, ne pada mi na pamet ni da probam ovo!
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-05-2017, 23:46   #8
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 319
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Da te pitam... KAKO si mogao toliko dugo? Pa na samo čitanje teksta zasmrdilo mi je na šperploču... a šta bi bilo da probam... fuj!

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2017, 11:03   #9
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,476
Pohvaljen: 6,809
Nivo reputacije: 999
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Sale: "Ja cu apsolutno reci da je ovo zdravije od obicne cigarete."

Teske reci buduci da se ne zna cime je duvan tretiran i da li je to duvan ili ona stvrdnuta melasa koja stize u tepih rolni pa se reze da lici na duvan.

I jos sagoreva ona plastika.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2017, 22:24   #10
vvviktor
Banned

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 0
vvviktor je na dobrom putu

Ali sperploca haha. Meni se cini kao da dimim nokte ali salu na stranu. Na zalost morao sam da se skinem sa pare sa tugom u srcu ... i kupih IQOS. Skros se slazem sa Esoxovim postom ali da dodam i ovo iskustvo. Ko je dimio lulu IQOS ce mu odgovarati, bar je moj utisak takav. Navikao sam se posle 10tak dana mada svaki dan grunem malo pare 😊. Ono sto me iritira u celoj PMI prici jeste da se o stikovima tj kepec cigarama za IQOS nista nezna. Ni koji je duvan, ni sastav plasticnog filtera i sl. U svakom slucaju za ljubitelje pare ovo nije win. resenje ali ako je to put ka odvikavanju ja ga podrzavam. Sve u svemu prolazna ocena.
Eto ...
Pozdrav
vvviktor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2017, 23:25   #11
Brane
Aktivan član

Brane's avatar

Registrovan: Feb 2017
Godine: 48
E-cig: Ego One V1, Pro Tank II, Pico 75
Pohvala: 13
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 14
Brane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svimaBrane je poznat svima

Ako nije tajna, zašto si se morao skinuti sa pare i preći na ovo? Ne želim da zvučim kao oni što pominju antifriz i eksplozije u lice, i raznorazne "špekcije" u elektronki, ali ako već pušiš duvan u toj spravici i uvlačiš u sebe zaista hemikalije kojima je taj duvan morao biti tretiran, onda mi je zaista žao što to čujem.
Ponovo pominjem da ne želim da zvučim kao E-hejteri, ali mislim da nikada neću probati ovo. Ako ne budem iz zdravstvenih razloga mogao pariti...to će biti kraj nikotinu u mom životu.
Cigarete, ili bilo koji proizvod od njih, nikada više...hvala.
Brane nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2017, 10:51   #12
esox
Aktivan član

Ja sam takodje presao na iqos zato samo zato sto sam konstatno imao afte u ustima mada evo juce mi izasla jedna i od iqos-a tacno na usni gde drzim stick. Sto ce reci da mi ustvari smeta toplota sto pare sto filtera iqosa koji zna da se dobro zagreje.
Staro 10-05-2017, 11:06   #13
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 468
Pohvaljen: 346
Nivo reputacije: 99
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

E sad znas zasto je pa nazad na paru, plasticni, dripovi i hladnija para

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2017, 11:33   #14
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,476
Pohvaljen: 6,809
Nivo reputacije: 999
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

I brisati redovno kondenz ako ima na drip tipu.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2017, 11:46   #15
esox
Aktivan član

Definitivno se vracam na ecig samo jos da vidim koji bi mi atomizer m2l odgovarao da je sa hladnijom parom
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:18 sati.